Лучанин знайшов на вулиці боєприпас
Вчора близько 18-ї години на вулиці Привокзальній у Луцьку чолвоік на вулиці знайшов боєприпас. Коли патрульні прибули на місце знахідки, то справді виявили патрон.
Про це повідомили у патрульній поліції Волині.
Заявник повідомив, що виявив його біля сміттєвих баків, однак звідки боєприпас там з’явився чоловік не знав. Патрульні викликали слідчо-оперативну групу та забезпечили охорону місця події.
«Звернувшись на лінію 102, лучанин вчинив правильно. Саме так повинен діяти кожен свідомий громадянин, який знайшов зброю або її елементи. Забирати ці речі з собою чи вчиняти з ними будь-які дії – заборонено. Це не лише небезпечно для життя та здоров’я, а й може загрожувати вам проблемами з законом. Адже за нелегальне зберігання, носіння, перевезення зброї в Україні передбачена кримінальна відповідальність.
Пам’ятайте, що такі речі повинні бути оглянуті та знешкоджені лише спеціалістами!» – наголошують правоохоронці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у патрульній поліції Волині.
Заявник повідомив, що виявив його біля сміттєвих баків, однак звідки боєприпас там з’явився чоловік не знав. Патрульні викликали слідчо-оперативну групу та забезпечили охорону місця події.
«Звернувшись на лінію 102, лучанин вчинив правильно. Саме так повинен діяти кожен свідомий громадянин, який знайшов зброю або її елементи. Забирати ці речі з собою чи вчиняти з ними будь-які дії – заборонено. Це не лише небезпечно для життя та здоров’я, а й може загрожувати вам проблемами з законом. Адже за нелегальне зберігання, носіння, перевезення зброї в Україні передбачена кримінальна відповідальність.
Пам’ятайте, що такі речі повинні бути оглянуті та знешкоджені лише спеціалістами!» – наголошують правоохоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
У Нововолинську вдруге провели змагання для малюків «Забіг у повзунках»
11 Серпня 2024 22:39
11 Серпня 2024 22:39
Авто влетіло у дерево: в Луцькому районі – ДТП
11 Серпня 2024 22:11
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 22:11
Завтра Ковель прощатиметься з 26-річним майором Борисом Степанюком
11 Серпня 2024 21:43
11 Серпня 2024 21:43
Заплатить 51 тисячу за підробку документів: підприємець намагався виїхати в Польщу через «Устилуг»![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 21:15
У Нововолинську розгорнули найбільший вʼязаний прапор України
11 Серпня 2024 20:47
11 Серпня 2024 20:47
Під час обгону тяжко травмувала пасажирку мотоцикла: як волинянку покарали за ДТП![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 20:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.