Луцькрада планує виділити кошти на невідкладну стоматологічну допомогу
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/04-06/358964/1w.jpeg)
Для надання безплатної невідкладної стоматологічної допомоги з бюджету Луцької тергромади виділять кошти для Луцької міської стоматполіклініки. Це пов'язано з тим, що з 1 квітня НСЗУ припиняє оплачувати ці послуги для дорослого населення.
Про це розповів Суспільному начальник управління охорони здоров'я Луцькради Володимир Лотвін.
Безоплатну допомогу надаватимуть пільговикам, які є жителями Луцької громади. Усі інші лікуватимуть зуби за пільговими чи загальними тарифами.
Кошти планують виділити в рамках Програми «Здоров’я мешканців Луцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки». Суму, що покриє послугу зі стоматологічного лікування і зубопротезування пацієнтів-пільговиків, наразі не називають.
Зі слів Володимира Лотвіна, міська стоматполіклініка прораховує пільгові тарифи, кількість необхідних матеріалів тощо. Попередньо з бюджету громади на 2023 рік для КП «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка» виділили орієнтовно 680 тисяч гривень.
Читати ще: «Починаємо медогляди майбутніх школярів із жовтня», – директорка луцької поліклініки
«Наразі кошти, які заплановані для пільгових категорій, є. Освоять їх, і додатково комунальне підприємство розраховує, скільки їм потрібно. Тоді будемо за потреби зміни у Програму вносити. Попередні суми є, але потребують уточнення», – каже посадовець.
Як зазначив начальник міського управління охорони здоров'я, безплатно полікувати зуби можна, взявши з собою документи, які підтверджують наявність пільги. Загалом стоматологічної допомоги в Луцькій територіальній громаді потребують понад 40 тисяч людей пільгових категорій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів Суспільному начальник управління охорони здоров'я Луцькради Володимир Лотвін.
Безоплатну допомогу надаватимуть пільговикам, які є жителями Луцької громади. Усі інші лікуватимуть зуби за пільговими чи загальними тарифами.
Кошти планують виділити в рамках Програми «Здоров’я мешканців Луцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки». Суму, що покриє послугу зі стоматологічного лікування і зубопротезування пацієнтів-пільговиків, наразі не називають.
Зі слів Володимира Лотвіна, міська стоматполіклініка прораховує пільгові тарифи, кількість необхідних матеріалів тощо. Попередньо з бюджету громади на 2023 рік для КП «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка» виділили орієнтовно 680 тисяч гривень.
Читати ще: «Починаємо медогляди майбутніх школярів із жовтня», – директорка луцької поліклініки
«Наразі кошти, які заплановані для пільгових категорій, є. Освоять їх, і додатково комунальне підприємство розраховує, скільки їм потрібно. Тоді будемо за потреби зміни у Програму вносити. Попередні суми є, але потребують уточнення», – каже посадовець.
Як зазначив начальник міського управління охорони здоров'я, безплатно полікувати зуби можна, взявши з собою документи, які підтверджують наявність пільги. Загалом стоматологічної допомоги в Луцькій територіальній громаді потребують понад 40 тисяч людей пільгових категорій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721137522)
Антон
Показати IP
7 Квітня 2023 13:12
Цікаво отримати інформацію про вартість цієї послуги яка буде оплачуватись з податків платників луцької громади. Бо знаючи нашу медицину розумію, що вартість послуги буде дорожчою ніж в приватників. І тоді виникає резоне запитання а для чого це все ? Ми платимо зарплату цим спеціалістам, купуємо обладнання, надаємо приміщення і щей субсидуємо послуги.... то з таким підходом вигідніше працювати з приватниками (а їх в луцьку вистачає) вони нічого від громади не просять щей податки сплачують....
![](/public/images/user_no_foto.png?1721137522)
Петро
Показати IP
7 Квітня 2023 16:10
Так саме для того, щоб роздеребанити і реалізували програму: виггали керівника, плставили свою кадру, тепер можна ділити...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721137522)
Анонім
Показати IP
7 Квітня 2023 19:46
Як так сталося, що власник приватної стоматологічгої клініки наЧорновола став керувати крмунальним підприємством?
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.