Луцьким ОСББ відшкодують кошти, витрачені на придбання генераторів
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/11-29/372943/generator-1280x720.jpg)
Депутати Луцької міської ради 29 листопада на сесії затвердили Положення про часткове відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбали об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи та управителі багатоквартирних житлових будинків для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних житлових будинків Луцької громади у 2024 році.
Це рішення покликане сприяти забезпеченню лучан альтернативними джерелами електроенергії з метою зниження фінансового навантаження на співвласників будинків під час придбання таких приладів в умовах воєнного стану.
Як вказано, незалежні джерела електричної енергії мешканці багатоквартирних будинків можуть використовувати для «запобігання виникнення у багатоквартирних житлових будинках громади надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану, пов’язаних із плановими та аварійними відключеннями електричної енергії загальної мережі».
Читати ще: У разі блекауту +18° у квартирах не буде. Інтерв'ю з директором «Луцьктепла»
Відшкодування буде здійснюватися за рахунок коштів місцевого бюджету. Передбачено відшкодування 50% вартості придбаних незалежних джерел електричної енергії, але не більше 100 тисяч гривень на багатоквартирний житловий будинок.
Для здійснення відшкодування ОСББ, ЖБК чи управитель мають подати до департаменту житлово-комунального господарства пакет документів: заявку на часткове відшкодування, завірену копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців і громадських формувань, копію протоколу співвласників багатоквартирного будинку про прийняття рішення щодо закупівлі обладнання та завірену копію видаткової накладної на придбання техніки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Це рішення покликане сприяти забезпеченню лучан альтернативними джерелами електроенергії з метою зниження фінансового навантаження на співвласників будинків під час придбання таких приладів в умовах воєнного стану.
Як вказано, незалежні джерела електричної енергії мешканці багатоквартирних будинків можуть використовувати для «запобігання виникнення у багатоквартирних житлових будинках громади надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану, пов’язаних із плановими та аварійними відключеннями електричної енергії загальної мережі».
Читати ще: У разі блекауту +18° у квартирах не буде. Інтерв'ю з директором «Луцьктепла»
Відшкодування буде здійснюватися за рахунок коштів місцевого бюджету. Передбачено відшкодування 50% вартості придбаних незалежних джерел електричної енергії, але не більше 100 тисяч гривень на багатоквартирний житловий будинок.
Для здійснення відшкодування ОСББ, ЖБК чи управитель мають подати до департаменту житлово-комунального господарства пакет документів: заявку на часткове відшкодування, завірену копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців і громадських формувань, копію протоколу співвласників багатоквартирного будинку про прийняття рішення щодо закупівлі обладнання та завірену копію видаткової накладної на придбання техніки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
«Вмотивовані молоді бійці – це наш шлях до перемоги»: розмова з мінометником під час ротації на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.