USD 41.00 41.30
  • USD 41.00 41.30
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.35 10.48

Луцький комуніст Кононович взяв участь у конференції до дня народження Сталіна

26 Грудня 2019 15:08
У день 140-ї річниці народження радянського керівника Йосипа Сталіна заборонена Комуністична партія України провела в Києві «науково-практичну конференцію» на тему: «І. В. Сталін і революційне перетворення світу». Взяв участь у конференції і скандальний комуніст з Луцька Михайло Кононович.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт компартії України.

Згідно з повідомленням, «учасники конференції з великим інтересом прослухали доповіді: Симоненка Петра Миколайовича – 1-го секретаря ЦК Компартії України, народного депутата України II-VIII скликань – «Сталінський досвід соціалістичних перетворень радянської країни»; Крючкова Георгія Корнійовича – члена Президії ЦК Компартії України, народного депутата України III-IV скликань – «І.В. Сталін як теоретик марксизму-ленінізму»; Мнацаканова Сергія Олександровича – ректора Партійної школи при ЦК Компартії України – «Внесок І.В. Сталіна в національно-державне будівництво СРСР».

Серед тих, хто виступав, був і чинний член-кореспондент НАН України, доктор історичних наук Солдатенко Валерій Федорович із доповіддю «І. В. Сталін і Україна на переломному історичному етапі», а також голова Київської міської Ради ветеранів, генерал-майор авіації Мартинов Микола Єгорович із виступом «І.В.Сталін – як військовий стратег і організатор Перемоги над фашизмом».

Після завершення заходу Симоненко вручив «пам’ятну медаль до 140-річчя І. В. Сталіна» Солдатенку Валерію Федоровичу та Арсеєнку Анатолію Григоровичу, а «перший секретар ЦК ЛКСМУ Михайло Кононович вручив комсомольський квиток представнику київської молоді».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
слав Показати IP 26 Грудня 2019 15:26
А,Україна зовсім без праврва держава, По Сталінським нормам вони повинні сидіти на Колимі. Їхній вождь такого не стерпів би.
Анонім Показати IP 26 Грудня 2019 15:53
А це взагалі зараз законно?
Віталій Показати IP 26 Грудня 2019 15:55
Хворі люди
Світлана до Віталій Показати IP 26 Грудня 2019 16:03
Хворі, як би ж то? Це відкриті вороги держави - політична секта!
Всім до Світлана Показати IP 26 Грудня 2019 16:55
На звання політичної секти можепретендувати лише БЮТ
Лариса до Віталій Показати IP 9 Березня 2021 19:54
Віталію, хворий це ти! Але нічого - шибениця вилікує, як і усіх нацистів.
Віталій Показати IP 26 Грудня 2019 15:58
Щей понадягали вражескі капіталістичні лахі
Світлана Показати IP 26 Грудня 2019 16:00
Які комуністи? Яка конференція? Партія ж ЗАБОРОНЕНА! Та вони за таке мають сидіти у СІЗО, а не швендяти Україною і рекламувати сталінський фашизм! Де ті, що мають наглядати за порядком у державі?
Анонім до Світлана Показати IP 26 Грудня 2019 19:58
Комуністи набудували в Україні все те ,чим користуються до цієї пори та ніяк не можуть розпродати та розікрасти.
1000 до Анонім Показати IP 27 Грудня 2019 20:43
Комуністи згноїли десятки мільйонів українців.А будував народ.
Нато Показати IP 26 Грудня 2019 16:19
Ні корови, ні свині - тільки Сталін на стіні...
Степан (Крымчанин) Показати IP 26 Грудня 2019 16:56
Сталин, во всяком случае, не запятнал себя прямым общением с Гитлером, как Пилсудский(первый заключил пакт о ненападении с Германией), Чемберлен, Деладье. Был против Мюнхенского договора по какому отдали Чехословакию немцам и полякам (Тешинская область).
факт Показати IP 26 Грудня 2019 17:15
Маразматики.
127 Показати IP 26 Грудня 2019 17:31
И кому не лень отслеживать где и в чем луцкий коммунист принял участие ?! Мелкие страсти из-за отсутствия крупных.
До кримчанина Показати IP 26 Грудня 2019 21:49
Твій сралін в Бресті спільний парад провів з німцями і Польщу з ними ж поділив от тільки тупуватий був, не врахував, що випередять...далі продовжити?
До ВН Показати IP 26 Грудня 2019 21:56
комуністична символіка в Україні заборонена, а що ви демонстружте у статті, чому ми маємо споглядати на ці кроваві символи та морди? Яка головна думка вашого опусу?
Кононович Показати IP 26 Грудня 2019 22:55
Коммунисты вечны! Ваш примитив и безпомощность умиляет!
Ііі до Кононович Показати IP 27 Грудня 2019 20:46
Ага, ага! Одно стаоичье, за исключением парочки придурков... вечни блть, ха ха ха.
Антон Показати IP 27 Грудня 2019 07:06
Вы дураки или больные??? Кто запретил партию, где официальный документ??? Даже судьи отказываются участвовать в этом беспределе....
Пр Показати IP 27 Грудня 2019 08:49
Картоха по баксу за кило! Ось де треба гніватись, а не з конференції. При Сталіні такого не було.
*** до Пр Показати IP 27 Грудня 2019 20:48
Погоджуюсь, при сраліні ти з сімєю жив би в лагері за полярним колом. Правда без картохи.
Юрій до Пр Показати IP 3 Січня 2020 21:32
При сраліні ти жер би картоплсні очистки, раз в день і здох би на колимі.
Патріот Показати IP 27 Грудня 2019 14:47
Комуняку на гілляку. Слава Україні.
Кхе до Патріот Показати IP 27 Грудня 2019 20:49
Да перестаньте, воно ж больне, його в Ліпіни треба!
zerop Показати IP 30 Грудня 2019 13:56
До Патрiота ТО тебе на гiлляку.