Лави Небесного Легіону поповнив Герой з Ратнівщини Сергій Янчук
![](/resize/450x346/r/files/news/2024/03-04/378375/430802641_1475321163062506_2283874250450464356_n.jpg)
Знову трагічна звістка сколихнула Заболоттівську громаду. 27 лютого 2024 року, мужньо виконавши військовий обов'язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув командир 2-го відділення протитанкових ракетних комплексів 1-го стрілецького батальйону Янчук Сергій Васильович.
Про це повідомили у громаді.
Янчук Сергій Васильович, житель селища Заболоття, був призваний на військову службу в березні 2023 року.
«Небесне воїнство поповнилося ще одним Ангелом, на землі якому вічна слава і пам'ять! Вся Заболоттівська територіальна громада висловлює глибокі співчуття сім’ї, рідним та близьким, друзям, бойовим побратимам та знайомим Сергія Васильовича. Поділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі. Неможливо знайти слів, які розрадили б родину, допомогли б пережити біль та розпач від невиправної втрати... Низький уклін вам за відважного захисника, який не вагаючись став на захист нашої Батьківщини. Дякуємо за подвиг в ім’я життя, наш Герою! Спочивай з миром!» – йдеться у повідомленні.
Про день і час зустрічі та поховання Янчука Сергія Васильовича повідомлять пізніше.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у громаді.
Янчук Сергій Васильович, житель селища Заболоття, був призваний на військову службу в березні 2023 року.
«Небесне воїнство поповнилося ще одним Ангелом, на землі якому вічна слава і пам'ять! Вся Заболоттівська територіальна громада висловлює глибокі співчуття сім’ї, рідним та близьким, друзям, бойовим побратимам та знайомим Сергія Васильовича. Поділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі. Неможливо знайти слів, які розрадили б родину, допомогли б пережити біль та розпач від невиправної втрати... Низький уклін вам за відважного захисника, який не вагаючись став на захист нашої Батьківщини. Дякуємо за подвиг в ім’я життя, наш Герою! Спочивай з миром!» – йдеться у повідомленні.
Про день і час зустрічі та поховання Янчука Сергія Васильовича повідомлять пізніше.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.