«Кожен день для противника – це нові втрати, а для нас – перемоги», – Арестович розповів про ситуацію на фронті
![](/resize/450x250/r/files/news/2022/02-28/332859/fdsgdf.png)
Радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович розповів про ситуацію по усіх напрямках станом на 23.40, зазначивши, що кожен день для противника – це нові втрати, а для нас – нові перемоги.
«Противник повністю припинив рух на північно-західному напрямку Києва. Деякі підрозділи відходять – це тактичний відступ, про який я казав ще вдень. Наша артилерія та авіація продовжує наносити нічні удари, допомагаючи противнику задуматися про те, що краще взяти й відійти усім. Чернігівський і Сумський напрямок – тиша, Харківський напрямок – спроби денного входу в глибину міста, які закінчилися дуже печально для тих, хто спробував зайти. Куп’янськ – з’ясовується ситуація, не зважаючи на запис з мером цього міста і численні запевнення росіян, що вони його захопили, не все там так просто», – сказав Арестович.Що стосується зони ООС, то Волноваху сьогодні зайняв противник, зосередивши зусилля на місці головного удару, але завдяки контратаці ЗСУ Волноваху відбили, зараз там наші війська та локалізують проблеми південніше Волновахи. Маріуполь тримається, жодних проблем. Бердянськ зайнятий противником, там не було наших військ, місто взяло угруповання, яке йшло з Мелітополя на Маріуполь.
«У бік Херсона підходять невеликі резерви з Криму, за оціночними даними одинадцять російських десантних кораблів вийшли в море та шукають пригод в районі Одеси. Вони можуть висадити десант, але ми можемо побачити виконання від українських військових протидесантної операції. Наші зроблять все якнайкраще. Знову відбулися ракетні удари по Києву: одну ракету збили, одна невідомо де, інша потрапила у Софіївську Борщагівку. Були удари по аеродрому в Житомирі, Запоріжжі.
Повітряна тривога лунає в багатьох містах, але потрібно зрозуміти, що повітряна тривога – це не завжди означає, що ракети прямують до наших міст. Просто по факту їх зльоту ми оголошуємо це повсюди, адже незрозуміло, куди летять ракети, і тому всім громадянам потрібно сховатися», – наголосив радник керівника Офісу Президента.
«Настрій у нас оптимістичний. Боятися нема чого. Ми здійснюємо вдалу оборонну операцію. Кожен день для противника – це нові втрати, а для нас – нові перемоги», – відзначив Олексій Арестович.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Противник повністю припинив рух на північно-західному напрямку Києва. Деякі підрозділи відходять – це тактичний відступ, про який я казав ще вдень. Наша артилерія та авіація продовжує наносити нічні удари, допомагаючи противнику задуматися про те, що краще взяти й відійти усім. Чернігівський і Сумський напрямок – тиша, Харківський напрямок – спроби денного входу в глибину міста, які закінчилися дуже печально для тих, хто спробував зайти. Куп’янськ – з’ясовується ситуація, не зважаючи на запис з мером цього міста і численні запевнення росіян, що вони його захопили, не все там так просто», – сказав Арестович.Що стосується зони ООС, то Волноваху сьогодні зайняв противник, зосередивши зусилля на місці головного удару, але завдяки контратаці ЗСУ Волноваху відбили, зараз там наші війська та локалізують проблеми південніше Волновахи. Маріуполь тримається, жодних проблем. Бердянськ зайнятий противником, там не було наших військ, місто взяло угруповання, яке йшло з Мелітополя на Маріуполь.
«У бік Херсона підходять невеликі резерви з Криму, за оціночними даними одинадцять російських десантних кораблів вийшли в море та шукають пригод в районі Одеси. Вони можуть висадити десант, але ми можемо побачити виконання від українських військових протидесантної операції. Наші зроблять все якнайкраще. Знову відбулися ракетні удари по Києву: одну ракету збили, одна невідомо де, інша потрапила у Софіївську Борщагівку. Були удари по аеродрому в Житомирі, Запоріжжі.
Повітряна тривога лунає в багатьох містах, але потрібно зрозуміти, що повітряна тривога – це не завжди означає, що ракети прямують до наших міст. Просто по факту їх зльоту ми оголошуємо це повсюди, адже незрозуміло, куди летять ракети, і тому всім громадянам потрібно сховатися», – наголосив радник керівника Офісу Президента.
«Настрій у нас оптимістичний. Боятися нема чого. Ми здійснюємо вдалу оборонну операцію. Кожен день для противника – це нові втрати, а для нас – нові перемоги», – відзначив Олексій Арестович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.