Луцькі патрульні допомогли дітям, яких зачинили в квартирі самих
25 серпня на службу 102 надійшло повідомлення, що на підвіконні, на 7 поверсі багатоповерхівки, сидить дитина і плаче.
Екіпаж негайно прибув на місце події – проспект Соборності. Орієнтовно встановили, в якій квартирі може перебувати дитина. Про це повідомляє прес-служба
Патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.
Врешті, потрібні двері таки знайшли та постукали. Всередині було два хлопчики, 4 і 5 років, які розповіли, що їх тут лишила баба у своєї знайомої, але та пішла, тож вони наразі самі, двері відчинити не вміють і хочуть їсти.
Патрульні встановили контакт з дітьми, спілкувались з ними через двері, заспокоювали. Одночасно, викликали рятувальників та встанововлювали особу власниці помешкання.
Власниця, яка прибула на місце, розповіла, що хлопців їй лишила знайома, матір на роботі, сама ж мусила відлучитись і зачинила дітей самих.
Потрапивши всередину, інспектори подбали про безпеку дітей і втішили їх.
«Менший хлопець, який виглядав з вікна 7 поверху, справді міг випасти, адже фіранка і нижня частина вікна були відчинені, щоправда, була там дерев’яна перегородка, але в цьому випадку до біди недалеко. Тому дякуємо небайдужим людям, які це побачили і зателефонували на 102. З хлопцями профілактичну бесіду провели, компетентні органи про інцидент повідомили», - розповів інспектор Патрульної поліції Луцька Володимир.
Патрульні зібрали всі необхідні матеріали
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Екіпаж негайно прибув на місце події – проспект Соборності. Орієнтовно встановили, в якій квартирі може перебувати дитина. Про це повідомляє прес-служба
Патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.
Врешті, потрібні двері таки знайшли та постукали. Всередині було два хлопчики, 4 і 5 років, які розповіли, що їх тут лишила баба у своєї знайомої, але та пішла, тож вони наразі самі, двері відчинити не вміють і хочуть їсти.
Патрульні встановили контакт з дітьми, спілкувались з ними через двері, заспокоювали. Одночасно, викликали рятувальників та встанововлювали особу власниці помешкання.
Власниця, яка прибула на місце, розповіла, що хлопців їй лишила знайома, матір на роботі, сама ж мусила відлучитись і зачинила дітей самих.
Потрапивши всередину, інспектори подбали про безпеку дітей і втішили їх.
«Менший хлопець, який виглядав з вікна 7 поверху, справді міг випасти, адже фіранка і нижня частина вікна були відчинені, щоправда, була там дерев’яна перегородка, але в цьому випадку до біди недалеко. Тому дякуємо небайдужим людям, які це побачили і зателефонували на 102. З хлопцями профілактичну бесіду провели, компетентні органи про інцидент повідомили», - розповів інспектор Патрульної поліції Луцька Володимир.
Патрульні зібрали всі необхідні матеріали
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
укроп із дачі
Показати IP
26 Серпня 2017 15:04
луцькі патрульні допомогли дітям яких зачинили в квартирі самих
Я
Показати IP
26 Серпня 2017 15:53
Мда...з одної сторони добре що на роботі,а не бухає,з другої сторони живемо в такій державі,що мусить кидати дітей і йти заробляти...хоча я теж був сам в дома малим,а мама заробляла гроші,таке життя...
123
Показати IP
27 Серпня 2017 00:20
Профі... Нічого не скажеш. А коли покажети, як котів з дерев знімаєте. Я звичайно розумію, коли дитя в авто в 30 градусну спеку, але квартира це ВАУ...
На місці загинув пасажир мотоцикла: волинянина посадили на 5 років, бо п’яним врізався у відбійник
Сьогодні 17:17
Сьогодні 17:17
На тілі були порізи: встановили особу жінки, тіло якої знайшли у Луцьку поблизу Стиру
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
У Луцьку патрульні затримали водія Audi з наркотиками
Сьогодні 16:12
Сьогодні 16:12
Вносив у «Шлях» як своїх водіїв: перевізник з Волині допоміг незаконно виїхати в ЄС 17 чоловікам
Сьогодні 15:56
Сьогодні 15:56
Порушував ПДР, був п’яний та не отримував водійського посвідчення: рівненські патрульні зупинили горе-водія з Волині
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Кабмін розширив перелік пріоритетних видатків
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
Де і як замовити товари для котів з доставкою додому?
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.