Луцька школа зібрала 40 тисяч гривень на лікування атовця
![](/resize/450x254/r/files/news/2019/09-13/276483/photo_2019-09-13_20-10-22.jpg)
Школярі гімназії № 21 імені Михайла Кравчука зібрали грошову допомогу на лікування учасника бойових дій, захисника Донецького аеропорту Андрія Луцика.
Батьки та школярі відмовилися від традиційних першовересневих атрибутів свята – квітів та цукерок. Вирішили збирати адресну допомогу учасникам бойових дій, які потребують лікування.
Заступник директора з виховної роботи Лариса Ніценко каже, що цього року вирішили допомогти захиснику Донецького аеропорту ковельчанину Андрію Луцику. Військовий воював з 2014 року та під час бойових дій отримав серйозні травми. За отриману допомогу купує ліки. «Ми збираємо адресну допомогу конкретному воїну для того, щоб він зміг пройти необхідне лікування чи реабілітацію. Найбільшу суму, яку ми
спромоглися назбирати, була близько 50-ти тисяч гривень. Менше 30-ти тисяч за п’ять років ми не збирали», – розповіла Лариса Ніценко.
Заступник каже, що і батьки, і діти підтримали цю ідею відмовитися від квітів, аби мати змогу реально допомагати нашим героям, адже букети зараз дороговартісні і милують око недовго, а простягнути руку підтримки герою – більш благородна справа.
«Такі вчинки допомагають дітям правильно розставити пріоритети у житті і робити акцент на тому, що справді важливо. Завдяки цим людям ми не знаємо, що таке постріли над головою», – додає Лариса Ніценко.
Андрій Луцик розповідає, що з педагогами познайомився торік, коли його відвідували під час лікування у госпіталі.
«Перед першим вересня сказали, що хочуть допомогти, за що я їм дуже вдячний. Лікуюся не перший рік, медикаменти дуже дорогі, обходиться в понад 10 тисяч. За отриману допомогу куплю ще ліки», – розповідає пан Андрій.
До слова, Андрій Луцик пішов служити добровольцем. Пізніше його направили на навчання, далі – 80-та бригада в третьому батальйоні.«Мій батальйон захищав Донецький аеропорт. Тоді я потрапив в артилерію, травму отримав під час масивного обстрілу. Лікувався в госпіталі, досі лікуюся. Такі заходи – це дуже приємно, особливо для поранених, це велика підтримка дітей, батьків, які не забувають про нас, підтримують морально, матеріально, дякую», – наголошує учасник бойових дій Андрій Луцик.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Батьки та школярі відмовилися від традиційних першовересневих атрибутів свята – квітів та цукерок. Вирішили збирати адресну допомогу учасникам бойових дій, які потребують лікування.
Заступник директора з виховної роботи Лариса Ніценко каже, що цього року вирішили допомогти захиснику Донецького аеропорту ковельчанину Андрію Луцику. Військовий воював з 2014 року та під час бойових дій отримав серйозні травми. За отриману допомогу купує ліки. «Ми збираємо адресну допомогу конкретному воїну для того, щоб він зміг пройти необхідне лікування чи реабілітацію. Найбільшу суму, яку ми
спромоглися назбирати, була близько 50-ти тисяч гривень. Менше 30-ти тисяч за п’ять років ми не збирали», – розповіла Лариса Ніценко.
Заступник каже, що і батьки, і діти підтримали цю ідею відмовитися від квітів, аби мати змогу реально допомагати нашим героям, адже букети зараз дороговартісні і милують око недовго, а простягнути руку підтримки герою – більш благородна справа.
«Такі вчинки допомагають дітям правильно розставити пріоритети у житті і робити акцент на тому, що справді важливо. Завдяки цим людям ми не знаємо, що таке постріли над головою», – додає Лариса Ніценко.
Андрій Луцик розповідає, що з педагогами познайомився торік, коли його відвідували під час лікування у госпіталі.
«Перед першим вересня сказали, що хочуть допомогти, за що я їм дуже вдячний. Лікуюся не перший рік, медикаменти дуже дорогі, обходиться в понад 10 тисяч. За отриману допомогу куплю ще ліки», – розповідає пан Андрій.
До слова, Андрій Луцик пішов служити добровольцем. Пізніше його направили на навчання, далі – 80-та бригада в третьому батальйоні.«Мій батальйон захищав Донецький аеропорт. Тоді я потрапив в артилерію, травму отримав під час масивного обстрілу. Лікувався в госпіталі, досі лікуюся. Такі заходи – це дуже приємно, особливо для поранених, це велика підтримка дітей, батьків, які не забувають про нас, підтримують морально, матеріально, дякую», – наголошує учасник бойових дій Андрій Луцик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723338205)
Олександр
Показати IP
14 Вересня 2019 10:18
Школа зібрала чи батьки учнів?
В Африці знайшли «дитинча дракона»: нащадки міфічного Уробороса можуть зникнути назавжди
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
На аукціоні продають майно волинського цукрового заводу
10 Серпня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:36
Заплатить штраф: волинянка потрапила до суду, бо її собака душив сусідських курчат![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
Населення скоротиться вдвічі: Росії загрожує демографічна катастрофа
10 Серпня 2024 22:39
10 Серпня 2024 22:39
У понеділок в Луцьку прощатимуться з Героєм Юрієм Кушніром
10 Серпня 2024 22:11
10 Серпня 2024 22:11
Басейн луцької школи оновлять![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
Поміняв діджейське приладдя на пульт управління дроном: історія бійця зі сталевої сотки
10 Серпня 2024 21:14
10 Серпня 2024 21:14
ЗСУ підірвали в Чорному морі газову вишку із десятками окупантів. Відео
10 Серпня 2024 20:45
10 Серпня 2024 20:45
На Донеччині загинув воїн з Волині Михайло Водонос
10 Серпня 2024 20:18
10 Серпня 2024 20:18
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.