Луцьк попрощався із загиблим Героєм Олександром Кулею
![](/resize/450x299/r/files/news/2022/09-05/346156/v237bp-0x-1-6240x4160-o7bxpsd7e4brnrosm4ie4joys7znxfxb.jpg)
Сьогодні у Луцьку вшанували ще одного військовослужбовця, який віддав життя у війні з росією. У кафедральному соборі Святої Трійці відспівали Героя Олександра Кулю.
1 вересня бойовий медик третього механізованого батальйону військової частини, солдат Олександр Куля загинув у районі населеного пункту Нестерянка Запорізької області.
«Донедавна ми думали, що будемо завжди спокійно жити, планувати завтрашній день, ставити перед собою цілі, досягати їх. Натомість сьогодні вкотре тримаємо в руках запалену свічу на честь загиблого воїна. Олександр віддав життя за те, щоб ми мали спокійний сон, щоб наші діти могли ходити до школи, дорослі – працювали. Але насправді, доки ми не переможемо у цій війні, у нас не буде ні спокійного сну, ні роботи, ні навчання. Тож робімо все, щоб наблизити перемогу, допомагаймо нашим військовим усім, чим можемо», – наголосив у скорботному слові декан Свято-Троїцького собору, протоієрей Микола Нецькар.
Після богослужіння процесія з труною вийшла з храму на Театральний майдан, де вже зібралося чимало лучан. Перехожі зупинилися, схилили голови та зі сльозами на очах провели армійця в останню дорогу. Церемонія прощання з Героєм завершилась виконанням державного Гімну.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Герої не вмирають!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
1 вересня бойовий медик третього механізованого батальйону військової частини, солдат Олександр Куля загинув у районі населеного пункту Нестерянка Запорізької області.
«Донедавна ми думали, що будемо завжди спокійно жити, планувати завтрашній день, ставити перед собою цілі, досягати їх. Натомість сьогодні вкотре тримаємо в руках запалену свічу на честь загиблого воїна. Олександр віддав життя за те, щоб ми мали спокійний сон, щоб наші діти могли ходити до школи, дорослі – працювали. Але насправді, доки ми не переможемо у цій війні, у нас не буде ні спокійного сну, ні роботи, ні навчання. Тож робімо все, щоб наблизити перемогу, допомагаймо нашим військовим усім, чим можемо», – наголосив у скорботному слові декан Свято-Троїцького собору, протоієрей Микола Нецькар.
Після богослужіння процесія з труною вийшла з храму на Театральний майдан, де вже зібралося чимало лучан. Перехожі зупинилися, схилили голови та зі сльозами на очах провели армійця в останню дорогу. Церемонія прощання з Героєм завершилась виконанням державного Гімну.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Герої не вмирають!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721326202)
лучанка
Показати IP
5 Вересня 2022 19:41
Волинський капелан і священник Михайло Бучак вважає, що Луцьк повинен мати свій цвинтар полеглих на війні героїв. «Вільних же місць на Алеї слави, що на міському кладовищі у Гаразджі, немає. Хочеться кричати: нам потрібен пантеон, нам потрібен цвинтар героїв, як це є у цивілізованих країнах. Душі воїнів сьогодні дивлять на нас і кажуть: «Ми віддали життя, а що ви зробили для нас?». Ми повністю підтримуємо шановного капелана.
На війні загинув Захисник з Камінь-Каширщини Василь Логвинюк
Сьогодні 20:57
Сьогодні 20:57
Втік до Польщі: волинянина судили за ДТП, у якій неповнолітня дівчина отримала інвалідність
Сьогодні 19:45
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:45
Два золота, срібло та акредитація на Олімпійські ігри: волиняни вдало виступили на чемпіонаті України з велоспорту
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Україна та Словенія підписали безпекову угоду
Сьогодні 18:33
Сьогодні 18:33
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.