USD 42.00 42.35
  • USD 42.00 42.35
  • EUR 42.00 42.35
  • PLN 10.20 10.37

Кліматична криза спричинила додаткові шість тижнів небезпечно спекотних днів

Сьогодні 00:29
Цього року кліматична криза у світі спричинила додаткові шість тижнів небезпечно спекотних днів для пересічної людини.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Guardian із посиланням на аналіз міжнародної організації вчених-кліматологів World Weather Attribution (WWA) та дослідницької організації Climate Central.

Найбільше постраждали люди, які мешкають на острівних державах Карибського басейну та Тихого океану.

Там людям довелося витримати приблизно на 150 днів небезпечної спеки більше (загалом майже пів року), ніж вони витримали б без глобального потепління.

Майже половина країн світу пережила принаймні два місяці високих температур.

Навіть у найменш «постраждалих» місцях, таких як Велика Британія, США та Австралія, забруднення вуглецем від спалювання викопного палива призвело до додаткових трьох тижнів підвищених температур.

Читати ще: Команда Трампа наполягає на виході Штатів із ВООЗ після інавгурації, – FT

Посилення спеки є найстрашнішим наслідком кліматичної надзвичайної ситуації у світі.

За словами вчених, припинення спалювання вугілля, нафти та газу має життєво важливе значення для запобігання погіршенню наслідків для клімату, у той час коли кліматологи прогнозують, що 2024 рік стане найспекотнішим роком в історії з рекордно високими викидами вуглецю.

Дослідники закликають повідомляти про смерті людей від спекових хвиль у режимі реального часу, оскільки поточні дані є «дуже заниженими» через відсутність моніторингу.

Цілком можливо, що мільйони людей загинули внаслідок глобального потепління, яке стало результатом дій людини, за останні десятиліття.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus