USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.50 10.70

Колишній капітан корвету «Луцьк» став командиром військового корабля РФ

29 Грудня 2017 08:52
Командиром нового фрегата військово-морського флоту Росії «Адмірал Макаров» став капітан другого рангу Григорій Бреєв,, який зрадив Україну навесні 2014 року. Раніше він командував корветами "Луць" і "Тернопіль", інформує Zahidnews.com.

Як повідомляє одеське видання “Думська”, де тепер базується український флот, Бреєв брав участь в церемонії підняття прапора на кораблі, яка відбулася 27 грудня на суднобудівному заводі “Янтар” в Калінінграді і цілував російський триколор.


Сторожовий корабель “Адмірал Макаров” включений до складу 30-ої дивізії надводних кораблів Чорноморського флоту РФ з базуванням в окупованому Севастополі.

Капітан 2 рангу Бреєв народився 31 січня 1979 року в селищі Кирнасівка Вінницької області. З 1996 року служив у Збройних силах України. Закінчив Академію військово-морських сил імені Нахімова.

Командував корветами “Луцьк і “Тернопіль”. Остання посада в ВМСУ – заступник командира Севастопольської військово-морської бази.

У березні 2014 року переметнувся до росіян. Стосовно нього відкрито кримінальне провадження за ознаками статті 408 КК України (дезертирство).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Franz Vonsovich Показати IP 29 Грудня 2017 09:40
Совість - це така річ, яка мучить не тих, кого мала б мучити, а вона мучить тих, у кого вона є.
КРАЯНКА Показати IP 29 Грудня 2017 09:52
НЕДАРЕМНО О.МАРЧУК ЇЗДИВ ТУДИ ПЕРЕД ЗДАЧЕЮ КРИМУ. ТОДІ -ЗДАЛИСЬ, ЗАРАЗ - СЛУЖАТЬ, БАТЮШКА ДОБРЕ ПРОВІВ ПЕРЕМОВИНИ. ..
Носатий дядько Показати IP 29 Грудня 2017 10:24
Так Україну зрадили 90% кримських КГБістів і 80% військових. Про мусарню і прокурорське гуано взагалі промовчу...
Фокс В.М. Показати IP 29 Грудня 2017 10:47
Зрадника ніде не поважають, його використають як "пре-в" і утилізують ...
Таки Да Показати IP 29 Грудня 2017 11:35
Чм?шник грішка .. таким ла?ном і був
військовий Показати IP 29 Грудня 2017 12:48
Зрадник е зрадник.Але,як казав покійник"Оцените красоту игри":грося з ревами та розенками на рік відтерміновують постанову про збільшення грошового забезпечення військовослужбовців лише для того,щоб не виплачувати достойні пенсіі військовим пенсіонерам і це робиться в умовах війни.Це хіба не зрада???
ромео Показати IP 29 Грудня 2017 12:59
на повишенія,пішов
К.лучанин Показати IP 29 Грудня 2017 16:32
Як може росіянин переметнутись до росіян? Він і був таким по своїй суті! Бачили очі кого призначали командиром "ЛУЦЬКа" і "ТЕРНОПОЛя"- це до командування ВМСУ! По роках це було при Президенті Кучми Л.Д. А чи адекватне було командування ВМСУ у 2014р, коли не зуміли вчасно вивести та спасти кораблі УКРАЇНИ? Скільки їх потопили!? Це ганьба !
ввв Показати IP 29 Грудня 2017 22:09
А ті , хто заборонив нашим військовим стріляти в "зелених чоловічків" - хіба не зрадили Україну !!! Що про них вже забули ??? Тим більше , що дехто іх них займає найвищі державні посади.