USD 41.50 41.80
  • USD 41.50 41.80
  • EUR 41.60 41.90
  • PLN 10.65 10.90

Литва офіційно відмовилася видати Білорусі Світлану Тихановську

12 Липня 2021 09:42
Вільнюс відмовив Мінську у видачі колишньої кандидатки в президенти Білорусі Світлани Тихановської.

«Прийшли документи, можу офіційно підтвердити про відмову Литви в її видачі. Але в цій відмові немає ніякого мотивування, на підставі чого вони нам відмовили. Правових підстав ми в цьому не побачили», – заявив ввечері у неділю, 11 липня, генпрокурор Білорусі Андрій Швед в ефірі телеканалу «Білорусь-1», повідомляє DW.

За його словами, Білорусь вживає всіх можливих правових заходів, «щоб злочинці видавалися білоруському правосуддю». «У нас дуже хороші результати в цій роботі з російськими колегами, за що ми їм дуже вдячні. Якщо є правові підстави, такі особи нам видаються в рамках законодавства», – зазначив Швед.

У Білорусі майже рік тривають акції протесту проти режиму Олександра Лукашенка, який одноосібно править країною з 1994 року, жорстко придушуючи опозицію і незалежні засоби масової інформації.

Протести спалахнули після сфальсифікованої перемоги Лукашенка на президентських виборах 9 серпня. Білоруси вимагають проведення нових чесних виборів, а також звільнення політв'язнів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
The Bubochka Показати IP 12 Липня 2021 09:50
Мені віддайте для обміну. На нафту, газ, електрику...
777 Показати IP 12 Липня 2021 11:08
Почти год идут протесты? Может хватит врать? Провел почти 11 дней у сябров.машиной проехал от Бреста до Гомеля через Витебск. с проездом всех более менее крупных нас пунктов. Ну нету там того.чего так хочется вам.нету. Работают люди.живут спокойно.а проблем у всех хватает. Что касается этой мадам.так ее никто и не помнит. Так что может сидеть в литве до 100 лет.
Мойша Показати IP 12 Липня 2021 11:32
Ії білоруський КДБ може вивезти до Мінська, нехай краще сама здається.
123 Показати IP 12 Липня 2021 12:21
В чому фальсифікація виборів, в тому, що не вдалось ручну домогосподарку поставити президентом, щоб її руками рулити Білорусією?! Ай таки демократія, вона всюди, де виникає бажання знищити чиюсь економіку, щоб отримати власні матеріальні блага. Якщо це ще досі не зрозуміло, то печалька
До 123 до 123 Показати IP 12 Липня 2021 14:30
А яка різниця між блазнем і домогосподаркою з точки зору здатності керування державою ???
123 до До 123 Показати IP 13 Липня 2021 00:24
А в тому, що той, котрого обрали президентом, думає про інтереси своїх людей
Євросоюз Показати IP 12 Липня 2021 14:30
Нехай свою *демократію* захід залишить собі, а білорусів залишить в спокої. Вони самі розберуться в своїй країні. А то скрізь, куди силою занесли бацилу *демократії* - в Іраку, в Лівії, в Україні, в колишній Югославії -війни і розруха.