Клінінг: що це таке, навіщо і кому потрібен*
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/04-04/358808/photo_2023-04-04_16-19-07.jpg)
В Україні зовсім нещодавно почав зростати попит на клінінгові послуги. Раніше прибирання житлових приміщень було заведено проводити власними силами. Якщо ж говорити про підприємства чи організації, наймалися працівники, які відповідали за чистоту. І не завжди це були досить фахові люди. Тому сьогодні все більше людей готові звертатися за послугами в клінінгові компанії.
Іноземне слово «клінінг» означає професійне прибирання, виконане із застосуванням спеціальної техніки та з використанням якісних хімічних засобів. Спеціально навчені клінери надають повний комплекс послуг з підтримки загального порядку, усунення сильних забруднень, очищення поверхонь від плям та ін.
Коли може знадобитися клінінг
Звичайно ж, прибирання в багатьох випадках можна провести й власними силами. Сьогодні в суспільстві ще залишилися стереотипи, що це заощаджує великі кошти. Та й не кожний готовий впустити у власне житло сторонніх людей.
Попри ці упередження послуги клінінгу все більше набирають популярності. Наприклад, у нашій країні основними клієнтами клінінгових компаній є:
- сімейні пари молодого віку (25-30 років) з дітьми чи без них;
- топменеджери чи власники невеликого бізнесу у віці 30-40 років;
- подружні пари середнього віку (40-50 років) з дітьми, які планують придбати житло.
Далі розглянемо часті випадки, коли рекомендується вдатися до послуг клінінгу, на прикладі переліку робіт, що надаються компанією Уборка 24.Щоденне та генеральне прибирання квартир, багатоповерхових і приватних будинків
На підтримку житла в чистоті ми витрачаємо дуже багато сил і часу. Особливо, якщо це стосується генерального прибирання. Тому краще найняти професіоналів, які в найкоротші терміни та за розумну ціну зроблять ваше житло чистим. До комплексу робіт у цьому разі входять наведення загального порядку, усунення поточних забруднень і пилу, дезінфекція приміщень. Також рекомендується замовляти додаткові послуги з миття вікон, хімчистки м’яких меблів, прання великогабаритних текстильних виробів тощо.
Клінінг після ремонту чи будівництва
Самостійно провести таке прибирання дуже складно. Для усунення наслідків ремонту/будівництва знадобляться:
- спеціальне обладнання;
- високоякісні, безпечні для здоров’я хімічні речовини;
- професійний інвентар і витратні матеріали.
Клінінгова компанія гарантує усунення будівельного пилу зі стін, стелі та підлоги, чищення радіаторів, вологе прибирання всіх горизонтальних і вертикальних поверхонь. Проводиться знепилення різних тумбочок, шаф та інших елементів меблів (включно з м’якими), очищення поверхонь від залишків будівельних сумішей (цементу, клею, шпаклівки), чищення вимикачів, розеток, вентиляційних решіток та багато іншого.Прибирання закладів типу ХоРеКа
У цьому разі йдеться про надання клінінгових послуг у різних форматах. Це може бути:
- разове прибирання після банкетів чи корпоративів;
- генеральне прибирання;
- післяремонтний клінінг;
- щоденне підтримання чистоти.
Роботи проводяться комплексно: від виносу сміття, знепилювання поверхонь і миття вікон, до чищення м’яких меблів.
Однією з головних переваг клінінгових компаній у цьому разі є можливість роботи 24/7.
Також клінінгова компанія Уборка 24 проводить прибирання тренажерних залів, готельних номерів, торгових площ, офісів та інших приміщень.
Звертайтеся за послугами з наведення чистоти в професійні клінінгові компанії, і ви заощадите власні сили, кошти, а головне, час.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Іноземне слово «клінінг» означає професійне прибирання, виконане із застосуванням спеціальної техніки та з використанням якісних хімічних засобів. Спеціально навчені клінери надають повний комплекс послуг з підтримки загального порядку, усунення сильних забруднень, очищення поверхонь від плям та ін.
Коли може знадобитися клінінг
Звичайно ж, прибирання в багатьох випадках можна провести й власними силами. Сьогодні в суспільстві ще залишилися стереотипи, що це заощаджує великі кошти. Та й не кожний готовий впустити у власне житло сторонніх людей.
Попри ці упередження послуги клінінгу все більше набирають популярності. Наприклад, у нашій країні основними клієнтами клінінгових компаній є:
- сімейні пари молодого віку (25-30 років) з дітьми чи без них;
- топменеджери чи власники невеликого бізнесу у віці 30-40 років;
- подружні пари середнього віку (40-50 років) з дітьми, які планують придбати житло.
Далі розглянемо часті випадки, коли рекомендується вдатися до послуг клінінгу, на прикладі переліку робіт, що надаються компанією Уборка 24.Щоденне та генеральне прибирання квартир, багатоповерхових і приватних будинків
На підтримку житла в чистоті ми витрачаємо дуже багато сил і часу. Особливо, якщо це стосується генерального прибирання. Тому краще найняти професіоналів, які в найкоротші терміни та за розумну ціну зроблять ваше житло чистим. До комплексу робіт у цьому разі входять наведення загального порядку, усунення поточних забруднень і пилу, дезінфекція приміщень. Також рекомендується замовляти додаткові послуги з миття вікон, хімчистки м’яких меблів, прання великогабаритних текстильних виробів тощо.
Клінінг після ремонту чи будівництва
Самостійно провести таке прибирання дуже складно. Для усунення наслідків ремонту/будівництва знадобляться:
- спеціальне обладнання;
- високоякісні, безпечні для здоров’я хімічні речовини;
- професійний інвентар і витратні матеріали.
Клінінгова компанія гарантує усунення будівельного пилу зі стін, стелі та підлоги, чищення радіаторів, вологе прибирання всіх горизонтальних і вертикальних поверхонь. Проводиться знепилення різних тумбочок, шаф та інших елементів меблів (включно з м’якими), очищення поверхонь від залишків будівельних сумішей (цементу, клею, шпаклівки), чищення вимикачів, розеток, вентиляційних решіток та багато іншого.Прибирання закладів типу ХоРеКа
У цьому разі йдеться про надання клінінгових послуг у різних форматах. Це може бути:
- разове прибирання після банкетів чи корпоративів;
- генеральне прибирання;
- післяремонтний клінінг;
- щоденне підтримання чистоти.
Роботи проводяться комплексно: від виносу сміття, знепилювання поверхонь і миття вікон, до чищення м’яких меблів.
Однією з головних переваг клінінгових компаній у цьому разі є можливість роботи 24/7.
Також клінінгова компанія Уборка 24 проводить прибирання тренажерних залів, готельних номерів, торгових площ, офісів та інших приміщень.
Звертайтеся за послугами з наведення чистоти в професійні клінінгові компанії, і ви заощадите власні сили, кошти, а головне, час.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721762741)
Дід Єгор
Показати IP
4 Квітня 2023 21:35
А чи є клінінгові компанії в Луцьку!????
Застряють по 20 разів на день: мешканці мікрорайону Луцька скаржаться на роботу ліфтів
Сьогодні 21:22
Сьогодні 21:22
Лікування без страху: у Луцьку для дітей, хворих на туберкульоз, відкрили багатоцільову ресурсну кімнату
Сьогодні 21:02
Сьогодні 21:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 24 липня
Сьогодні 20:43
Сьогодні 20:43
ЗСУ пошкодили російський паром «Славянин» у порту «Кавказ»
Сьогодні 20:24
Сьогодні 20:24
Реконструкція напірного каналізаційного колектора: «Луцькводоканал» та ЮНІСЕФ посилюють співпрацю
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
На Дніпропетровщині помер Захисник з Волині Микола Федончук
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.