Лучан кличуть на концерт органної музики
Прихильників органної музики кличуть на виступ відомої майстрині цієї справи, львів’янки Олени Мацелюх. Концерт відбудеться 2 грудня в Кафедральному костелі Святих Апостолів Петра і Павла (вул. Кафедральна, 6). Початок о 16.00.
У травні цього року прихильники органної музики мали нагоду слухати виступ Олени Мацелюх та цього разу вона приїздить не сама, а з чоловіком ‒ чудовим музикантом-мультиінструменталістом Ігорем Мацелюхом.
Поєднання звучань орґану та флейти Пана створить неповторну атмосферу подорожі у світ музики Йогана Себастьяна Баха, Альфонса Жана Ернеста Майї, Шарля Гуно, Сезара Франка, Жуля Массне, Астора П’яццоли, Жана Ариста Алена, Богдана Котюка.
Квитки можна придбати у касі філармонії на Театральному майдані.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У травні цього року прихильники органної музики мали нагоду слухати виступ Олени Мацелюх та цього разу вона приїздить не сама, а з чоловіком ‒ чудовим музикантом-мультиінструменталістом Ігорем Мацелюхом.
Поєднання звучань орґану та флейти Пана створить неповторну атмосферу подорожі у світ музики Йогана Себастьяна Баха, Альфонса Жана Ернеста Майї, Шарля Гуно, Сезара Франка, Жуля Массне, Астора П’яццоли, Жана Ариста Алена, Богдана Котюка.
Квитки можна придбати у касі філармонії на Театральному майдані.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Кількість волинян, хворих на COVID-19, росте щодня: що говорять лікарі і чи є вакцина
Сьогодні 10:57
Сьогодні 10:57
На Волині рятувальники за добу приборкали п'ять пожеж
Сьогодні 10:41
Сьогодні 10:41
У Луцьку на проспекті Волі авто збило дівчину![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:07
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:07
На Волині попрощалися з Героєм Михайлом Водоносом
Сьогодні 08:26
Сьогодні 08:26
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.