Кожна 5 пачка – фальсифікат: в Україні провели масштабну перевірку вершкового масла
![](/resize/450x293/r/files/news/2020/01-20/284688/4877b8e234b4851a0b8e94fb945b8266.png)
В Україні серед виробленого вершкового масла кожна п’ята пачка виявилася фальсифікатом.
Про це повідомляє Держслужба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, пише Обозреватель.
Для дослідження були відібрані зразки масла в торгових мережах в чотирьох регіонах України: Сумах, Черкасах, Новій Одесі (Миколаївська область) і в Калуші (Івано-Франківська область). Всього було взято 77 зразків (231 пачка). Серед представлених зразків 28 були українські і 2 німецькі.
В результаті дослідження показало, що 16 відібраних зразків масла – це фальсифікат: Суми – 3 зразка; Нова Одеса – 2; Черкаси – 3; м. Калуш – 8.
Так, Івано-Франківський міськмолокозавод випустив масло, де половина складу – замінники. Богодухівський завод на Харківщині в масло додав 75% немолочних жирів.В Одеській області в місті Кілія зробили масло, де виявилося 92% немолочних жирів. У маслі під назвою «Апрель», що зробили в Каневі – 87% немолочних жирів. А масло, що виготовили в Дніпрі ТОВ «Інтермол» виявилося на 100% підробленим. Такою ж підробкою виявилася продукція «Миколаївмолпрома», де аналіз показав 100% фальсифікат.
Три пачки з Сум показали чисте масло, дві інші – з домішками (10%). Відзначимо, що всі зразки з різних партій, але виготовлені на Старокостянтинівському заводі на Хмельниччині.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Держслужба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, пише Обозреватель.
Для дослідження були відібрані зразки масла в торгових мережах в чотирьох регіонах України: Сумах, Черкасах, Новій Одесі (Миколаївська область) і в Калуші (Івано-Франківська область). Всього було взято 77 зразків (231 пачка). Серед представлених зразків 28 були українські і 2 німецькі.
В результаті дослідження показало, що 16 відібраних зразків масла – це фальсифікат: Суми – 3 зразка; Нова Одеса – 2; Черкаси – 3; м. Калуш – 8.
Так, Івано-Франківський міськмолокозавод випустив масло, де половина складу – замінники. Богодухівський завод на Харківщині в масло додав 75% немолочних жирів.В Одеській області в місті Кілія зробили масло, де виявилося 92% немолочних жирів. У маслі під назвою «Апрель», що зробили в Каневі – 87% немолочних жирів. А масло, що виготовили в Дніпрі ТОВ «Інтермол» виявилося на 100% підробленим. Такою ж підробкою виявилася продукція «Миколаївмолпрома», де аналіз показав 100% фальсифікат.
Три пачки з Сум показали чисте масло, дві інші – з домішками (10%). Відзначимо, що всі зразки з різних партій, але виготовлені на Старокостянтинівському заводі на Хмельниччині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 7
![](/public/images/user_no_foto.png?1721593763)
Слава нації.
Показати IP
20 Січня 2020 10:07
Та вже давно,таке.Ото кидаеш в пельмени,а воно не тане. Пох ціна.Майже все фальсіфікат.Підскажіть яке ще настояще?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721593763)
Смерть ворогам до Слава нації.
Показати IP
20 Січня 2020 10:22
Справжнє лише те що зроблене власними руками або в бабки на базарі куплене, хоча деякі з бабок теж бадяжать, а в магазинах і супермаркетах все хімія.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721593763)
???
Показати IP
20 Січня 2020 10:16
Ну і що далі?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721593763)
бо
Показати IP
20 Січня 2020 10:21
держава не хоче контролювати нічого, ходили би з перевірками. контролюючі органи і штрафи давали. такі як зарплата в депутатів то нормально писали б де що є. А так хто шо хоче те і мішає в масло.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721593763)
Народна прокуратура
Показати IP
20 Січня 2020 11:06
Про що ви говорите? Просто треба перестати заважати бізнесу своїми перевірками. Думаю, що ті, хто найбільше кричить про корупцію контролюючих органів, і є найбільшим фальсифікатором продуктів і в такий спосіб забезпечує собі можливість й далі труїти людей непотрібом.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721593763)
бо до Народна прокуратура
Показати IP
20 Січня 2020 11:24
бізнес не перевіряють.от вони і бадяжать. і будуть бадяжити. Штрафи потрібно великі і перевіряти не інформуючи за пару тижнів. то може був би толк. якби гривнею карали. бо якщо не масло в пачці то вкажи!!!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721593763)
Петро
Показати IP
8 Лютого 2020 15:28
НЕТ страны, НЕТ... Превратили её дельцы-капиталисты в помойку, в могольник, где процветают только одни шарлатаны, проходимцы, мошенники и аферисты, а нормальный народ загибается окончательно - дышать нечем, вода отравлена, продукты искусственные, онкология так и прёт в геометрической прогрессии.
Венеція планує подвоїти туристичний податок
Сьогодні 23:02
Сьогодні 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:35
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:35
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
Сьогодні 21:10
Сьогодні 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 20:42
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
Сьогодні 20:13
Сьогодні 20:13
Графік вимкнення електроенергії на Волині 22 липня
Сьогодні 19:45
Сьогодні 19:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.