Ковельська громада отримала ще один шкільний автобус за понад мільйон гривень
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/08-19/345111/299789218_400134775557874_8324229160133089093_n.jpeg)
Днями Ковельська громада отримала шкільний автобус. Його загальна вартість – 1 мільйон 950 тисяч гривень. Половина цієї суми –975 тис. грн – кошти місцевого бюджету. Їх було перераховано ще у минулому році. Ще 975 тис. грн – кошти державної освітньої субвенції.
Це уже другий шкільний автобус, який буде в користуванні громади, повідомляє Ковельська міська рада.
«Плануємо, що автобус буде закріплений за школами наших старостинських округів і возитиме дітей із сільських шкіл громади, де немає укриттів, у заклади освіти Ковеля, які мають умови для очного навчання. Якщо таке, а не дистанційне навчання, все ж буде», – зазначає міський голова Ігор Чайка.
Спеціалізований автобус для перевезення школярів «Богдан А22412» пасажиромісткістю 29 місць обладнаний за всіма вимогами щодо шкільного транспорту в Україні. Сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів.
Читати ще: У громадах Волині частину шкільних автобусів віддали ЗСУ. Як довозити учнів?
До слова, таким же транспортним засобом у 2020 році організовано перевезення учнів із с. Колодниця до закладів загальної середньої освіти №9 та №12 Ковеля.Нагадаємо також, нині у Ковелі активно готуються до нового навчального року. Відомо, що у 10 громадах на Ковельщині діти матимуть змогу навчатися офлайн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Це уже другий шкільний автобус, який буде в користуванні громади, повідомляє Ковельська міська рада.
«Плануємо, що автобус буде закріплений за школами наших старостинських округів і возитиме дітей із сільських шкіл громади, де немає укриттів, у заклади освіти Ковеля, які мають умови для очного навчання. Якщо таке, а не дистанційне навчання, все ж буде», – зазначає міський голова Ігор Чайка.
Спеціалізований автобус для перевезення школярів «Богдан А22412» пасажиромісткістю 29 місць обладнаний за всіма вимогами щодо шкільного транспорту в Україні. Сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів.
Читати ще: У громадах Волині частину шкільних автобусів віддали ЗСУ. Як довозити учнів?
До слова, таким же транспортним засобом у 2020 році організовано перевезення учнів із с. Колодниця до закладів загальної середньої освіти №9 та №12 Ковеля.Нагадаємо також, нині у Ковелі активно готуються до нового навчального року. Відомо, що у 10 громадах на Ковельщині діти матимуть змогу навчатися офлайн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Міноборони уточнили питання електронних повісток
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Польський Сейм ухвалив постанову щодо Волинської трагедії
Сьогодні 13:28
Сьогодні 13:28
Сказав, що коханка краща: на Волині судили бібліотекарку, яка розбила чоловікові голову![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:59
У сні написав, що назавжди – на передовій. Дружина Героя видала книгу віршів, про яку мріяв її чоловік
Сьогодні 12:31
Сьогодні 12:31
Помер відомий український режисер
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.