USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

Лучанин, який палив сміття на городі, сплатить штраф

25 Серпня 2018 15:19
Інспектори департаменту муніципальної варти Луцька склали протокол на чоловіка, який розвів багаття на вулиці Дубнівській в районі Луцькавтодора, йдеться на сторінці муніципалів.

"Посеред білого дня, як ні в чому не бувало, він вирішив спалити зілля у себе на городі, однак це заборонено Правилами благоустрою міста Луцька. Тепер порушнику за свої протиправні дії доведеться сплатити штраф", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Glover Показати IP 25 Серпня 2018 15:39
В мене будинок і сотка городу, і я буду палити!
Анонім Показати IP 25 Серпня 2018 16:54
А якщо ділянка приватизована?Якщо не можна палити в себе на городі,то нехай інспектори винесуть те сміття,зілля.Я б подав в суд на них
Я Показати IP 25 Серпня 2018 17:18
А те що заправки стоять біля домів це норма,відповідає всім вимогам безпеки і якщо вона рвоне то буде не бабах і пів кварталу нема,а буде пшик по тихому,бо вони поділились з ким треба і закони фізики і всього іншого на заправки не діють,а людям палити зілля не можна бо щось загориться?чи сморід?Про сморід по місту окрема мова.Якщо в купку зібрати і гарно спалити кому це заважає?!?!Якщо не можна то бепіть і вивозьте людям те сміття за власний кошт!!!!
упс до Я Показати IP 25 Серпня 2018 17:47
Вони вивозять за космічну ціну(в звичайне сміття викмдати не можна,треба замовляти)-бізнес в них такий...
свідомий Показати IP 25 Серпня 2018 21:35
Я дрібне гілля, залишки рослин які не годяться для мульчування добре висушую і спалюю в безвітряну погоду. Попіл використовую як добриво. Вважаю це найбільш оптимальним для природнього середовища. ЗіЛ який проїде з цим гіллям і рослинами до звалища, викине в повітря більше шкідливих речовин ніж їх буде від вогнища. Далі на звалищі воно просто лежатиме і довго перегниватиме поширюючи при цьому навколо неприємні запахи.
Йойц Показати IP 25 Серпня 2018 22:44
Написано ж чорним по білому - палити треба вночі
Олексій Показати IP 26 Серпня 2018 22:17
Палити не можна!Це удар по екології і по нашому здоров'ю,перш за все.Коли один палить може скластися враження,що нічого страшного не відбувається,та коли прихильники такого методу утилізації(листя,стерні,сухої трави і.т.д.)влаштовують флешмоб і місто окутує смердючий смог-все стає зрозуміло...
111 Показати IP 27 Серпня 2018 11:48
Ото жуліка зловили!!!