Лучани лишають сміття обабіч дороги
![](/resize/450x337/r/files/news/2018/04-26/243461/31295673_2035471196719898_8340221329642116089_n.jpg)
Лучани викидають сміття просто поблизу дороги, лишаючи цілі пакети непотребу. Про це на своїй сторінці в мережі написали луцькі муніципали. Зокрема, сьогодні о 6 годині ранку варта помітила жінку, яка на вулиці Чернишевського лишила сміття на узбіччі.
Нагадаємо, випадки несанкціонованого вивезення сміття лучанами нині - не рідкість. Так, раніше фіксували порушення, коли мешканець Луцька намагався викинути сміття обабіч дороги - до прибудинкових територій іншим людям. Окрім того, зі слів муніципалів, трапляються прикрі випадки, коли мешканці приватного сектору підкидають сміття у чужі контейнери.
"6.05 ранку вулиця Чернишевського. Лучани? Скільки Вас можна вчити, просити, розказувати? Це Ваше місто, а Ви в ньому....", - йдеться у дописі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, випадки несанкціонованого вивезення сміття лучанами нині - не рідкість. Так, раніше фіксували порушення, коли мешканець Луцька намагався викинути сміття обабіч дороги - до прибудинкових територій іншим людям. Окрім того, зі слів муніципалів, трапляються прикрі випадки, коли мешканці приватного сектору підкидають сміття у чужі контейнери.
"6.05 ранку вулиця Чернишевського. Лучани? Скільки Вас можна вчити, просити, розказувати? Це Ваше місто, а Ви в ньому....", - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722781403)
55
Показати IP
26 Квітня 2018 11:18
Оце правильно трьох наказати інші будуть боятися .
![](/public/images/user_no_foto.png?1722781403)
Він
Показати IP
26 Квітня 2018 12:05
Не дивуйтесь, якщо почнуть виносити сміття на Єршова з пр леглих вулиць, там воно лежить з минулого четверга невивезене.В цьому випадку кого муніципали будуть ловить-людей, чи комунальників, які не виконують договірні зобовязання
Офіс генпрокурора перевіряє інформацію про розчленування українського військового росіянами
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
День Повітряних сил по-футбольному: у Луцьку на турнірі змагаються вісім команд. Фото
Сьогодні 16:23
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:23
З братом повернулися з-за кордону і пішли у військо: на Волині прощалися з Героєм Володимиром Гаврилюком
Сьогодні 14:57
Сьогодні 14:57
На Камінь-Каширщині загасили пожежу господарської будівлі
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
У Луцьку попрощалися з Героєм Романом Самусіком
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.