Маленькій лучанці необхідна допомога у лікуванні страшної хвороби
![](/resize/450x600/r/files/news/2020/01-15/284448/13.jpg)
3-річній дівчинці Каті Ребрині з Луцька терміново потрібна допомога небайдужих людей у боротьбі зі страшною хворобою.
У січні 2020 року дівчинка пройшла обстеження у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні (ВОДТМО), куди потрапила зі скаргами на збільшення розмірів живота. Там лікарі повідомили батькам Катрусі про страшний діагноз їхньої донечки – нейробластома ( злоякісна нейроендокринна пухлина правої нирки).
За лікування дівчинки готові взятися спеціалісти із «Республіканського науково-практичного центру дитячої онкології, гематології та імунології» у Білорусі. Лікування нейробластоми у цьому центрі вартуватиме 60-70 тисяч доларів.
Батьки хворої дитини звертаються до усіх небайдужих та просять допомогти їм врятувати доньку.
Реквізити для допомоги: ПриватБанк: 5168 7422 0690 3720 Віктор Ребрина (батько дівчинки).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У січні 2020 року дівчинка пройшла обстеження у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні (ВОДТМО), куди потрапила зі скаргами на збільшення розмірів живота. Там лікарі повідомили батькам Катрусі про страшний діагноз їхньої донечки – нейробластома ( злоякісна нейроендокринна пухлина правої нирки).
За лікування дівчинки готові взятися спеціалісти із «Республіканського науково-практичного центру дитячої онкології, гематології та імунології» у Білорусі. Лікування нейробластоми у цьому центрі вартуватиме 60-70 тисяч доларів.
Батьки хворої дитини звертаються до усіх небайдужих та просять допомогти їм врятувати доньку.
Реквізити для допомоги: ПриватБанк: 5168 7422 0690 3720 Віктор Ребрина (батько дівчинки).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
За 48 годин Україна захопила більше території, ніж за контрнаступ-2023, – The Telegraph
Сьогодні 09:53
Сьогодні 09:53
У Луцьку компанія розпивала алкоголь і стріляла з пістолета
Сьогодні 09:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:19
Мешканцям Боратинської громади пропонують долучитися до централізованого водопостачання
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
На Волині показники сплати податків зросли на 26 %
Сьогодні 07:17
Сьогодні 07:17
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.