Лікарня на Волині придбала дороговартісне обладнання для лапароскопічних операцій
![](/resize/450x308/r/files/news/2023/03-29/358436/c754a0325771feeab27dda540d202a1a.jpg)
Любешівська селищна рада на 2023 рік виділила шість мільйонів гривень на придбання медичного обладнання для Любешівської багатопрофільної лікарні.
Як повідомили у раді, трохи більше половини цих коштів уже освоєно.
Нещодавно у медзаклад було придбано лапароскопічну стійку (комплект обладнання для лапараскопії) вартістю 1 млн 162 тис грн. та систему ультразвукової діагностики – 2 млн 245 тис грн.
За словами заступника селищного голови Володимира Сергійчука, придбання медичного обладнання дозволить підвищити ефективність роботи лікарні, якість та доступність надання медичних послуг в громаді.
Як зазначають у лікарні, лапароскопія – це один з основних сучасних та ефективних методів діагностичного обстеження, а також вид хірургічної операції на внутрішніх органах. Під час лапароскопії лікар робить кілька невеликих розрізів по 5-10 мм в черевній стінці для проведення оперативного втручання.
Лапароскопічні операції можуть бути виконані для лікування різних захворювань, включаючи апендицит, жовчнокам’яну хворобу, грижі черевної стінки, а також гінекологічну патологію.
Переваги лапароскопії полягають в меншому розрізі шкіри, швидшому відновленні пацієнта після операції, меншому ризику інфекції та скороченні терміну госпіталізації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили у раді, трохи більше половини цих коштів уже освоєно.
Нещодавно у медзаклад було придбано лапароскопічну стійку (комплект обладнання для лапараскопії) вартістю 1 млн 162 тис грн. та систему ультразвукової діагностики – 2 млн 245 тис грн.
За словами заступника селищного голови Володимира Сергійчука, придбання медичного обладнання дозволить підвищити ефективність роботи лікарні, якість та доступність надання медичних послуг в громаді.
Як зазначають у лікарні, лапароскопія – це один з основних сучасних та ефективних методів діагностичного обстеження, а також вид хірургічної операції на внутрішніх органах. Під час лапароскопії лікар робить кілька невеликих розрізів по 5-10 мм в черевній стінці для проведення оперативного втручання.
Лапароскопічні операції можуть бути виконані для лікування різних захворювань, включаючи апендицит, жовчнокам’яну хворобу, грижі черевної стінки, а також гінекологічну патологію.
Переваги лапароскопії полягають в меншому розрізі шкіри, швидшому відновленні пацієнта після операції, меншому ризику інфекції та скороченні терміну госпіталізації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
24 липня: свята, події, факти. Міжнародний день турботи про себе та День фінансиста в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
На річці біля Ковеля незаконно ловили рибу
23 Липня 2024 23:54
23 Липня 2024 23:54
Смертність від СНІДу з 2010 року скоротилася вдвічі, але не все так добре. Звіт ООН
23 Липня 2024 23:35
23 Липня 2024 23:35
Разом із сином захищає Україну з небес: загиблому волинянину просять надати звання Героя України![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
![](/public/images/logo.png)
23 Липня 2024 23:16
Найбільший дитячий онкоцентр Європи прийме чотирьох пацієнтів з «Охматдиту»
23 Липня 2024 22:57
23 Липня 2024 22:57
Двоє випускниць із Нововолинська склали НМТ з англійської на 200 балів
23 Липня 2024 22:38
23 Липня 2024 22:38
Безпечний відпочинок на воді: поради волинських рятувальників і спортсменів
23 Липня 2024 22:19
23 Липня 2024 22:19
«Укрпошта» випустила дві марки, присвячені українським медикам
23 Липня 2024 22:00
23 Липня 2024 22:00
Водій не впорався з керуванням: деталі ДТП з вантажівкою поблизу Луцька
23 Липня 2024 21:41
23 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.