Куди звертатися волинянам та переселенцям, які розшукують безвісти зниклих родичів
![](/resize/450x278/r/files/news/2022/09-06/346223/b66cdf43c0da46b7b0a9e406ceafbf2a.jpg)
У поліції Волині працює телефонна лінія для громадян, які розшукують безвісти зниклих родичів.
Подати звернення про зникнення безвісти чи викрадення громадян на тимчасово окупованих територіях можна за телефонами: 068-337-41-30, (0332) 74-20-55 та (0332) 74-20-58. Також за цими номерами можна отримати необхідні консультації, інформують у ГУ НП у Волинській області.
У поліції Волині працює робоча група з прийому звернень про безвісне зникнення та викрадення громадян під час збройної агресії проти України. Поліцейські групи постійно комунікують з людьми, надають необхідну допомогу та нагадують розроблений алгоритм дій з питань зникнення безвісти, загибелі, позбавлення свободи або захоплення як військовополонених військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань.
Отже, громадянам необхідно:
– звернутися до територіального підрозділу поліції за місцем постійного чи тимчасово проживання або зателефонувати 102;
– надати слідчим всю інформацію про зниклу особу, якою володієте;
– не вчиняти самостійних дій, зокрема, без дозволу слідчого не розміщувати в соціальних мережах фотографій безвісти зниклих (особливо це стосується тих, хто служить в ЗСУ, НПУ, СБУ тощо; адже якщо особа перебуває в полоні – це може загрожувати її безпеці).
Також можна звернутися із заявою про розшук особи, зниклої безвісти, до найближчого територіального органу Національної поліції України, зателефонувати на 102 (цілодобово) або на телефон гарячої лінії (0894) 200-18-67.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Подати звернення про зникнення безвісти чи викрадення громадян на тимчасово окупованих територіях можна за телефонами: 068-337-41-30, (0332) 74-20-55 та (0332) 74-20-58. Також за цими номерами можна отримати необхідні консультації, інформують у ГУ НП у Волинській області.
У поліції Волині працює робоча група з прийому звернень про безвісне зникнення та викрадення громадян під час збройної агресії проти України. Поліцейські групи постійно комунікують з людьми, надають необхідну допомогу та нагадують розроблений алгоритм дій з питань зникнення безвісти, загибелі, позбавлення свободи або захоплення як військовополонених військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань.
Отже, громадянам необхідно:
– звернутися до територіального підрозділу поліції за місцем постійного чи тимчасово проживання або зателефонувати 102;
– надати слідчим всю інформацію про зниклу особу, якою володієте;
– не вчиняти самостійних дій, зокрема, без дозволу слідчого не розміщувати в соціальних мережах фотографій безвісти зниклих (особливо це стосується тих, хто служить в ЗСУ, НПУ, СБУ тощо; адже якщо особа перебуває в полоні – це може загрожувати її безпеці).
Також можна звернутися із заявою про розшук особи, зниклої безвісти, до найближчого територіального органу Національної поліції України, зателефонувати на 102 (цілодобово) або на телефон гарячої лінії (0894) 200-18-67.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Обійшов периметр та позначив розташовану техніку: як держзрадник Ілля Сметанін здав ФСБ Луцький аеродром для обстрілу
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
У Німеччині в ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.