Лікар із Луцька разом зі спільниками допомагав чоловікам незаконно виїхати за кордон
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/08-01/343928/photo_2022-08-01_16-58-58.jpg)
Слідчі повідомили трьом жителям Луцька, серед яких – лікар Волинської обласної лікарні, про підозру у вчиненні організованою групою незаконного переправлення осіб через державний кордон України.
Про це повідомили прокуратурі області.
За даними слідства, члени організованої групи з кінця березня 2022 року налагодили схему незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків шляхом підроблення документів щодо встановлення медичних діагнозів, які надавали право на виключення особи з числа військовозобов’язаних та виїзду за межі країни під час дії правового режиму воєнного стану.
Як повідомляє ГУНП у Волинській області, зловмисники у медичних закладах Волині виготовляли підроблені довідки про непридатність для проходження військової служби в ЗСУ військовозобов’язаним громадянам з метою їх подальшого безперешкодного перетину державного кордону України у воєнний час.
Тоді ж одного із фігурантів справи затримали на гарячому під час отримання неправомірної вигоди.Під час досудового розслідування слідчі з'ясували, що організував злочинну діяльність 42-річний лучанин. Він підшукував військовозобов'язаних громадян України, які мають намір незаконно перетнути кордон та, користуючись власними знайомствами у різних установах, домовлявся про виключення їх з військового обліку осіб.
41-річний мешканець обласного центу забезпечував транспортування військовозобов'язаних громадян до лікарень та районного територіального центру комплектування і супроводжував їх там.
До протиправних дій вони долучили 48-річну лучанку, яка виготовляла документи із завідомо неправдивими діагнозами щодо стану здоров’я військовозобов'язаних громадян.
Свої послуги порушники оцінювали у близько 15 тисяч євро.
Вирішується питання про обрання запобіжного заходу і третьому підозрюваному.
Досудове розслідування триває.
Встановлюються інші факти злочинної діяльності членів організованої групи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили прокуратурі області.
За даними слідства, члени організованої групи з кінця березня 2022 року налагодили схему незаконного переправлення за кордон військовозобов’язаних чоловіків шляхом підроблення документів щодо встановлення медичних діагнозів, які надавали право на виключення особи з числа військовозобов’язаних та виїзду за межі країни під час дії правового режиму воєнного стану.
Як повідомляє ГУНП у Волинській області, зловмисники у медичних закладах Волині виготовляли підроблені довідки про непридатність для проходження військової служби в ЗСУ військовозобов’язаним громадянам з метою їх подальшого безперешкодного перетину державного кордону України у воєнний час.
Тоді ж одного із фігурантів справи затримали на гарячому під час отримання неправомірної вигоди.Під час досудового розслідування слідчі з'ясували, що організував злочинну діяльність 42-річний лучанин. Він підшукував військовозобов'язаних громадян України, які мають намір незаконно перетнути кордон та, користуючись власними знайомствами у різних установах, домовлявся про виключення їх з військового обліку осіб.
41-річний мешканець обласного центу забезпечував транспортування військовозобов'язаних громадян до лікарень та районного територіального центру комплектування і супроводжував їх там.
До протиправних дій вони долучили 48-річну лучанку, яка виготовляла документи із завідомо неправдивими діагнозами щодо стану здоров’я військовозобов'язаних громадян.
Свої послуги порушники оцінювали у близько 15 тисяч євро.
Вирішується питання про обрання запобіжного заходу і третьому підозрюваному.
Досудове розслідування триває.
Встановлюються інші факти злочинної діяльності членів організованої групи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1721117865)
Анонім
Показати IP
1 Серпня 2022 23:02
заведуть справу в давність і всіх відпустять - люди, які мають гроші за гратами у нас не сидять.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721117865)
Василь
Показати IP
2 Серпня 2022 08:38
Як завжди імен не має,чому не називають цих "героїв" ,щоб усі знали. Можливо осуд та зневага знайомих,сусідів теж допоможуть розпізнати - хто з тобою живе поруч...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721117865)
Лучанин
Показати IP
3 Серпня 2022 00:15
Імена цих порушників не називать лише тому,що вся ця справа викачана з пальця або з повітря,та ніякої спец.операції не було.Спец.служби вигадують собі умовних ворогів та самі з ними боряться,наче той Дон Кіхот з вітряками.А потім,нагороджують себе новими званнями та регаліями.))
У Кракові поляки напали на компанію українців і відрізали 17-річному хлопцю палець мачете
Сьогодні 11:12
Сьогодні 11:12
ЗСУ за добу відмінусували 1 110 окупантів та 36 ББМ
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
У місті на Волині в кар’єрі виявили тіло жінки
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06
У Луцьку провели творчий воркшоп для жінок-лідерок області
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.