Кобзар «ожив»: експерти відтворили голос Тараса Шевченка. Відео
![](/resize/450x300/r/files/news/2021/08-21/321188/61212e724c896.jpeg)
До 30-ї річниці незалежності України реалізували проєкт із творчої реконструкції голосу видатного українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ у Фейсбуці.
«Відтепер кожен може почути, як міг би звучати великий Тарас Шевченко. До 30-ї річниці незалежності України TABASCO за підтримки МЗС України реалізувало фантастичний проєкт із творчої реконструкції голосу найвідомішого українського митця», – йдеться у повідомленні.
Як зазначається, записів мови письменника немає, але завдяки новітнім технологіям на основі антропометричних даних та нейромережі за відсутності будь-якого запису команді TABASCO вдалося синтезувати голос Шевченка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ у Фейсбуці.
«Відтепер кожен може почути, як міг би звучати великий Тарас Шевченко. До 30-ї річниці незалежності України TABASCO за підтримки МЗС України реалізувало фантастичний проєкт із творчої реконструкції голосу найвідомішого українського митця», – йдеться у повідомленні.
Як зазначається, записів мови письменника немає, але завдяки новітнім технологіям на основі антропометричних даних та нейромережі за відсутності будь-якого запису команді TABASCO вдалося синтезувати голос Шевченка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721945709)
Всезнайко
Показати IP
21 Серпня 2021 22:09
От брехуни...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721945709)
Анонім
Показати IP
21 Серпня 2021 22:28
Сижу на мінімальній пенсії і думаю,а чому б ці гроші,витрачені на програмістів....не дати людям похилого віку,це називається робиш,живеш,а на старість подихай від голоду,всім насрати на того пенсіонера,який живе в цій країні.Ото цінності в людей.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721945709)
Фест
Показати IP
22 Серпня 2021 09:52
А треба не сидіти,а виходити і требувати ,он* совкові* військові пенсіонери вийшли,то їм зразу мінімальну пенсію на 2000 гривень добавили.А в АТО ні один не пішов,бо то не їх війна.Пішли одиниці і то хто від москалів натерпівся.Один знайомий прапорщик,штани при совковому штабі протирав,зараз 7 тис. гр.має.І атовець знайомий молодий хлопець 28 років,інвалід контужений був 7,5 тис має,а на лікування витрачає в місяць не менше 3,5 тис.гр,от така справедливість
![](/public/images/user_no_foto.png?1721945709)
так таки так! до Фест
Показати IP
22 Серпня 2021 17:31
Хто обкрадав та об.ідав солдат в совєтській арміі-тим +2тис! а хто сидить і захищає ЗЕ( бо як прийде пу в Киів не доведи Боже. то де буде ЗЕ) в окопах і потерпає від поранень та контузій-то тим 2 роки ніяких доплат!
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Третині українців вистачає грошей тільки на їжу і складно купувати одяг, – Центр Разумкова
25 Липня 2024 22:35
25 Липня 2024 22:35
Волинські аграрії завершують збір озимої пшениці
25 Липня 2024 22:17
25 Липня 2024 22:17
На Волині перейменують 115 вулиць
25 Липня 2024 21:59
25 Липня 2024 21:59
Тарифи на мобільний зв'язок зростуть на 50%, – експерт
25 Липня 2024 21:41
25 Липня 2024 21:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.