USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.40 41.90
  • PLN 10.34 10.60

Кличка не пустили на зустріч із Меркель у «Борисполі»

22 Серпня 2021 12:48
У неділю, 22 серпня, в київський аеропорт «Бориспіль» прибуває канцлер Німеччини Ангела Меркель. А столичного мера Віталія Кличка не пустили на протокольну зустріч з політиком, оскільки його «немає в списках».

Про це політик повідомив у себе в Telegram-каналі, пише СТРАНА.ua.

«Зараз перебуваємо в залі офіційних делегацій. Я намагаюся пройти, але мене не пускають», - сказав Кличко.

Охоронець, який не пустив мера Києва на зустріч із канцлером ФРН Меркель заявив, що того немає в списку. Пізніше мер Києва запостив мем щодод цього.
Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація, що Кличка можуть прибрати з поста глави Київської міської державної адміністрації . Зробити це планувалося нібито на засіданні РНБО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
скептик Показати IP 22 Серпня 2021 13:05
все буде дзеленько
Реаліст до скептик Показати IP 22 Серпня 2021 15:28
Охохо, в тебе йододефіцитний ще в голові дзеленькає ?
скептик до Реаліст Показати IP 22 Серпня 2021 17:23
помаж головку зеленькою. дзеленькає у 73% таких як ти
Ігор луцький до скептик Показати IP 22 Серпня 2021 18:48
73% від тих,що прийшли на дільницю,а від загального числа виборців України це 46%.
Реаліст до скептик Показати IP 22 Серпня 2021 20:19
О! Почався процес болючого виходу з паралельної зеленої псевдореальності. Гуд Вальдемар, гуд.
скептик до Реаліст Показати IP 22 Серпня 2021 22:30
ти закусюй квасним вогерком, ботоксний
так таки так! до скептик Показати IP 22 Серпня 2021 17:38
не буде а Є! муляє ім Кличко! мозолить очі! а ще бюджет Києва не дає зеленим розікрасти! сподіваюсь .що кияни зрозуміли .що альтернативи Кличку не має.щоб там не розповідав 95 квартал!
скептик до так таки так! Показати IP 22 Серпня 2021 22:33
КЛИЧКА - В ПРЕЗИДЕНТИ !!!!!!!!!!!!!!
В. Показати IP 22 Серпня 2021 14:00
А он так спешил так торопился ха ха ха ха ха ха ха ха
Анонім до В. Показати IP 22 Серпня 2021 15:29
Все набагато простіше. Зелень перелякалась і наказала не пускати. Дивіться відео на ютубі. Це черговий зелений зашквар.
Народна прокуратура Показати IP 22 Серпня 2021 14:53
Якщо на керівні посади пролізли різноманітні малюськи, менделі і інша неосвічена випадкова наволоч, трудовий стаж яких включає нічний клуб і відразу портфель міністра, то звідки вони можуть знати про якісь там протоколи міжнародних зустрічей. А вчитись не хочеться, легше ідіотську фоточку в інстаграм викинути з черевиками на столі і життя вдалось
434 до Народна прокуратура Показати IP 23 Серпня 2021 02:35
А що зміниться з коміка на боксера? Так давайте за кермо маршруток посадим велосипедистів, які ніколи не були за рульом!
Це Показати IP 22 Серпня 2021 15:26
Кличко повів себе достойно і дипломатично. А з президентом схоже біда твориться ...
скептик до Це Показати IP 22 Серпня 2021 17:25
біда розпочалась ще у галабародька. воно переплутало клоунаду з політикою
Анонім Показати IP 22 Серпня 2021 16:15
Який сором для влади. Як же вони бояться.
так таки так! до Анонім Показати IP 22 Серпня 2021 17:14
і бояться і бюджет Києва ім очі муляє! але кияни і втретє проголосують за Кличка. щоб там не творив 95 квартал!
Калічко Показати IP 22 Серпня 2021 18:04
Хотів фрау на новому метро прокатати. Стікляному.
Шарій Показати IP 22 Серпня 2021 18:07
Як до нас Зєля їхав, то садочок в Крупі показував голова Липин, бо Семенюк рожою не вишов
93% Показати IP 22 Серпня 2021 21:55
Молодці , Зеленський все вірно робить, такий президент нам і потрібен а не ті політики недобиті, ніразу не пожалів що голосував за нього. І ще проголосую
скептик до 93% Показати IP 22 Серпня 2021 22:32
наш дурдом голосует за зєлика ....
Ахахаха до 93% Показати IP 22 Серпня 2021 23:07
Класний гумор! Пять балів, "отожги" ще щось!?
В. Показати IP 23 Серпня 2021 00:54
Повторю ещё раз.если пан Зе.... Построит дороги в Украине он ещё раз будет президентом
Ага до В. Показати IP 23 Серпня 2021 09:34
Йому б після "великого крадівництва" встигнути б утекти в Ізраїль...
& до В. Показати IP 23 Серпня 2021 10:06
неужели? деньги -то заканчиваются!
$#$ до & Показати IP 23 Серпня 2021 10:57
Деньги на офшорных щетах, в Омане. Оман, одна из немногих офшорных гаваней, которые никому и никогда не разглашают информацию про хозяев офшоров. Так что ... зробимо їх (себе) ще раз разом?
Ага до $#$ Показати IP 23 Серпня 2021 19:19
А ти в .курсі що дороги ремонтують за бюджетні кошти-а те що вкрадуть іде в офшориі не на державні рахунки! не путай дар Божий з яєшнею. А ще раз зробити бубочку преЗЕ- легко.це у нас в крові.
$#$ до Ага Показати IP 23 Серпня 2021 23:11
Ти тупий, або ти просто тупий. Я тобі про те ж саме написав вище.