Луцький міський голова зустрівся з командиром батальйону 68-ї єгерської бригади
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/02-05/376779/yejuqb-rkrtfqlfnlcfms5wxoidsxrjpnwrn5to.jpg)
Сьогодні Луцький міський голова Ігор Поліщук провів зустріч із командиром 2-го окремого стрілецького батальйону 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша Ігорем Бурдейним. Цей військовий підрозділ, у складі якого служить чимало лучан, зараз перебуває на передовій, де героїчно протистоїть російській навалі.
Про це повідомили в Луцькій міській раді.
Ігор Бурдейний передав міському голові прапор батальйону з підписами воїнів, розказав про бойові будні та висловив вдячність за допомогу, яку надала Луцька міська рада.Читати ще: «Маємо бути монолітними та єдиними»: мер Луцька зустрівся з екскомандиром полку «Азов»
Ігор Поліщук подякував командиру та бійцям за службу, запевнив у подальшій співпраці та підтримці міської територіальної громади і вручив Подяки для військовослужбовців батальйону.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Луцькій міській раді.
Ігор Бурдейний передав міському голові прапор батальйону з підписами воїнів, розказав про бойові будні та висловив вдячність за допомогу, яку надала Луцька міська рада.Читати ще: «Маємо бути монолітними та єдиними»: мер Луцька зустрівся з екскомандиром полку «Азов»
Ігор Поліщук подякував командиру та бійцям за службу, запевнив у подальшій співпраці та підтримці міської територіальної громади і вручив Подяки для військовослужбовців батальйону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
В Україні назріває важка демографічна криза: до 2025 року залишиться 25 мільйонів людей
Сьогодні 17:38
Сьогодні 17:38
У Луцьку з пістолета застрелився чоловік![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:21
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:21
Кабмін заборонив вимикати світло біля кордону з Росією і Білоруссю та у прифронтових зонах
Сьогодні 16:50
Сьогодні 16:50
Рада декриміналізувала крадіжки на суму до 3000 грн
Сьогодні 16:18
Сьогодні 16:18
Росія переховує кораблі у Новоросійську, але дрони Sea Baby діставатимуть і туди, – ВМС
Сьогодні 15:44
Сьогодні 15:44
Українцям слід готуватись до суттєвого підвищення податків
Сьогодні 15:28
Сьогодні 15:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.