Луцьких студентів вчили правильно складати резюме
![](/resize/450x253/r/files/news/2018/10-04/254475/43131044_1882320275192416_604806797722648576_n.jpg)
День відкритих дверей Луцького міського центру зайнятості проведено для студентів за спеціальністю «Фінанси», які навчаються у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій.
Про це повідомляє Луцький МЦЗ на своїй сторінці у Facebook.
У центрі зайнятості ознайомили студентів третьокурсників з актуальними вакансіями у Луцьку, послугами служби зайнятості, вимогами роботодавців до працівників.
Наступна частина заходу була практичною з написання резюме. Жанна Хаймик, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних, розповіла про правила написання резюме та акцентувала увагу на типових помилках. Майбутні фінансисти склали своє резюме та виявили бажання розмістити його в центрі зайнятості для надання інформації роботодавцям.
Під час зустрічі студенти цікавилися питаннями підготовки до проходження співбесіди з роботодавцем, пільгами при працевлаштуванні людини на перше робоче місце, відкриття власної справи за сприяння центру зайнятості.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Луцький МЦЗ на своїй сторінці у Facebook.
У центрі зайнятості ознайомили студентів третьокурсників з актуальними вакансіями у Луцьку, послугами служби зайнятості, вимогами роботодавців до працівників.
Наступна частина заходу була практичною з написання резюме. Жанна Хаймик, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних, розповіла про правила написання резюме та акцентувала увагу на типових помилках. Майбутні фінансисти склали своє резюме та виявили бажання розмістити його в центрі зайнятості для надання інформації роботодавцям.
Під час зустрічі студенти цікавилися питаннями підготовки до проходження співбесіди з роботодавцем, пільгами при працевлаштуванні людини на перше робоче місце, відкриття власної справи за сприяння центру зайнятості.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині зростають надходження з плати за землю
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
В Україні стрімко падають ціни на цибулю
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
На Волині більшає хворих на COVID-19. Новий штам поширюється швидше й уникає імунної відповіді
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Учені визначили вік, коли людський організм починає старіти
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
У Новій Зеландії благодійники випадково роздали сотням людей цукерки зі смертельним наркотиком
15 Серпня 2024 23:42
15 Серпня 2024 23:42
Померла зірка фільму «Щоденник пам'яті» Джина Роулендс
15 Серпня 2024 23:24
15 Серпня 2024 23:24
«У всьому винні американці»: Лукашенко хоче, щоб всі сіли за стіл переговорів і закінчили «драчку»
15 Серпня 2024 23:06
15 Серпня 2024 23:06
Чоловіка затиснуло в салоні: у Луцьку – ДТП на Полонківській
15 Серпня 2024 22:47
15 Серпня 2024 22:47
Гральний бізнес процвітає: в Україні прикрили понад 200 нелегальних ігрових залів
15 Серпня 2024 22:29
15 Серпня 2024 22:29
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.