USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

Ляшка спіймали за неетичним заняттям під час футбольного матчу

10 Травня 2018 12:34
Нардеп України, лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко відвідав 9 травня у Дніпрі футбольний матч «Динамо» - «Шахтар», де повболівав за гравців останньої команди.

При цьому політик поводився не надто культурно. Про це свідчить відповідне відео, яке у Facebook опублікував журналіст Василь Крутчак, передає 24 канал.

Так, на кадрах видно, як Ляшко лузгає насіння і кидає лушпиння собі під ноги.

«Жере насіння, як дикун, і лушпиння випльовує не в пакет, а тупо під ноги», – написав журналіст.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
11 Показати IP 10 Травня 2018 12:40
а що він не європеєць ?
Любі свині до 11 Показати IP 10 Травня 2018 13:46
Ні, він ГЕЄЦЬ...
Зоряк Шкоряк Показати IP 10 Травня 2018 13:04
Він ще й в носі колупався, бридкий, а катушки розкидав на нижній ряд.
Люда Показати IP 10 Травня 2018 13:23
Який треба мати талант, закинути жменьку насіння пожувати і виплюнути.
руслік до Люда Показати IP 10 Травня 2018 15:09
дєйствітєльно, тєхніка жування і спльовування в нього інтєрєсная! годи трєніровок, скотиняки)))
Пересічний громадяни Показати IP 10 Травня 2018 13:23
Малоосвічене і некультурне насєлєніє України з відсутністю елементарного виховання ! А ви, виборці Ляшка, за кого ви голосували ? Чи ви такі самі ?
валя Показати IP 10 Травня 2018 13:51
Свинота є свинота. З якої сторони не підходь. Добре, що він не дістав член і не займався онанізмом.
Лариса Показати IP 10 Травня 2018 15:01
І ще збоку помічник тримає насіння. Ужас !!!! Бридко дивитись на такого безкультурного депутата, який всіх бачить, а сам зверхній, безкультурний, як зтюрми так себе ведуть "нагло". В нього ж свій бізнес по семічках?