Розливайка на автостанції: луцькі муніципали воюють з продавцями алкогольного сурогату
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/07-06/342255/291783970_404647188363496_5216337460306728617_n.jpg)
У ході чергового відпрацювання інспектори відділу протидії стихійній торгівлі департаменту муніципальної варти Луцької міської ради виявили продаж небезпечної для життя та здоров’я речовини на території АС №1.
При огляді було виявлено близько 4,5 літрів рідини з різким запахом спирту, розлитої в пластикову і скляну тару, а також 9 пачок цигарок без марок акцизного податку, повідомляють муніципали.
За цим фактом на порушника складено протокол про адміністративне правопорушення, згідно з ч. 3 ст. 156 КУпАП. Матеріали справи будуть передані для розгляду в Луцький міськрайонний суд, який визначатиме міру покарання.
Читати ще: Не лякають навіть штрафи: у Луцьку вкотре покарали продавчиню сурогату
Муніципали нагадують, що сума штрафу за торгівлю алкогольними напоями з рук складає від 6800 до 13600 грн.
"Якщо Вам відома інформація про функціонування так званих точок, де здійснюється торгівля сурогатом, просимо повідомляти на гарячу лінію ГШР: 067 000 06 79, 066 102 11 02. Або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp, конфіденційність гарантуємо", – наголошують у департаменті муніципальної варти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
При огляді було виявлено близько 4,5 літрів рідини з різким запахом спирту, розлитої в пластикову і скляну тару, а також 9 пачок цигарок без марок акцизного податку, повідомляють муніципали.
За цим фактом на порушника складено протокол про адміністративне правопорушення, згідно з ч. 3 ст. 156 КУпАП. Матеріали справи будуть передані для розгляду в Луцький міськрайонний суд, який визначатиме міру покарання.
Читати ще: Не лякають навіть штрафи: у Луцьку вкотре покарали продавчиню сурогату
Муніципали нагадують, що сума штрафу за торгівлю алкогольними напоями з рук складає від 6800 до 13600 грн.
"Якщо Вам відома інформація про функціонування так званих точок, де здійснюється торгівля сурогатом, просимо повідомляти на гарячу лінію ГШР: 067 000 06 79, 066 102 11 02. Або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp, конфіденційність гарантуємо", – наголошують у департаменті муніципальної варти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Міські грабіжники Луцька ХVІІ століття
Сьогодні 10:06
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:06
У Малі повстанці розбили групу вагнерівців, серед вбитих – відомий пропагандист РФ. Відео 18+
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
У негазифікованій громаді на Волині готуються до опалювального сезону: скільки коштують дрова
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Райрада на Волині за 1,4 мільйона продає гараж![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:44
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:44
У селі біля Луцька майже три доби не буде газу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.