Луцька кондитерка передає бійцям на фронт печиво з їстівними картинками
![](/resize/450x253/r/files/news/2022/10-20/348975/71d076c0f928edc0.jpg)
Кондитерка з Луцька Анна Кравчук випікає для військових імбирне печиво, яке прикрашає їстівними малюнками з вафельних листів.
Кожне печивко упаковують і складають у коробки, розповіла Суспільному жінка.
Про збір дитячих малюнків для печива кондитерка-волонтерка оголосила в інтернеті. З надісланих робіт на комп’ютері формує папки і готує до друку.
З її слів, на таку ідею почали зголошуватися і знайомі, і незнайомі люди, які також пропонували продукти або кошти на їх закупівлю.
«Я подала ідею, люди підхопили, і воно так поїхало. Після того як запустила цю акцію, люди почали відгукуватися, мене це розчулило до сліз», – каже майстриня.Читати ще: Продукти та випічка: як у волинському коледжі допомагають військовим
У тісто, крім пшеничного борошна, жінка додає мед та спеції, зокрема корицю, кардамон, гвоздику й імбир. Анна Кравчук каже: перевага її печива в тому, що є можливість тривалого зберігання без втрати смакових властивостей.«Печиво набирає свого смаку, м’якості, відпочиває в пакеті, тобто воно спокійно доїжджає до хлопців і вони вже можуть ним смакувати. Багато років печу, і на весілля, проте такого ще не було, щоб емоції пробирали до сліз. Це робота через сльози», – каже жінка.
Читати ще: «Воюю біля печі»: волинянка майже пів року пече хліб захисникам на фронт
Малюють та допомагають прикрашати печиво надрукованими вафельними картинками діти господині. Донька Надія Кравчук розповідає: створила малюнок зі словами «Спасибі за мирне небо».Зі слів Анни Кравчук, дитячих малюнків багато, тому планує в майбутньому зробити виставку. Нині кондитерка завершує формувати п’яту передачу на фронт. До кожного печива додає пакетики з чаєм, кавою та цукром.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Кожне печивко упаковують і складають у коробки, розповіла Суспільному жінка.
Про збір дитячих малюнків для печива кондитерка-волонтерка оголосила в інтернеті. З надісланих робіт на комп’ютері формує папки і готує до друку.
З її слів, на таку ідею почали зголошуватися і знайомі, і незнайомі люди, які також пропонували продукти або кошти на їх закупівлю.
«Я подала ідею, люди підхопили, і воно так поїхало. Після того як запустила цю акцію, люди почали відгукуватися, мене це розчулило до сліз», – каже майстриня.Читати ще: Продукти та випічка: як у волинському коледжі допомагають військовим
У тісто, крім пшеничного борошна, жінка додає мед та спеції, зокрема корицю, кардамон, гвоздику й імбир. Анна Кравчук каже: перевага її печива в тому, що є можливість тривалого зберігання без втрати смакових властивостей.«Печиво набирає свого смаку, м’якості, відпочиває в пакеті, тобто воно спокійно доїжджає до хлопців і вони вже можуть ним смакувати. Багато років печу, і на весілля, проте такого ще не було, щоб емоції пробирали до сліз. Це робота через сльози», – каже жінка.
Читати ще: «Воюю біля печі»: волинянка майже пів року пече хліб захисникам на фронт
Малюють та допомагають прикрашати печиво надрукованими вафельними картинками діти господині. Донька Надія Кравчук розповідає: створила малюнок зі словами «Спасибі за мирне небо».Зі слів Анни Кравчук, дитячих малюнків багато, тому планує в майбутньому зробити виставку. Нині кондитерка завершує формувати п’яту передачу на фронт. До кожного печива додає пакетики з чаєм, кавою та цукром.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Мобільних операторів зобов’язали збільшити роботу мереж в умовах блекауту із 4 до 10 годин
Сьогодні 18:11
Сьогодні 18:11
Чотирьох волинян повернули з російського полону
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Луцька громада передала допомогу для трьох військових частин
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.