• EUR 41.50 42.00
  • PLN 10.50 10.70

Луцький школяр здобув золото на Кубку Європи зі стрільби з лука

21 Квітня 2024 13:25
15-річний спортсмен з Луцька Назар Собуцький у парі зі спортсменкою з Рівненщини Вікторією Вітковець здобув золото на Кубку Європи зі стрільби з лука.

Про це інформує Суспільне.

У передостанній день змагань, які тривали з 15 по 20 квітня у Болгарії, Назар Собуцький та Вікторія Вітковець стали переможцями міксту (U18). У фіналі дует з України здолав суперників з Німеччини із рахунком 5:4.

Загалом за європейську першість змагалися 273 лучники з 27 країн. Було розіграно 21 комплект медалей (в індивідуальних, командних і змішаних змаганнях у вікових категоріях U18 та U21). Українська команда була представлена 20 спортсменами, які завоювали 6 медалей: 1 золоту, 3 срібних та 2 бронзові нагороди.
У січні 2024 школяр із ліцею № 10 Назар Собуцький став першим майстром спорту зі стрільби з лука у Волинській області, виконавши норматив на чемпіонаті України у Львові. Лучанин вибив 574 із 570 необхідних очок для складання нормативу.

У Луцьку Назар Собуцький тренується у клубі «Луцькі соколи».