USD 41.45 41.75
  • USD 41.45 41.75
  • EUR 41.50 41.90
  • PLN 10.45 10.60

«Нам прикольно вбивати і прикольно воювати», – лідер праворадикалів Карась про те, чому Україна отримує військову допомогу

8 Лютого 2022 14:29
Лідер ультраправої організації С14 (зараз – «Основа майбутнього») Євген Карась заявив, що якщо націоналісти прийдуть до влади, Україна стане проблемою не лише для Європи, а й для багатьох країн світу.

Про це він сказав під час «Бандерівських читань» у Києві.

«Нам зараз дали стільки зброї не тому, що ми хороші, а тому що ми єдині, хто готовий виконувати завдання Заходу, тому що нам весело, нам прикольно вбивати і прикольно воювати», – заявив Карась.

Читати ще: Найбільша допомога з 2014 року: в Україну прибуло 90 тонн летальної зброї від США

За його словами, із таким військовим потенціалом Україна може по-іншому говорити із сусідами. Наприклад, із Угорщиною.

«І тому Україна, якщо прийдуть до влади націоналісти, буде великою проблемою для багатьох країн, які намагаються зараз вколоти нас», – сказав Карась.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
псих Показати IP 8 Лютого 2022 14:50
як би в93 ми були такими як зараз все булоб по іншому але ніколи не пізно розпочати
Степан (Крымчанин) Показати IP 8 Лютого 2022 15:15
Индикативное заявление.
Аут Показати IP 8 Лютого 2022 15:23
Це ч*о ніколи не було лідером праворадикалів.
ботоксШМЯК Показати IP 8 Лютого 2022 15:24
Засланий козачок, для дискредитації патріотів.
1 Показати IP 8 Лютого 2022 15:24
Відчуувається, що деякі концерви починають говорити саме зараз та саме те, що потрібно педеРашії.
В . Показати IP 8 Лютого 2022 15:31
Дурачок малолетний!!!!
Я Показати IP 8 Лютого 2022 16:06
воно зовсім ненормальне
Анонім Показати IP 8 Лютого 2022 16:10
Хлопці аванси, видані гру гш вс рф, відпрацьовують.
Олесь Показати IP 8 Лютого 2022 16:36
Наркота з пивом то сила.
Не путайте Показати IP 8 Лютого 2022 16:57
Недолугі коментарі типу *козачок, Путін винуватий, консерва ГРУ* розраховані на лоха. Українські праворадикали ніколи гуманізмом, тверезим мисленням і повагою до сусідів не відзначалися. Отже -все сказано так, як сказано.
Анонім до Не путайте Показати IP 8 Лютого 2022 17:20
ВІН СКАЗАВ САМЕ ЗАРАЗ, САМЕ ТЕ ЩО пуйло ХОЧЕ, ЩО Б ПОЧУВ СВІТ ПРО УКРАЇНЦІВ. тупа концерва!!!
АноніМУМУ до Анонім Показати IP 8 Лютого 2022 19:44
Вони ще до пуйла виконували і виконують, за гроші, замовлення на рекет і бандитизм! Влада про це знає, знає призвища але нічого не робить! Це нормально у цивілізованій країні?! Такі ще у НАТО і у ЄС хочуть? Да ніколи таких не візьмуть!!!
Анонім до АноніМУМУ Показати IP 8 Лютого 2022 22:33
Ти хворе, дибілко? Вони народились вже після пуйла і кгб! Як вони можуть бути "ДО"?
Лавров Показати IP 8 Лютого 2022 17:07
ДБ
Лучанка Т Показати IP 8 Лютого 2022 17:10
Через таких сучат немає спокою. І так життя непросте.
патріот Показати IP 8 Лютого 2022 19:41
Через таких ушл...ів в Україні ніколи не буде ні порядку, ні спокою :(
Аноніму Показати IP 8 Лютого 2022 20:01
Писати навчися правильно, планокуре.
Платник податків Показати IP 8 Лютого 2022 23:59
За які кошти вони живуть?
Nika. Показати IP 9 Лютого 2022 23:30
Карась, но еще прикольнее таким мразям помирать!!!!???
Nina55 Показати IP 10 Лютого 2022 14:05
Вот истинная сущность праворадикалов-националистов - убивать, и не надо говорить, что он молодой и неразумный, его так воспитали и, к сожалению, еще много таких, как он.
сепар Показати IP 10 Лютого 2022 17:08
этот героизм и прикольность разом пропадет когда мы придем за ними, караси убегут при первом шухере