USD 41.15 41.45
  • USD 41.15 41.45
  • EUR 41.25 41.45
  • PLN 10.55 10.75

Луцький замок став територією пива та м’яса. Фоторепортаж

9 Вересня 2017 19:53
Другий фестиваль пива та м’яса зібрав у стінах Луцького замку виробників крафтового пива з різних регіонів України.

Для поціновувачів хмільного бурштинового напою та поживних наїдків фестиваль пива та м’яса відбувається 9-10 вересня у Луцькому замку.

Поласувати м’ясними стравами, приготованими на грилі чи на мангалі просто неба, випити запашної кави та скуштувати будь-який різновид живого пива – від традиційного світлого до портера, стаута, пшеничного, червоного елю, пива з додаванням аґрусу чи шоколаду можна у Луцькому замку впродовж двох днів. У фестивалі беруть участь заклади та броварні з Луцька, Львова, Івано-Франківська та Рівного.


Як розповіли гості зі Львова «Театр пива «Правда», вони пропонують червоний ель «Червоні очі», який здобув золоту медаль у Бельгії у 2016 році як найкращий червоний американський ель, імперіал-стаут «Від Сяну до Дону» - ексклюзивне пиво, яке варять лише раз на рік. Напій також здобув золоту на городу у Бельгії як найкращий імперіал-стаут. «Пиво львівських сурмачів» - легке міцністю 6,5%. У пиво «Ватра» додають кукурудзяні пластівці і воно має солодкуватий смак. З канадських хмелів варять пиво «Той, що пройшов крізь вогонь». Окрім згаданих сортів львівського виробництва, продають також бельгійське гірке пиво з медовим присмаком.
Окрім споживання хмільного напою, під час фестивалю можна брати участь у різноманітних конкурсах та виграти, до прикладу, бокал з символікою фестивалю. Діє також зона для найменших відвідувачів, а на сцені фестивалю гостей розважають різноманітні музичні гурти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Олег Показати IP 9 Вересня 2017 20:25
Слава Україні ?
Сумно до Олег Показати IP 10 Вересня 2017 09:34
Став Генделиком базарним.
полішукам до Сумно Показати IP 10 Вересня 2017 10:08
Віддайте Замок полякам там і колекція їхніх картин яку комуняки забрали у Радзивіла. Вони покажуть вам що можна зробити з європейским замком - МУЗЕЙ яким гордиться народ. Влада у нас на рівні інтелекту Козлюр яких ви повибирали
Я до Сумно Показати IP 10 Вересня 2017 11:07
Ну ти не перегинай палку,базарників не приплітай до цього,це ж "еліта" бухає в замку,повір деякі базарники харчуються в кращих і призначених для харчування закладах
11 Показати IP 9 Вересня 2017 20:26
Нація патріотів зпивається.
Лучанин Показати IP 9 Вересня 2017 20:35
На що ви перетворили Луцький Замок?Пивнушка,закусочна,бар?Вам ринок мішає жерти?А по вулиці Л.Українки єврошопи не мішають?І у вас розкривається рот говорити,що замок історичний після цього бухання і жратви?Колись водили зі шкіл на екскурсії в замок,розповідали...а зараз ви жерете і бухаєте там,ще й з довольними мордами...мені соромно за цих людей!У вас не має цінностей,ви все продали,пропили,проїли!!!Що ви навчите своїх дітей?Яку країну ви можете побудувати?Тільки пити,їсти і втікати за кордон,бо там краще,кому ви потрібні?Після побаченого в мене змінилась думка про людей!
Я до Лучанин Показати IP 9 Вересня 2017 21:56
Ти в Європі був? В Америці був? Хоча б у сусідній Польщі був? Я у Польщі 3 роки прожив. Такі заходи оживляють старе місто. І навідміну від України, в Німеччині, Франції, навіть Польщі, такі заходи у старому місті або інших памятках культури, проводять кожні вихідні!!! Це дає кошти на реставрвцію, відновлення, прибирання і т.д. Тому не розказуй куди Луцьку рухатись. А не подобається, вали в Росію!!!
Я до Я Показати IP 9 Вересня 2017 22:09
Ти не вартий моєї уваги,йди далі лижи дупу пану,тобто,я тебе чемно послав,щоб ти розумів
Лучанин до Я Показати IP 9 Вересня 2017 22:22
Ти вже навалив по світу,а мій дім тут і я прожив більше твого,кажеш був всюди,а залишився тим,ким був,свинею не вихованою,"тикаєш"не знайомій людині.Далі нема про що писати.
Ххх до Я Показати IP 9 Вересня 2017 22:37
Якщо десь в цих країнах,де ти був,є пє%ікі,то ти теж ним станеш,або вже став?Бо ж ти рівняєшся до когось,судячи по твоїх словах.Чомусь економіку ми не піднімаємо,так як ТАМ,а тільки отак живемо!?І до чого ти приплів Росію?Був би ти дес,не писав би ти тут,повір,заробітчанин.
До Я до Я Показати IP 10 Вересня 2017 07:58
Ніякі кошти потім НЕ ВІДМИЮТЬ замок! Цей замок відновили не для студентів, які там впиваються і їдять те, що і їжею не назвеш. суші з хрюші, яка перед тим заразилася...Чи ви думаєте, що мясо, рибу і все інше ХТОСЬ ПЕРЕВІРЯВ?!!!!
Я Показати IP 9 Вересня 2017 20:44
Я не здивуюсь,якщо в музеї ці люди поставлять мангал і будуть там пити і їсти.Що вас вчать,ви не задумувались для чого в нас так багато ломбардів?А для того,щоб ви йшли здавати дорогоцінні речі,або крадені,замість того щоб йти заробляти гроші!!!Тобто підштовхують вас для цього,а не стимулюють до розвитку,йдіть їжте,пийте в історичному місці,перетворюйтесь на свиней,ходіть по єврошопах,живіть бОгато,ви вже звикли до цього,вас все влаштовує,хліба і вражень!!!)))
Зіна до Я Показати IP 10 Вересня 2017 09:55
А в музеї "У баби Зої" часто і вареники можна поїсти і добре випити
Я до Зіна Показати IP 10 Вересня 2017 16:18
Там де можна поїсти і випити,це вже не музей,я про нормальний музей писав!!!
Мікола Яновіч Показати IP 9 Вересня 2017 20:47
Гуляй народ - война ідьот!
Теремно Показати IP 9 Вересня 2017 21:42
Хто з керівництва заповідника нагріває на цьому рук?. Хотілося б знати куди йдуть кошти, отримані від здачі (задумайьесь над цим) величної фортеці продавцям пива і закусок? Ганьба.
11 Показати IP 9 Вересня 2017 21:51
Дівчата з пивасіком папіроскою, гарно подивитись .
Х до 11 Показати IP 10 Вересня 2017 16:22
Їхав в маршрутці і спостерігав таку картину,дівчина лягла,сперлась,чи як це назвати на хлопця і ногу поставила в кросівку на сидіння..і дивились фото на телефоні з моря,мораль така,де б воно не було,якщо воно бидло,воно ним і залишиться.
Ігор Показати IP 9 Вересня 2017 21:56
лопатоїди по-українськи
Лучанин Показати IP 9 Вересня 2017 21:58
Не будете ходити не будуть барижити. А по темі куча безтолкових фоток. Ще й стригтись на людях потрібно і не де небуть а в замку. Придурки @ля...
Вася Показати IP 9 Вересня 2017 22:39
Цирк.... ось що зробили з памятки архитектури, напроти замку чому це не робити, проїзджали гості с Польши і були здивовані. Як по мені то пі...ць в Кракові в Вавелі таке б зробили, люди їдуть подивитись на історичні памятки, а тут бариги щось під фістіваль чухають. Ось і питання хто надав дозвіл на проведення фістівалів в памятках архетектури?
Оксана Макарівна до Вася Показати IP 10 Вересня 2017 08:03
Цілком згодна! Були гості з Кракова. Подивилися крізь двері, вжахнулися і сказали, що будуть ініціювати у Польщі ,щоб цей замок передали полякам на реставрацію та й узагалі. Бо цей памятник - їх історія. А вони до історії ДУЖЕ і ДУЖЕ! Це свинство з їжею треба проводити в Андреналіні!
))) Показати IP 9 Вересня 2017 23:34
Щось не видно м'яса на столах,оде пиво і всякі дешеві плюшкі...ну то таке,на що хватило грошей і так добре,головне себе показати
Оксана Макарівна Показати IP 10 Вересня 2017 07:54
Таке в замку робити ніяк не можна! Закоптите старовину - нічим не відмиєш! Нормальні європейські міста в замках проводять лекції, семінари, фестивалі історичні, мистецькі постановки, але ніяк не харчові конкурси та фестивалі! Зовсім подуріли! Залишився один нормальний замок на Волині, бо решта не вберегли, розібрали, знищили, перетворили в психлікарню, так вони до Замку Любарта взялися! Ганьба!
Доктар Шацький 33см. Показати IP 10 Вересня 2017 09:48
НЕПОГАНО,,,,
студент Показати IP 10 Вересня 2017 09:52
коментар було видалено
Анонім до студент Показати IP 10 Вересня 2017 17:34
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 10 Вересня 2017 10:02
Хочете проводити усілякі свята їжі, проводьте біля драмтеатру, чи на Лесі Українки. А то справді гидко дивитись як національну пам'ятку перетворюють на третьосортний генделик.
Лучанин з центру Показати IP 10 Вересня 2017 11:39
Почитав коменти, остаточно визначився - не піду ) Платний вхід, космічні ціни всередині. Витрачу купу грошей (з сім'єю) та ще й виявлюся останньою свинюкою, що руйнує пам'ятку архітектури....
ВОВК Показати IP 10 Вересня 2017 17:33
Голодний ХАМ приперся в замок Для Хама не існує рамок Воно тут буде пити жерти Князі зі стиду мали б вмерти.
глядач Показати IP 11 Вересня 2017 13:37
то не фестиваль, то якийсь бізнес-проект. на фестивалі намагаються презентувати продукцію, ціну ставлять доступну, щоб найбільше споживачів ознайомилось і скуштувало, а тут такі ціни, що їжа в рот не лізе! стакан лімонаду - 30 грн!!! бокал пива - 50!!! картопля смажена по 15 грн за 100 гр, курячий шашлик по 35 грн за 100 гр., овочі гріль по 40 грн за 100 гр. і т.д. одна сосика смажена вийшла 38 грн! нагодувати дитину - то мінімум 120 грн, а два дорослих - 350. ще за вхід заплатили 60 на двох. питаю, чого такі ціни дикі - кажуть за місце дорого заплатили, треба відбивати. то якій же це фестиваль?! склалося враження, що організатори просто на тому заробляють або відмивають гроші. більше точно не підемо і друзям не порадимо.
Мер Показати IP 11 Вересня 2017 15:44
У всьому вині полішуки