USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.50 41.90
  • PLN 10.30 10.60

Людина-орел і російська дезінформація: посольство США зробило кумедний ролик на Хелловін

31 Жовтня 2021 14:42
Співробітники посольства Сполучених Штатів Америки в Україні оригінально привітали українців із Хелловіном – вони одягнулися у тематичні костюми, тим самим висміявши пропаганду та дезінформацію РФ.

Про це повідомляє пресслужба дипмісії США в Україні.

У відеоролику показали типовий ранок працівників посольства: вони приходять на роботу, п’ють каву та спілкуються з колегами. Кожен із них одягнений у тематичні костюми, а головний герой відео одягнений у костюм білоголового орла.

Він заходить до будівлі посольства, де його вітають колеги в костюмах відьми та космонавта, бере каву у милої дами «з ножем, що стирчить у голові», після чого йде до кабінету чоловіка, одягненого в костюм жахливого чудовиська. Цьому «персонажу» «орел» передає звіт про дезінформацію з боку РФ.

«Чудовисько» заявляє: «Який жах!», а сам ролик підписали таким чином: «Звичайний день у посольстві США в Києві. Веселого Хелловіну!»
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Всезнайко Показати IP 31 Жовтня 2021 15:15
Хєрня собача
Тарас до Всезнайко Показати IP 31 Жовтня 2021 16:32
Для нових негрiв прокатить
Анонім до Тарас Показати IP 31 Жовтня 2021 19:46
У нас старі ще не всі повиздихали, з красним прапором в одному місці бігають.
Йєєха до Всезнайко Показати IP 31 Жовтня 2021 19:47
Ну в тебе і імя, а прізвище так вообще огонь?!?
семипосольщина Показати IP 31 Жовтня 2021 15:39
смешно до слез!
Анонім до семипосольщина Показати IP 31 Жовтня 2021 19:47
Смарі что бі лішняя храмасома нє отвалілась.
Українець Показати IP 31 Жовтня 2021 16:31
Було б добре, щоб *посольство* не забувало, в якій країні воно знаходиться, що в нас інші свята і цінності, і їхній *гулувін* нам чужий. А то впустили свиню під стіл, а вона на стіл рило суне, і всіх під себе повчає.
Лучанин до Українець Показати IP 31 Жовтня 2021 19:48
Так нікого ж ніхто не заставляє. Попкультура, що тут поробиш. Чи може тебе силою до чогось примушують?
Лучанину Показати IP 31 Жовтня 2021 20:42
Завези українську попкультуру в штати і навязуй їм так, як вони нам.
Йой до Лучанину Показати IP 31 Жовтня 2021 22:25
Тобі комсомольский значок в одному місці думати заважає? Кононович, то ти мразюка?!
Я Показати IP 1 Листопада 2021 06:20
пропаганду та дезінформацію США коли будуть висміювати????
Дідо до Я Показати IP 1 Листопада 2021 13:23
Вперід, хто тобі заважає.
Йою Показати IP 1 Листопада 2021 06:26
Ні, не Кононович. Крім комсомольського значка щось придумати клепки бракує?
Йой до Йою Показати IP 1 Листопада 2021 13:24
Ох ти ж Кононович відписався. Бігом додому, тебе чоловік чекає!!!