Кладовище у Гаразджі закриють на поминальну неділю
![](/resize/450x252/r/files/news/2020/04-22/290852/photo_2020-04-22_10-17-22.jpg)
Усі ворота на луцьке міське кладовище у селі Гаразджа будуть закриті, вхід для відвідувачів буде заборонений. Такі обмежувальні заходи діятимуть цієї неділі.
«Вони зумовлені карантинними заходами», – пояснює директор КП «Луцький спецкомбінат комунально-побутового обслуговування» Василь Цетнар.
«У цю неділю, 26 квітня, ворота на міське кладовище у селі Гаразджа будуть закриті відповідно до постанови санітарного лікаря України, в якій сказано, щоб на «поминальну неділю» проводи не відбувалися. Їх переносять на 6 червня, на зелені свята. Тому ворота, хвіртки будуть закриті, вхід буде заборонений.
У порівнянні з минулими роками, людей зараз на кладовище приходить значно менше. Мабуть це пов’язано з карантинними заходами, зокрема й із відсутністю громадського транспорту. Але люди все одно приїжджають. Утім, скупчення немає. Загалом, у Луцьку є 5 кладовищ на вулицях: Рівненській, Володимирській, Чернишевського, Потебні, найбільше – у селі Гаразджа (42га). Цього року ще додалися кладовища в селах Дачне, Прилуцьке, Сапогів. Наші працівники тут також проводять роботи з прибирання, сміття вивозять у Брище. Торік це було зо 60 машин за місяць, загальною вагою біля 120 тонн», – розповів Василь Цетнар.
Щодо обмежень на вхід на територію кладовища в суботу, – питання ще вивчається.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Вони зумовлені карантинними заходами», – пояснює директор КП «Луцький спецкомбінат комунально-побутового обслуговування» Василь Цетнар.
«У цю неділю, 26 квітня, ворота на міське кладовище у селі Гаразджа будуть закриті відповідно до постанови санітарного лікаря України, в якій сказано, щоб на «поминальну неділю» проводи не відбувалися. Їх переносять на 6 червня, на зелені свята. Тому ворота, хвіртки будуть закриті, вхід буде заборонений.
У порівнянні з минулими роками, людей зараз на кладовище приходить значно менше. Мабуть це пов’язано з карантинними заходами, зокрема й із відсутністю громадського транспорту. Але люди все одно приїжджають. Утім, скупчення немає. Загалом, у Луцьку є 5 кладовищ на вулицях: Рівненській, Володимирській, Чернишевського, Потебні, найбільше – у селі Гаразджа (42га). Цього року ще додалися кладовища в селах Дачне, Прилуцьке, Сапогів. Наші працівники тут також проводять роботи з прибирання, сміття вивозять у Брище. Торік це було зо 60 машин за місяць, загальною вагою біля 120 тонн», – розповів Василь Цетнар.
Щодо обмежень на вхід на територію кладовища в суботу, – питання ще вивчається.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723080330)
Да
Показати IP
27 Квітня 2020 20:48
А там вже церкву втулили
Чому одних людей комарі кусають постійно, а інших – ні?
Сьогодні 00:11
Сьогодні 00:11
8 серпня: свята, події, факти. День військ зв’язку в Україні та Міжнародний день кота![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Рекордна хвиля тепла в Антарктиді: температура піднялася на 30 градусів вище за норму
7 Серпня 2024 23:36
7 Серпня 2024 23:36
У луцькому дитсадку замінять старі вікна![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 23:27
Громади Волині залучили майже 5 мільярдів гривень податків
7 Серпня 2024 23:09
7 Серпня 2024 23:09
У Луцьку судять уродженця Азербайджану за крадіжки в «Єві» та «Аврорі»
7 Серпня 2024 22:51
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:51
Померла зірка фільму «Чорна пантера»
7 Серпня 2024 22:32
7 Серпня 2024 22:32
Арештовану деревину волинського лісництва продають за 20 мільйонів
7 Серпня 2024 22:14
![](/public/images/logo.png)
7 Серпня 2024 22:14
Волинянка Марія Повх кваліфікувалася у півфінал третьої поспіль Олімпіади з веслування на байдарці
7 Серпня 2024 21:55
7 Серпня 2024 21:55
«Лабораторний експеримент»: в ОП вперше прокоментували події в Курській області
7 Серпня 2024 21:36
7 Серпня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.