«Лікуємо і тих, і тих»: медик волинської бригади, окрім побратимів, допомагає тваринам із прифронтових сіл
![](/resize/450x311/r/files/news/2022/08-31/345881/photo_2022-08-31_21-06-08.jpg)
Фельдшер 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого не тільки допомагає побратимам, а й чотирилапим пацієнтам із прифронтових сіл.
Про медика розповідають у волинській бригаді.
В Андрія четверо дітей, власні приватні ветеринарні аптека та клініка і чималий очолюваний ним колектив.
Наприкінці лютого, коли ворог зайшов у сусідню з Андрієвою область, він пішов у військкомат.
«Я зрозумів, що маю якось захищати свою сім’ю. Тому рішення йти служити було єдино правильним», – каже чоловік.
Зараз Андрій – фельдшер медичного пункту одного з підрозділів волинської бригади. Каже, фізіологія людей і тварин, як і надання їм медичної допомоги насправді, за винятком деяких нюансів, не дуже відрізняються.
«Тому лікуємо і тих, і тих», – усміхається Андрій.«Наш побратим ще й неабиякий пасічник, і хоча, жартує, бджіл ще не доводилося лікувати, привів до ладу вже дві покинуті пасіки.
Крім побратимів, яким необхідна медична допомога, до Андрія «приходять» і чотирилапі пацієнти, собаки, чимало з яких лишилися без господарів, що виїхали з прифронтового села, коти, а днями, каже Андрій, була навіть корова, в якої проблема з ногою. Всім надав допомогу.
Єдиний із пацієнтів, кого ми застали в медпункті, є малий Фурсик. У Фурсика чудовий апетит, але проблеми з очима, які Андрій зараз лікує», – йдеться у дописі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про медика розповідають у волинській бригаді.
В Андрія четверо дітей, власні приватні ветеринарні аптека та клініка і чималий очолюваний ним колектив.
Наприкінці лютого, коли ворог зайшов у сусідню з Андрієвою область, він пішов у військкомат.
«Я зрозумів, що маю якось захищати свою сім’ю. Тому рішення йти служити було єдино правильним», – каже чоловік.
Зараз Андрій – фельдшер медичного пункту одного з підрозділів волинської бригади. Каже, фізіологія людей і тварин, як і надання їм медичної допомоги насправді, за винятком деяких нюансів, не дуже відрізняються.
«Тому лікуємо і тих, і тих», – усміхається Андрій.«Наш побратим ще й неабиякий пасічник, і хоча, жартує, бджіл ще не доводилося лікувати, привів до ладу вже дві покинуті пасіки.
Крім побратимів, яким необхідна медична допомога, до Андрія «приходять» і чотирилапі пацієнти, собаки, чимало з яких лишилися без господарів, що виїхали з прифронтового села, коти, а днями, каже Андрій, була навіть корова, в якої проблема з ногою. Всім надав допомогу.
Єдиний із пацієнтів, кого ми застали в медпункті, є малий Фурсик. У Фурсика чудовий апетит, але проблеми з очима, які Андрій зараз лікує», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Міські грабіжники Луцька ХVІІ століття
Сьогодні 10:06
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:06
У Малі повстанці розбили групу вагнерівців, серед вбитих – відомий пропагандист РФ. Відео 18+
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
У негазифікованій громаді на Волині готуються до опалювального сезону: скільки коштують дрова
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Райрада на Волині за 1,4 мільйона продає гараж![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:44
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:44
У селі біля Луцька майже три доби не буде газу
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.