Посеред ночі здавали рідкісну кров: луцькі патрульні допомогли медикам перинатального врятувати життя породіллі
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/07-23/386553/savelifetogether-1200x900.jpeg)
Разом із поліцейськими лікарі обласного перинатального центру цієї ночі врятували життя молодої жінки. Пацієнтка перебувала на лікуванні у важкому стані з кровотечею. Для її порятунку необхідне було переливання великого об’єму крові. Коли лікарі зрозуміли, що запасів рідкісної групи IV (+) не вистачає, ситуація стала критичною, адже від крововтрати пацієнтка могла померти, на допомогу прийшли поліцейські.
Про це інформують у Волинському обласному територіальному медичному обʼєднанні захисту материнства і дитинства.
Генеральна директорка медоб’єднання Ірина Горавська розповідає: «Коли я зрозуміла, що запаси крові закінчуються, вирішила зателефонувати на екстрений номер 102 з проханням знайти донорів серед поліцейських, адже вони відповідно обстежуються і можуть бути донорами. Кров була потрібна негайно і поліція негайно відгукнулася! Від мого дзвінка близько опівночі і до четвертої години ранку ми працювали великою командою лікарів, медсестр та донорів. Зараз пацієнтка перебуває у відділенні реанімації, вона у свідомості. Загрози її життю немає».
Читати ще: Необхідних щеплень торік у світі не отримали 14,5 мільйона немовлят
Відповідальний черговий Юрій Савчук оперативно передав в ефір інформацію усім нарядам поліції. Троє патрульних поліцейських – Іванна Родзінська, Євген Остапук та Ірена Колядко – вирушили до перинатального центру для здачі крові. Ще троє та операторка лінії 102 очікували у перинатальному центрі, допоки не стало зрозуміло, що загроза минула.
Загалом для порятунку життя пацієнтки знадобилося 9 донацій. Окрім патрульних поліцейських, кров для неї здали лікар перинатального центру і родичі лікарів, а також партнер породіллі, який перебував на той момент у медзакладі.
Читати ще: Волинський медінститут запрошує вступників на нові перспективні спеціальності
"Колектив обласного перинатального центру дякує правоохоронцям та усім, хто долучився до порятунку пацієнтки. Пам’ятаймо, що небайдужість рятує!" – йдеться в повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у Волинському обласному територіальному медичному обʼєднанні захисту материнства і дитинства.
Генеральна директорка медоб’єднання Ірина Горавська розповідає: «Коли я зрозуміла, що запаси крові закінчуються, вирішила зателефонувати на екстрений номер 102 з проханням знайти донорів серед поліцейських, адже вони відповідно обстежуються і можуть бути донорами. Кров була потрібна негайно і поліція негайно відгукнулася! Від мого дзвінка близько опівночі і до четвертої години ранку ми працювали великою командою лікарів, медсестр та донорів. Зараз пацієнтка перебуває у відділенні реанімації, вона у свідомості. Загрози її життю немає».
Читати ще: Необхідних щеплень торік у світі не отримали 14,5 мільйона немовлят
Відповідальний черговий Юрій Савчук оперативно передав в ефір інформацію усім нарядам поліції. Троє патрульних поліцейських – Іванна Родзінська, Євген Остапук та Ірена Колядко – вирушили до перинатального центру для здачі крові. Ще троє та операторка лінії 102 очікували у перинатальному центрі, допоки не стало зрозуміло, що загроза минула.
Загалом для порятунку життя пацієнтки знадобилося 9 донацій. Окрім патрульних поліцейських, кров для неї здали лікар перинатального центру і родичі лікарів, а також партнер породіллі, який перебував на той момент у медзакладі.
Читати ще: Волинський медінститут запрошує вступників на нові перспективні спеціальності
"Колектив обласного перинатального центру дякує правоохоронцям та усім, хто долучився до порятунку пацієнтки. Пам’ятаймо, що небайдужість рятує!" – йдеться в повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721755154)
партнер
Показати IP
Сьогодні 18:00
породіллі )))
Реконструкція напірного каналізаційного колектора: «Луцькводоканал» та ЮНІСЕФ посилюють співпрацю
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
На Дніпропетровщині помер Захисник з Волині Микола Федончук
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Йшов освіжитися до Лаври. Росіянин, якого затримали на Волині, – про те, як перетнув кордон
Сьогодні 19:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:08
Посеред ночі здавали рідкісну кров: луцькі патрульні допомогли медикам перинатального врятувати життя породіллі
Сьогодні 17:52
Сьогодні 17:52
У Луцьку посеред дороги перекинулася фура. Фото
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
Волинянина, який спалив сусідам Daewoo, взяли під варту
Сьогодні 17:00
Сьогодні 17:00
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.