Луцькі борчині представлять Україну на чемпіонаті світу
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/05-19/382803/441954736_2045417315851807_5116405550960937768_n.jpg)
В м.Тернопіль 17-18 травня провели відбірковий чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Фіналісти чемпіонату будуть представляти Україну на чемпіонаті світу, який відбудеться в серпні цього року в Абу Дабі.
Лучанки Поліна Ковирнова та Дарина Сакович увійшли в основний склад збірної та будуть готуватися до чемпіонату світу, щоб достойно представити нашу країну на міжнародній арені, повідомив тренер Сергій Ковирнов.
«ММА в нашій країні один з найпопулярніших та наймасовіших видів спорту, і цей чемпіонат тому доказ, деякі категорії налічували до 30 учасників. Всі діти провели по 3-5 поєдинків.
Для багатьох наших вихованців це перші такі масштабні змагання, відповідно їхали в першу чергу за досвідом та враженнями», – каже тренер.
Читати ще: Тренуються в різних видах боротьби: дві юні лучанки стали чемпіонками Європи з ММА
Отож, результати:
Ковирнова Поліна – золото
Ковирнова Аліна – золото
Сакович Дарина – срібло
Іванова Вероніка – срібло
Лукащук Марія – бронза
Ковальчук Матвій – бронза
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Лучанки Поліна Ковирнова та Дарина Сакович увійшли в основний склад збірної та будуть готуватися до чемпіонату світу, щоб достойно представити нашу країну на міжнародній арені, повідомив тренер Сергій Ковирнов.
«ММА в нашій країні один з найпопулярніших та наймасовіших видів спорту, і цей чемпіонат тому доказ, деякі категорії налічували до 30 учасників. Всі діти провели по 3-5 поєдинків.
Для багатьох наших вихованців це перші такі масштабні змагання, відповідно їхали в першу чергу за досвідом та враженнями», – каже тренер.
Читати ще: Тренуються в різних видах боротьби: дві юні лучанки стали чемпіонками Європи з ММА
Отож, результати:
Ковирнова Поліна – золото
Ковирнова Аліна – золото
Сакович Дарина – срібло
Іванова Вероніка – срібло
Лукащук Марія – бронза
Ковальчук Матвій – бронза
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.