Люди не розуміють: мер Луцька вимагає навести лад із системою оповіщення населення
Луцький міський голова Ігор Поліщук закликав Волинську облдержадміністрацію навести лад із системою оповіщення населення, адже сьогодні багато лучан скаржилися на те, що не чують сирени або не розуміють, чи тривога – навчальна.
«Згідно з чинним законодавством, увімкнення системи відбувається управлінням цивільного захисту Волинської облдержадміністрації на підставі повідомлення військових, які за власними механізмами та іншими затвердженими методиками досліджують реальність загрози та інші обставини», – зазначив він.
Міський голова звернувся до управління цивільного захисту Волинської ОДА та посадових осіб облдержадміністрації з вимогою негайно навести лад із системою оповіщення, тому що сьогодні дуже багато людей скаржаться на те, що не чують сирену або не розуміють: навчальна тривога чи ні.«Люди не можуть зрозуміти системи та механізму, як їм діяти. Тому прошу навести лад, аби ми чітко діяли, люди знали, що робити, а ми як орган місцевого самоврядування знали, яку інформацію давати людям і які заходи вживати у випадку тієї чи тієї ситуації», – сказав Ігор Поліщук.
Нагадаємо, раніше Волинська ОДА повідомляла, що станом на 14:00 усі тестування систем оповіщення завершені. Будь-яку наступну сирену на Волині необхідно сприймати серйозно та діяти згідно плану – шукати найближче укриття.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Згідно з чинним законодавством, увімкнення системи відбувається управлінням цивільного захисту Волинської облдержадміністрації на підставі повідомлення військових, які за власними механізмами та іншими затвердженими методиками досліджують реальність загрози та інші обставини», – зазначив він.
Міський голова звернувся до управління цивільного захисту Волинської ОДА та посадових осіб облдержадміністрації з вимогою негайно навести лад із системою оповіщення, тому що сьогодні дуже багато людей скаржаться на те, що не чують сирену або не розуміють: навчальна тривога чи ні.«Люди не можуть зрозуміти системи та механізму, як їм діяти. Тому прошу навести лад, аби ми чітко діяли, люди знали, що робити, а ми як орган місцевого самоврядування знали, яку інформацію давати людям і які заходи вживати у випадку тієї чи тієї ситуації», – сказав Ігор Поліщук.
Нагадаємо, раніше Волинська ОДА повідомляла, що станом на 14:00 усі тестування систем оповіщення завершені. Будь-яку наступну сирену на Волині необхідно сприймати серйозно та діяти згідно плану – шукати найближче укриття.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 9
![](/public/images/user_no_foto.png?1721442515)
Lapa
Показати IP
25 Лютого 2022 17:06
В районі 33 кварталу біля Гостинця жодного разу не було чути сирен
![](/public/images/user_no_foto.png?1721442515)
Оксана
Показати IP
25 Лютого 2022 17:14
Теремно,приватний сектор-абсолютно нічого не було чути,тиша...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721442515)
Анонім
Показати IP
25 Лютого 2022 17:25
Відверто бо це якась жесть якщо на вулиці то ще почути можна бо в місті тиша а в приміщені взагалі не чути. Невже не можна наших забудовників відразу поставити умови про встановлення тих сирен чи Осбб бо це якийсь жах
![](/public/images/user_no_foto.png?1721442515)
Анонім
Показати IP
25 Лютого 2022 18:20
Абсолютно нічого не чути. Встановіть нормальне обладнання, це життя і здоров'я людей
![](/public/images/user_no_foto.png?1721442515)
Наталія
Показати IP
25 Лютого 2022 19:18
ГПЗ так нічого і не чути
![](/public/images/user_no_foto.png?1721442515)
Анатолій
Показати IP
25 Лютого 2022 19:27
Були "ревуни" - чув весь Луцьк! (є на Ковельський, р н спиртзаводу)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721442515)
Наталі
Показати IP
25 Лютого 2022 20:18
Живемо не далеко від другої лікарні,систему сповіщення геть не почули!На вулиці треба прислуховуватися,а в кімнатах з металопластиковими вікнами геть нічого не чути!!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721442515)
Імя
Показати IP
25 Лютого 2022 21:00
В 15хв. пішком від Карбишева 2 нічого не було чути.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721442515)
Тата
Показати IP
25 Лютого 2022 22:57
Жодного звуку що нагадувало б сирену.
Гнідава
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.