USD 41.05 41.47
  • USD 41.05 41.47
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.30 10.60

Марченко заявила, що через санкції йде у політику та вступає в партію ОПЗЖ

20 Лютого 2021 17:30
Дружина нардепа і кума російського президента Віктора Медведчука Оксана Марченко, проти якої 19 лютого ввели санкції, заявила, що вступає у партію «Опозиційна платформа – За життя».

Відповідне відеозвернення вона розмістила на своєму Youtube-каналі, пише Українська правда.

«Тепер замість одного Медведчука ви отримали ще й Марченко, яка ніколи не прагнула йти в політику, але ви не залишили мені вибору.

Відсьогодні я вступаю в партію «Опозиційна платформа – За життя», де своїм головним завданням бачу захист українського народу від зеленого свавілля і беззаконня», – заявила Марченко.

За її словами, у 2003 році чинний президент Володимир Зеленський разом із своєю командою та братами Шефірами завітав до неї додому і просив про допомогу у працевлаштувані.

Марченко каже, що вона була «гостинною» і допомогла тоді Зеленському з роботою.

Себе і свого чоловіка Віктора Медведчука вона називає «законослухняними громадянами» та «майбутнім України».
Нагадаємо, Рада нацбезпеки і оборони на засіданні 19 лютого запровадила санкції проти народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
лучанин Показати IP 20 Лютого 2021 17:47
Аж в дупі гулька вискочила зі страху від такої заяви.Оце дасть Ксюха дрозда.Зеленський,дрожи від страху,Ксюха пішла в атаку.
!!! Показати IP 20 Лютого 2021 17:49
ще одна запроданка..
777 Показати IP 20 Лютого 2021 18:16
А красивая женщина.
Лучанин до 777 Показати IP 21 Лютого 2021 09:16
Тобі і корова наречена.
Діагноз Показати IP 20 Лютого 2021 18:20
У русскогаварящєй полішки - віковий і політичний клімакс !
Василь Показати IP 20 Лютого 2021 19:31
Як не в гівно то в партію!!!
Зате до Василь Показати IP 22 Лютого 2021 16:38
Зате по правильный адресы, - в опзж.пу.
666 Показати IP 20 Лютого 2021 19:48
США ввели санкции против Медведчука с 2014 года. Украинские власти с 2021 года...
Читач Показати IP 20 Лютого 2021 22:37
Продалася (вийшла заміж) за гроші. Вступила в ЖОПЗ, налякала. Майбутнє України, це, взагалі, маразм. А податки за офшори ця б... заплатила?
Коля до Читач Показати IP 21 Лютого 2021 15:12
А податки навіть 95кв не платив в офшорах. Так що тихо бл.
Анонім Показати IP 20 Лютого 2021 22:48
ж*поблок - то якраз місце для такої курви як марченко
Анонім Показати IP 20 Лютого 2021 23:03
що вона може, так то тільки налякати своїм ботоксним р...лом свого супруга, якщо забуде наштукатуритись
Анонім Показати IP 21 Лютого 2021 07:57
Санкции против Медведчука ввели за финансирование терроризма, но подозрение ему никто не вручил.Тут обвинение серозное, если сказал А говори и Б, а так выходит тупая расправа с оппонентами по беспределу.
Ігор луцький Показати IP 21 Лютого 2021 09:21
В Україні з'явилась ще одна політикиня.Цікаво знати,в якій сфері обслуговування вона працювала до заміжжя?
Анонім 2 Показати IP 21 Лютого 2021 10:21
Хто ще не бачив відосік де Борюсік (Моїсєєв) і Бубочка танцюють і цілуються?
О! до Анонім 2 Показати IP 22 Лютого 2021 16:39
А шо тут поганого, хай цілуються, он пуіло хлопчиків в животики цьомає...