USD 41.45 41.75
  • USD 41.45 41.75
  • EUR 41.10 41.80
  • PLN 10.40 10.60

Луцьк до кінця січня отримає 9 нових тролейбусів

6 Січня 2022 15:24
Луцьк отримає 9 нових тролейбусів «Богдан» вже до кінця січня.

Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Ігор Поліщук.

За його словами, саме зараз на заводі триває їх складання та випробування. Решту 8 тролейбусів місто отримає до кінця березня.

Інформацію щодо маршрутів, які будуть обслуговувати вказані тролейбуси, оприлюднять згодом.

Як повідомляли раніше, тролейбуси помітили на вулицях міста під час випробувань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ЗнайЮ Показати IP 6 Січня 2022 15:55
Ці суттєві зміни які відбуваються в сфері громадського транспорту Луцька, додають оптимізму.
К.лучанин до ЗнайЮ Показати IP 6 Січня 2022 16:31
До доданого оптимізму додамо ще підвищення тарифів у 2рази у 1-му півріччі 2022р.
лучани Показати IP 6 Січня 2022 16:27
Де розпіарені б/у маршрутки? По місту обмаль їздить, а люди, здебільшого, на зламках Еталоно-Богданах їздять! А ціну за проїзд підняли - де комфорт?!
1111 до лучани Показати IP 6 Січня 2022 17:13
Ти де живеш лучанин?
Анонім до 1111 Показати IP 9 Січня 2022 07:59
В Луцьку він живе... Зараз дійсно здебільшого ще всраті корита
Земляк Показати IP 8 Січня 2022 09:44
Потрібно щоб у нас був вибір чи маршрутка чи тролейбус. Майже усі маршрути міста можуть покрити тролейбуси. Але на сьогодні там де маршрутка то тролейбус не їздить. І в усіх міських маршрутках по при заборону розраховуватись готівкою, водії беруть в карман і везуть зайців. Контролерів і штрафів нема. Поки небуде наведений порядок з оплатою то будемо й далі їздити «комфортно»!!!
Лучанин Показати IP 8 Січня 2022 15:54
А що, картинка гарна! Плещіть в долоні, спраглі до солодкого обману. Сліпці! Лиш гіркота за відчуттями в результаті!