Коли випускникам шкіл Луцької громади вручатимуть медалі й свідоцтва про освіту
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/05-17/361342/vypusknoj-2023-varianty-prazdnika-2-1200x900.jpg)
У Луцькій міській територіальній громаді свідоцтва про здобуття повної та базової загальної середньої освіти вручатимуть у червні. У якому форматі цьогоріч відбудуться останні дзвоники, ще визначають.
Про це розповів Суспільному керівник міського департаменту освіти Віталій Бондар.
З його слів, попередньо вручення медалей та свідоцтв для учнів 11-х класів заплановано на 20 червня, свідоцтва дев'ятикласникам вручатимуть 15 червня.
Віталій Бондар зазначив, що найближчими днями з керівниками шкіл проводитимуть наради щодо урочистих заходів з нагоди завершення навчального року. Каже: такі заходи можливі з урахуванням доступу до укриттів.
Читати ще: Коли в Луцькій громаді школярі підуть на літні канікули
«Попередньо, є рекомендації. Мусимо ще порадитися з директорами, бо, може, будуть коригування від них. Але кожен керівник закладу освіти ухвалює рішення щодо організації освітнього процесу, випускних чи останніх дзвоників, випускних вечорів чи вручення медалей», – сказав посадовець.
Усього в школах міської громади, додав Віталій Бондар, 2022/2023 навчальний рік завершують 1650 учнів 11-х класів і 2880 учнів 9-х класів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів Суспільному керівник міського департаменту освіти Віталій Бондар.
З його слів, попередньо вручення медалей та свідоцтв для учнів 11-х класів заплановано на 20 червня, свідоцтва дев'ятикласникам вручатимуть 15 червня.
Віталій Бондар зазначив, що найближчими днями з керівниками шкіл проводитимуть наради щодо урочистих заходів з нагоди завершення навчального року. Каже: такі заходи можливі з урахуванням доступу до укриттів.
Читати ще: Коли в Луцькій громаді школярі підуть на літні канікули
«Попередньо, є рекомендації. Мусимо ще порадитися з директорами, бо, може, будуть коригування від них. Але кожен керівник закладу освіти ухвалює рішення щодо організації освітнього процесу, випускних чи останніх дзвоників, випускних вечорів чи вручення медалей», – сказав посадовець.
Усього в школах міської громади, додав Віталій Бондар, 2022/2023 навчальний рік завершують 1650 учнів 11-х класів і 2880 учнів 9-х класів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Місто на Волині продає кілька земельних ділянок. Де і за скільки
9 Серпня 2024 23:42
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 23:42
У Бразилії розбився літак, на борту якого перебувало 62 особи
9 Серпня 2024 23:22
9 Серпня 2024 23:22
Український фільм жахів «Морена» отримав головну премію від Tokyo Horror Film Festival
9 Серпня 2024 23:03
9 Серпня 2024 23:03
Землю та будівлі луцького автозаводу продають за 240 млн. Фото
9 Серпня 2024 22:44
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 22:44
Лучанка передала Музею волинської ікони старовинні пам’ятки, які отримала у спадок
9 Серпня 2024 22:25
9 Серпня 2024 22:25
Литва передасть Україні новий пакет допомоги з ППО та БТРами
9 Серпня 2024 22:06
9 Серпня 2024 22:06
На українських банкнотах з’явиться гасло «Слава Україні! Героям слава!»
9 Серпня 2024 21:47
9 Серпня 2024 21:47
За плетіння сіток – 12 тисяч гривень: у Луцьку запрошують на офіційну роботу
9 Серпня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
9 Серпня 2024 21:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.