USD 41.30 41.70
  • USD 41.30 41.70
  • EUR 41.20 41.65
  • PLN 10.80 10.93

Китай повинен відшкодувати світу 10 трлн доларів збитків за пандемію, – Трамп

6 Червня 2021 14:13
Китайська влада повинна країнам світу близько 10 трлн доларів за ті збитки, що зазнала світова спільнота через пандемію коронавірусу, спалах якого вперше було зафіксовано в КНР.

Про це заявив в суботу колишній президент США Дональд Трамп, виступаючи на з’їзді республіканців Північної Кароліни. Трансляцію вів телеканал C-Span, передає УНН.

«Всі країни повинні об’єднатися і виставити Китаю рахунок як мінімум в 10 трлн доларів, щоб компенсувати ті збитки, які вони (китайці) заподіяли», – сказав Трамп, додавши, що це «нижній поріг, і збиток набагато більший» озвученої ним суми.

Читайте також: Байден дав розвідці 90 днів, щоб з'ясувати, як виник коронавірус

Колишній президент також запропонував, щоб всі країни світу відмовилися від своїх своїх боргових зобов’язань перед КНР.

Нагадаємо, через пандемію понад 100 мільйонів працівників опинилися на межі бідності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
К. лучанин Показати IP 6 Червня 2021 14:21
Ох, Трампушка! Тоже милий мені, як і Олександр Григорович Лукашенко. І з Росією не сваряться, люблю їх обох.
Кітаєсь Показати IP 6 Червня 2021 15:47
А ху-ху не хо-хо?
скептик до Кітаєсь Показати IP 6 Червня 2021 18:15
накладе держдеп арешт на твоє майно в США - буде тобі і ху-ху і хо-хо
Изя. Показати IP 6 Червня 2021 16:14
I менi трiшкi грошенят , бо я перехворiв на коронавiрус.
скептик до Изя. Показати IP 6 Червня 2021 18:17
ой вей ізя. тєбє далі совєршення бесплатно то єсть даром бесценний вірус, а ти єщьо шото хочєш ?
Я Показати IP 6 Червня 2021 17:34
донні роббиться таким же придуркуватим як зеля і його кодло????
Читач Показати IP 6 Червня 2021 18:03
Вкотре допису - ця дурниця рахується волинської новиною?
скептик до Читач Показати IP 6 Червня 2021 18:11
читачам з холуйсько-рабською психологією можна не читати
DM Показати IP 6 Червня 2021 23:12
Вірус вийшов з китайської лабораторії! Злочинна влада КНР повинна нести відповідальність!
Анонім Показати IP 7 Червня 2021 09:23
геть правильно .нехай платять або списують борги країнам за свої вчинки..створили вірус по всьому світі біда. нехай відшкодовують витрити