Лебеді повернулися: на Волині ставок у заказнику знову наповнився водою
Ставок в орнітологічному заказнику, що у селищі Рокині Луцького району, знову наповнився водою.
Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук під час традиційних щотижневих звітів.
Нагадаємо, проблеми зі ставком в орнітологічному заказнику, що у селищі Рокині Луцького району, розпочалися ще восени 2016 року. Зі слів мешканців селища, невідомі спустили воду, вибрали рибу і залишили ставок напризволяще. Тепер сірим чаплям, лебедям і чорним бусликам, які щороку прилітають, щоб вивести своє потомство, ніде жити.
У жовтні 2020 року в цьому ставку рівень води опустився на 1,5 метра. Воду продовжують спускати зі ставка, щоб виловити рибу.
Звернення місцевих жителів про спуск водойми у заказнику «Рокинівський» зареєстрували до журналу обліку, триває розслідування.
«Два тижні тому до мене зверталися люди щодо вирішення проблеми з рокинівськими ставками, які, фактично, висохли через дії окремих осіб. Туди ми направили наших спеціалістів з відділу екології, а також залучили інших фахівців, які не є працівниками міської ради. Станом на сьогодні ситуацію вдалося виправити – ставки майже повні води», – розповів Ігор Поліщук.Він зазначив, що великою радістю є те, що на повноводні ставки на території орнітологічного заказника в Рокинях повернулись лебеді, що, на думку міського очільника, «безумовно, є дуже приємно».Вікторія СЕМЕНЮК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук під час традиційних щотижневих звітів.
Нагадаємо, проблеми зі ставком в орнітологічному заказнику, що у селищі Рокині Луцького району, розпочалися ще восени 2016 року. Зі слів мешканців селища, невідомі спустили воду, вибрали рибу і залишили ставок напризволяще. Тепер сірим чаплям, лебедям і чорним бусликам, які щороку прилітають, щоб вивести своє потомство, ніде жити.
У жовтні 2020 року в цьому ставку рівень води опустився на 1,5 метра. Воду продовжують спускати зі ставка, щоб виловити рибу.
Звернення місцевих жителів про спуск водойми у заказнику «Рокинівський» зареєстрували до журналу обліку, триває розслідування.
«Два тижні тому до мене зверталися люди щодо вирішення проблеми з рокинівськими ставками, які, фактично, висохли через дії окремих осіб. Туди ми направили наших спеціалістів з відділу екології, а також залучили інших фахівців, які не є працівниками міської ради. Станом на сьогодні ситуацію вдалося виправити – ставки майже повні води», – розповів Ігор Поліщук.Він зазначив, що великою радістю є те, що на повноводні ставки на території орнітологічного заказника в Рокинях повернулись лебеді, що, на думку міського очільника, «безумовно, є дуже приємно».Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Всезнайко
Показати IP
27 Березня 2021 14:48
Молодці!
?
Показати IP
28 Березня 2021 21:40
Голодаючі бидлоселяни.
Білорус у Франції намагався розкопати могилу художника ван Гога
3 Серпня 2024 23:31
3 Серпня 2024 23:31
Українські біженці в Німеччині та Нідерландах: скільки повернуться додому. Дослідження
3 Серпня 2024 23:02
3 Серпня 2024 23:02
Прикордонник викликав поліцію: на Волині чоловік давав 200 євро, щоб потрапити за кордон
3 Серпня 2024 22:34
3 Серпня 2024 22:34
На Волині відійшов у засвіти заслужений тренер з футболу
3 Серпня 2024 22:05
3 Серпня 2024 22:05
У Мінекономіки заявили про ріст зарплат в Україні. Кому платять найбільше
3 Серпня 2024 21:36
3 Серпня 2024 21:36
Втік з військової частини: п’яний волинянин погрожував дружині розправою та виганяв з дому
3 Серпня 2024 21:07
3 Серпня 2024 21:07
На Волині доброволець тримає ферму зі страусами, павичами та екзотичними курми
3 Серпня 2024 20:38
3 Серпня 2024 20:38
Волиняни вибороли бронзовий дубль на Чемпіонаті України з літнього біатлону
3 Серпня 2024 20:09
3 Серпня 2024 20:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.