USD 40.90 41.30
  • USD 40.90 41.30
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

У Луцьку 20-річний скутерист врізався в Volkswagen. Фото 18+

12 Травня 2018 15:46
У Луцьку на Писаревського, 4 трапилася аварія - скутерист врізався в автівку "Фольксваген" на єврономерах.

Аварія трапилася у суботу, 12 травня, близько 14 години. Про це пише "Волинь24".

Очевидці стверджують, що за кермом автівки була жінка. Водійка заїжджала у двір, а скутерист рухався головною дорогою.

Скутеристу на вигляд 20 років. очевидці стверджують, що хлопець був без шолому та їхав на великій швидкості.

Внаслідок аварії скутер розтрощений вщент, автівка зазнала механічних ушкоджень. Після аварії на дорозі залишилася велика калюжа крові.

Скутериста забрали у лікарню. На місці працює поліція.

Наразі вулицю Писаревського повністю перекрили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Водій Показати IP 12 Травня 2018 16:15
Хрущі грьобані
Анонім до Водій Показати IP 12 Травня 2018 17:35
А якби то була твоя дитина?
Хрущ до Водій Показати IP 13 Травня 2018 15:57
Воділи долбані
опа Показати IP 12 Травня 2018 16:58
К*била навіть в двір нормально заїхати не може(((
Олексій Показати IP 12 Травня 2018 17:01
Це не євро номера, а транзитні номерні знаки. Автомобіль буде розмитнюватись.
Alex Показати IP 12 Травня 2018 17:12
По перше це не скутер, а мотоцикл, по друге правила одні для всіх, хто б там не їхав, вона мусила пропустити! А те що їхав без шолому, залишиться тепер інвалідом, якщо виживе.
Лучанка Показати IP 12 Травня 2018 20:43
Там потрібно встановити обмежувачі руху. Діти не можуть в школу перейти дорогу бо всі ганяють. Потрібно щось робити.
вова Показати IP 12 Травня 2018 21:08
Якби він не летів,а їхав то затормозив би.Мені його не шкода.шкода жінку,яка за хрустіка буде мати проблеми.
Діма до вова Показати IP 13 Травня 2018 10:20
Дятел, учи правила руху: "Водійка заїжджала у двір, а скутерист рухався головною дорогою.." - вона повинна була його пропустити і тоді вже заїзджати
Водитель до Діма Показати IP 14 Травня 2018 11:11
1. Она заезжала с главной дороги? 2. Он ехал за ней? 3. Кто кого пропускает?
Сс до вова Показати IP 13 Травня 2018 16:35
Буйвол ти сутулий! Вона його пропустити мала, і 100% що звернула без повороту бо дистанцією не володіє, пдр не знає, і те що довший гальмівний шлях 2х колесного в основному! І за неї чуділки людина може стати калікою! Розмажся об стінку!
CBR1000RR Показати IP 14 Травня 2018 22:39
Проблема в тому, шо наші недобайкери навалюють будь де, з екіпом таким як шльопкі й шорти... Шкода хлопця...