Мальовничі куточки Волині: село, де всього 35 мешканців
У мальовничому куточку нашої Волині знаходиться маленьке село Мар’янівка (відноситься до Радошинської сільської ради Ковельського району) . Серед садів та квітів проживають усього 35 мешканців.
Будиночки селян виглядають із-за квітучих дерев, квітів та городини. Кожне обійстя - це казка написана спільно природою та людьми. Такі села відносять до розряду неперспективних, однак інакше вважають голова Радошиської сільради та активні мешканці села, і тому для цієї маленької громади вони нещодавно влаштували справжнє свято. Про те, як відбувалися святкові заходи, розповів депутат Радошинської сільради, який проживає у селі Мар’янівка останні 35 років - Володимир Семенович Панько.
Він зазначив, що, на жаль, за останні роки ніяких святкувань у селі не відбувається, а цьогоріч на другий день православного свята Трійця сюди приїхали аматори із усіх сіл Радошинської сільради та влаштували справжнє свято.
Артистів приїхало більше, ніж мешканців села. Володимир Панько наголосив, що для людей це - велика радість, оскільки дивитися концерт по телевізору - то зовсім не ті емоції, що наживо.
Під час концерту виконавці співали багато українських пісень, за що мешканці їм дуже вдячні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Будиночки селян виглядають із-за квітучих дерев, квітів та городини. Кожне обійстя - це казка написана спільно природою та людьми. Такі села відносять до розряду неперспективних, однак інакше вважають голова Радошиської сільради та активні мешканці села, і тому для цієї маленької громади вони нещодавно влаштували справжнє свято. Про те, як відбувалися святкові заходи, розповів депутат Радошинської сільради, який проживає у селі Мар’янівка останні 35 років - Володимир Семенович Панько.
Він зазначив, що, на жаль, за останні роки ніяких святкувань у селі не відбувається, а цьогоріч на другий день православного свята Трійця сюди приїхали аматори із усіх сіл Радошинської сільради та влаштували справжнє свято.
Артистів приїхало більше, ніж мешканців села. Володимир Панько наголосив, що для людей це - велика радість, оскільки дивитися концерт по телевізору - то зовсім не ті емоції, що наживо.
Під час концерту виконавці співали багато українських пісень, за що мешканці їм дуже вдячні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Ковель
Показати IP
21 Червня 2017 12:44
35 це приписаних. Живе вдвічи більше. Багато людей з Ковеля переїхали і на пенсії живуть в батьківських хатах.
А так село дійсно мальовниче. Навколи ліси багаті на ягоди та гриби
Лучанин
Показати IP
21 Червня 2017 15:24
Знаю це село і неодноразово бував.
Тихо, природа... в лісі багато грибів.
Бабуся там жила.
Єдине. що важко добиратися туди.
Рідна Мар'янівка
Показати IP
21 Червня 2017 15:27
Все дитинство там пройшло, багато приємних спогадів...
Приємно бачити щось рідне.
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
У Кракові поляки напали на компанію українців і відрізали 17-річному хлопцю палець мачете
Сьогодні 11:12
Сьогодні 11:12
ЗСУ за добу відмінусували 1 110 окупантів та 36 ББМ
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
У місті на Волині в кар’єрі виявили тіло жінки
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.