Клас операторів дронів, електростанція для шкільного укриття і техніка для ЗСУ: які проєкти Бюджету участі Луцької громади можна підтримати
У Луцькій громаді триває голосування за проєкти конкурсу Бюджету участі 4.5.0. Серед проєктів – облаштування укриттів навчальних закладів, проведення козацького наметового таборування, реабілітація ветеранів на заняттях зі стрільби з лука, відкриття класу підготовки операторів дронів і придбання техніки для захисників.
Ознайомитися з усіма проєктами та проголосувати можна до 10 листопада за покликанням. Один користувач може підтримати п’ять проєктів.
Нагадаємо, що проєкти конкурсу Бюджету участі 4.5.0 спрямовані на підтримку Сил безпеки і оборони України або ж на захист і підготовку цивільних в умовах війни.
Читати ще: Бюджет участі 4.5.0: у Луцьку передали обладнання для рятувальників
Загалом жителі громади подали 35 проєктів: 19 з них були спрямовані на комплектування сил безпеки й оборони, вісім проєктів скеровані на реабілітацію військових та членів їхніх родин, чотири – на підготовку мешканців громади до національного спротиву, ще чотири – на облаштування укриттів у школах. Далі пройшли наступні проєкти, усього – 28:
№1 «Дронів багато не буває»
За допомогою проєкту хочуть придбати і передати бійцям 100-ї бригади дрони для аеророзвідки.
Авторка – Ірина Гладун.
Бюджет – 250 000 грн.
№2 «Тиловик 2.0: дрони для 100-ї ОМБр»
Потрібно допомогти батальйону безпілотних систем 100-ї окремої механізованої бригади з основними засобами їхньої роботи для виконання завдань із захисту України. Потрібні дрони DJI Mavic 3 Pro та Mavic 3T з тепловізором.
Авторка – Юлія Грищук.
Бюджет – 250 000 грн.
№3 «Осліпи ворога»
Забезпечити РЕБ-установкою військову частину А7028 для посилення захисту наших військових від можливих загроз, забезпечуючи їм потрібні інструменти для виявлення та ліквідації потенційних ворожих об'єктів у повітряному просторі.
Авторка – Юлія Мельничук.
Бюджет – 230 000 грн.
№4 «Дрони для аеророзвідки»
Забезпечення військових дронами для аеророзвідки.
Авторка – Світлана Грибок.
Бюджет – 250 000 грн.
№5 «Аеророзвідка 24/7»
Придбання дронів для аеророзвіди військовим 100-ї ОМБр.
Авторка – Ольга Білан.
Бюджет – 250 000 грн.
№6 «Дрони для розвідників 100-ї ОМБр»
Завдяки проєкту хочуть придбати і передати військовим 100-ї ОМБр дрони для аеророзвідки.
Авторка – Аліна Шанковська.
Бюджет – 250 000 грн.
№7 «Квадрокоптери DJI Mavic 3 Pro для 100-ї бригади»
Mavic у сучасній війні – це основні «очі» наших військових. Дрон – просто незамінна річ. Забезпечення дронами є дуже важливим.
Авторка – Ольга Мельничук.
Бюджет – 240 000 грн.
№8 «Військовим потрібні дрони»
Закупівля дронів для 100-ї ОМБр.
Авторка – Марія Солонінко.
Бюджет – 250 000 грн.
№9 «Підсилення взводу безпілотних авіаційних комплектів 517-го батальйону спеціального призначення «Гайдамаки»
Взводу безпілотних авіаційних комплексів 517-го батальйону спеціального призначення «Гайдамаки» для ефективного виконання бойових завдань необхідні ретранслятори на Mavic ELRS та TBS, панельні спрямовані антени 5,5G Maple Wireless 21Dbi SMA Male ATT для FPV (вертикальна поляризація), окуляри FPV DIJ Googles 2, дрони камікадзе 8 дюймів (цифровий).
Авторка – Марія Ваколюк.
Бюджет – 250 000 грн.
№10 «Очі для рятувальників»
Засоби безпілотної авіації та портативна зарядна станції для автономного живлення електроприладів як один із ключових факторів успішної ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій різного характеру, зокрема після ракетних обстрілів Луцька та Луцького району.
Автор – Богдан Білоножко.
Бюджет – 250 000 грн.
№11 «На варті з ССО 10-дюймові ПТАШКИ»
Забезпечення FPV-дронами снайперського підрозділу Сил спеціальних операцій Збройних сил України. Курський напрямок.
Авторка – Наталія Прокопук.
Бюджет – 250 000 грн.
№12 «На варті з 77 ДШВ тактичне спорядження»
Забезпечення технічним і тактичним спорядженням Десантно-штурмового підрозділу Збройних сил України. Харківський напрямок.
Авторка – Марина Ващук.
Бюджет – 250 000 грн.
№13 «На варті з 46 ДШВ комплекси ПАЦЮКИ»
Забезпечення комплексами «ПАЦЮК» 46-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмового батальйону Збройних сил України на Курахівському напрямку.
Авторка – Людмила Мельник.
Бюджет – 211 400 гривень.
№14 «Окопний /авто РЕБ «Грець» для 68-ї бригади»
Глушіння систем наведення зброї: РЕБ може впливати на радіоелектронні системи наведення ворожих ракет, артилерії чи безпілотників, збиваючи їх з курсу або роблячи неточними. Це дозволяє знизити ефективність атак з боку ворога та мінімізувати втрати серед військових і техніки.
Авторка – Тетяна Созонтова.
Бюджет – 240 000 грн.
№15 «Окопний РЕБ та станція керування FPV для 68-ї бригади»
РЕБ є важливим елементом сучасних військових операцій, забезпечуючи контроль над електромагнітним простором і значно підвищуючи ефективність оборонних та наступальних дій. В умовах сучасної війни, де інформація та зв'язок відіграють вирішальну роль, РЕБ є ключовим інструментом для перемоги на полі бою.
Автор – Олексій Гунько.
Бюджет – 246 000 грн.
№16 «На варті з 78 ДШВ бойове забезпечення»
Бойове забезпечення 78-го окремого Десантно штурмовий полку Збройних сил України, який наразі охороняє кордони Київської області, зокрема Чорнобильської АС.
Авторка – Ірина Бусько.
Бюджет – 249 100 грн.
№17 «Політ до перемоги – Мавік та РЕБ для війська»
Для повноцінного та ефективного виконання бойових завдань для захисту України 63-й бригаді, яка перебуває на самій лінії фронту на Слов’янському напрямку, необхідні дрони Мавік 3Т та переносний РЕБ.
Авторка – Аліна Азарова.
Бюджет – 250 000 грн.
№18 «Мавік + РЕБ = Перемога!»
Дрони Mavic 3T є надзвичайно важливими для захисту нашої країни. Завдяки тепловізійній камері наші військові можуть виявляти ворогів і вдень, і вночі, а також у дощ чи туман. РЕБи відіграють ключову роль в захисті наших військових від ворожих дронів. Такі системи роблять наших захисників «невидимими», приховуючи їхні переміщення та позиції.
Автор – Сергій Рижков.
Бюджет – 250 000 грн.
№19 «6-й прикордонний загін – Повернемо кордони разом!»
Для безпечного виконання завдань волинським прикордонникам, які служать на Харківському напрямку, необхідні система РЕБ «Синиця 3.1» з інвентором 12В-24В та виносна антена Alientech. Ці засоби допоможуть захистити особовий склад від ворожих дронів і забезпечити ефективний контроль за повітряним простором, підвищуючи безпеку та ефективність виконання бойових завдань.
Авторка – Наталія Поліщук.
Бюджет – 245 000 грн.
№20 «Клас підготовки операторів FPV-дронів через симуляцію»
Проєкт спрямований на створення навчального класу, де цивільне населення зможе опанувати навички управління FPV-дронами за допомогою спеціальних симуляторів. У класі будуть застосовувати сучасні технології симуляції для відтворення реальних умов польоту й виконання завдань, що забезпечить безпечне та ефективне навчання. Клас підготовки сприятиме підвищенню рівня обізнаності та технічних навичок громадян у використанні новітніх технологій для захисту країни.
Автор – Юрій Семчук.
Бюджет – 250 000 грн.
№21 «Клас з основ поводження зі стрілецькою зброєю»
Проєкт спрямований на створення навчального класу, де цивільне населення зможе отримати важливі навички поводження зі зброєю. Учасники матимуть можливість ознайомитися з технічними характеристиками зброї, навчитися безпечного та правильного порядку її використання, догляду за нею, а також командної роботи в групах. Мета проєкту – створення безпечного та комфортного навчального середовища для підготовки громадян до ефективного захисту України.
Автор – Вадим Тєсунов.
Бюджет – 248 000 грн.
№22 «Реабілітація військовослужбовців та ВПО заняттями стрільбою з лука. Створення адаптивної стрільби з лука для ветеранів»
Проєкт реабілітації передбачає систематичне проведення занять-тренувань з військовослужбовцями, що проходять реабілітацію в медичних закладах міста, а також з екскомбатантами, особами з інвалідністю і ВПО. Заплановано проводити 6-8 тренувань щомісяця й організовувати турніри 7-8 разів на рік. Супровід психологів та кваліфікованих тренерів. Дотримання заходів безпеки.
Автор – Олег Дучимінський.
Бюджет – 250 000 грн.
№23 «Таборування з впровадження української національної ідентичності»
Проєкт готує мешканців Луцької громади до національного спротиву, підвищуючи їхню обороноздатність. Навчання з військової підготовки та тактичної медицини допоможе підвищити готовність захищати Україну й виконувати конституційний обов'язок щодо її незалежності та територіальної цілісності.
Автор – Роман Мамосюк.
Бюджет – 250 000 грн.
№28 «Козацьке наметове таборування»
Козацьке наметове таборування – літній табір тривалістю 10 днів, який максимально наближений до умов природного середовища. Козацьке таборування – це національно-патріотичне виховання, основи самозахисту, спортивні тренування з національного виду спорту, дружні посиденьки, співи біля вогнища та популяризація національно-культурних традицій. Учасники отримують знання через лекції та настанови від експертів, лідерів думок, істориків та інших професіоналів. Програма передбачає відсутність гаджетів, активності, що сприяють командній взаємодії, а також навчання з надання першої домедичної допомоги.
Авторка – Катерина Ковальчук.
Бюджет – 250 000 грн.
№32 «Світло в укритті: укомплектування Луцького ліцею №21 сонячною електростанцією»
Заплановано укомплектування Луцького ліцею №21 гібридною сонячною електростанцією потужністю 5-6 кВт для живлення укриття під час планових та аварійних вимкнень електроенергії з метою комфортного та безпечного перебування школярів і педагогів в укритті та для загальної економії електроспоживання й енергоефективності закладу.
Авторка – Вікторія Гомонець.
Бюджет – 250 000 грн.
№33 «Енергетична безпека ліцею №27»
Забезпечення альтернативними джерелами енергопостачання для освітнього процесу, а також заходи зі скорочення споживання природних ресурсів, енергозбереження та підвищення енергоефективності в умовах війни набувають особливої важливості. Забезпечимо ліцей 19 портативними електростанціями та сонячними панелями, що дасть можливість навіть під час локдауну або вимкнення світла повноцінно проводити уроки офлайн.
Авторка – Наталія Гунько.
Бюджет – 246 981 грн.
№34 «Доукомплектація укриття в ліцеї №2 лавками»
Доукомплектація протирадіаційного укриття в приміщенні ліцею №2 лавками задля забезпечення розміщення людей в укритті.
Авторка – Олександра Козир.
Бюджет – 250 000 грн.
№35 «Лавки для укриття Луцького ліцею №10»
Для укриття ліцею необхідні лавки (як мінімум 200 одиниць), щоб забезпечити посадкові місця дітей. Зараз під час тривоги в укритті учні сідають на імпровізовані лави зі стільців та дошок, накритих покривалами.
Авторка – Раїса Терещук.
Бюджет – 250 000 грн.
Відзначимо, що всього переможцями стануть 14 проєктів. Їх реалізовуватимуть уже наступного року. Загальний обсяг фінансування на реалізацію всіх проєктів-переможців становить чотири мільйони гривень.
Нагадаємо, в попередньому конкурсі Бюджету участі 4.5.0 перемогли 16 проєктів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ознайомитися з усіма проєктами та проголосувати можна до 10 листопада за покликанням. Один користувач може підтримати п’ять проєктів.
Нагадаємо, що проєкти конкурсу Бюджету участі 4.5.0 спрямовані на підтримку Сил безпеки і оборони України або ж на захист і підготовку цивільних в умовах війни.
Читати ще: Бюджет участі 4.5.0: у Луцьку передали обладнання для рятувальників
Загалом жителі громади подали 35 проєктів: 19 з них були спрямовані на комплектування сил безпеки й оборони, вісім проєктів скеровані на реабілітацію військових та членів їхніх родин, чотири – на підготовку мешканців громади до національного спротиву, ще чотири – на облаштування укриттів у школах. Далі пройшли наступні проєкти, усього – 28:
№1 «Дронів багато не буває»
За допомогою проєкту хочуть придбати і передати бійцям 100-ї бригади дрони для аеророзвідки.
Авторка – Ірина Гладун.
Бюджет – 250 000 грн.
№2 «Тиловик 2.0: дрони для 100-ї ОМБр»
Потрібно допомогти батальйону безпілотних систем 100-ї окремої механізованої бригади з основними засобами їхньої роботи для виконання завдань із захисту України. Потрібні дрони DJI Mavic 3 Pro та Mavic 3T з тепловізором.
Авторка – Юлія Грищук.
Бюджет – 250 000 грн.
№3 «Осліпи ворога»
Забезпечити РЕБ-установкою військову частину А7028 для посилення захисту наших військових від можливих загроз, забезпечуючи їм потрібні інструменти для виявлення та ліквідації потенційних ворожих об'єктів у повітряному просторі.
Авторка – Юлія Мельничук.
Бюджет – 230 000 грн.
№4 «Дрони для аеророзвідки»
Забезпечення військових дронами для аеророзвідки.
Авторка – Світлана Грибок.
Бюджет – 250 000 грн.
№5 «Аеророзвідка 24/7»
Придбання дронів для аеророзвіди військовим 100-ї ОМБр.
Авторка – Ольга Білан.
Бюджет – 250 000 грн.
№6 «Дрони для розвідників 100-ї ОМБр»
Завдяки проєкту хочуть придбати і передати військовим 100-ї ОМБр дрони для аеророзвідки.
Авторка – Аліна Шанковська.
Бюджет – 250 000 грн.
№7 «Квадрокоптери DJI Mavic 3 Pro для 100-ї бригади»
Mavic у сучасній війні – це основні «очі» наших військових. Дрон – просто незамінна річ. Забезпечення дронами є дуже важливим.
Авторка – Ольга Мельничук.
Бюджет – 240 000 грн.
№8 «Військовим потрібні дрони»
Закупівля дронів для 100-ї ОМБр.
Авторка – Марія Солонінко.
Бюджет – 250 000 грн.
№9 «Підсилення взводу безпілотних авіаційних комплектів 517-го батальйону спеціального призначення «Гайдамаки»
Взводу безпілотних авіаційних комплексів 517-го батальйону спеціального призначення «Гайдамаки» для ефективного виконання бойових завдань необхідні ретранслятори на Mavic ELRS та TBS, панельні спрямовані антени 5,5G Maple Wireless 21Dbi SMA Male ATT для FPV (вертикальна поляризація), окуляри FPV DIJ Googles 2, дрони камікадзе 8 дюймів (цифровий).
Авторка – Марія Ваколюк.
Бюджет – 250 000 грн.
№10 «Очі для рятувальників»
Засоби безпілотної авіації та портативна зарядна станції для автономного живлення електроприладів як один із ключових факторів успішної ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій різного характеру, зокрема після ракетних обстрілів Луцька та Луцького району.
Автор – Богдан Білоножко.
Бюджет – 250 000 грн.
№11 «На варті з ССО 10-дюймові ПТАШКИ»
Забезпечення FPV-дронами снайперського підрозділу Сил спеціальних операцій Збройних сил України. Курський напрямок.
Авторка – Наталія Прокопук.
Бюджет – 250 000 грн.
№12 «На варті з 77 ДШВ тактичне спорядження»
Забезпечення технічним і тактичним спорядженням Десантно-штурмового підрозділу Збройних сил України. Харківський напрямок.
Авторка – Марина Ващук.
Бюджет – 250 000 грн.
№13 «На варті з 46 ДШВ комплекси ПАЦЮКИ»
Забезпечення комплексами «ПАЦЮК» 46-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмового батальйону Збройних сил України на Курахівському напрямку.
Авторка – Людмила Мельник.
Бюджет – 211 400 гривень.
№14 «Окопний /авто РЕБ «Грець» для 68-ї бригади»
Глушіння систем наведення зброї: РЕБ може впливати на радіоелектронні системи наведення ворожих ракет, артилерії чи безпілотників, збиваючи їх з курсу або роблячи неточними. Це дозволяє знизити ефективність атак з боку ворога та мінімізувати втрати серед військових і техніки.
Авторка – Тетяна Созонтова.
Бюджет – 240 000 грн.
№15 «Окопний РЕБ та станція керування FPV для 68-ї бригади»
РЕБ є важливим елементом сучасних військових операцій, забезпечуючи контроль над електромагнітним простором і значно підвищуючи ефективність оборонних та наступальних дій. В умовах сучасної війни, де інформація та зв'язок відіграють вирішальну роль, РЕБ є ключовим інструментом для перемоги на полі бою.
Автор – Олексій Гунько.
Бюджет – 246 000 грн.
№16 «На варті з 78 ДШВ бойове забезпечення»
Бойове забезпечення 78-го окремого Десантно штурмовий полку Збройних сил України, який наразі охороняє кордони Київської області, зокрема Чорнобильської АС.
Авторка – Ірина Бусько.
Бюджет – 249 100 грн.
№17 «Політ до перемоги – Мавік та РЕБ для війська»
Для повноцінного та ефективного виконання бойових завдань для захисту України 63-й бригаді, яка перебуває на самій лінії фронту на Слов’янському напрямку, необхідні дрони Мавік 3Т та переносний РЕБ.
Авторка – Аліна Азарова.
Бюджет – 250 000 грн.
№18 «Мавік + РЕБ = Перемога!»
Дрони Mavic 3T є надзвичайно важливими для захисту нашої країни. Завдяки тепловізійній камері наші військові можуть виявляти ворогів і вдень, і вночі, а також у дощ чи туман. РЕБи відіграють ключову роль в захисті наших військових від ворожих дронів. Такі системи роблять наших захисників «невидимими», приховуючи їхні переміщення та позиції.
Автор – Сергій Рижков.
Бюджет – 250 000 грн.
№19 «6-й прикордонний загін – Повернемо кордони разом!»
Для безпечного виконання завдань волинським прикордонникам, які служать на Харківському напрямку, необхідні система РЕБ «Синиця 3.1» з інвентором 12В-24В та виносна антена Alientech. Ці засоби допоможуть захистити особовий склад від ворожих дронів і забезпечити ефективний контроль за повітряним простором, підвищуючи безпеку та ефективність виконання бойових завдань.
Авторка – Наталія Поліщук.
Бюджет – 245 000 грн.
№20 «Клас підготовки операторів FPV-дронів через симуляцію»
Проєкт спрямований на створення навчального класу, де цивільне населення зможе опанувати навички управління FPV-дронами за допомогою спеціальних симуляторів. У класі будуть застосовувати сучасні технології симуляції для відтворення реальних умов польоту й виконання завдань, що забезпечить безпечне та ефективне навчання. Клас підготовки сприятиме підвищенню рівня обізнаності та технічних навичок громадян у використанні новітніх технологій для захисту країни.
Автор – Юрій Семчук.
Бюджет – 250 000 грн.
№21 «Клас з основ поводження зі стрілецькою зброєю»
Проєкт спрямований на створення навчального класу, де цивільне населення зможе отримати важливі навички поводження зі зброєю. Учасники матимуть можливість ознайомитися з технічними характеристиками зброї, навчитися безпечного та правильного порядку її використання, догляду за нею, а також командної роботи в групах. Мета проєкту – створення безпечного та комфортного навчального середовища для підготовки громадян до ефективного захисту України.
Автор – Вадим Тєсунов.
Бюджет – 248 000 грн.
№22 «Реабілітація військовослужбовців та ВПО заняттями стрільбою з лука. Створення адаптивної стрільби з лука для ветеранів»
Проєкт реабілітації передбачає систематичне проведення занять-тренувань з військовослужбовцями, що проходять реабілітацію в медичних закладах міста, а також з екскомбатантами, особами з інвалідністю і ВПО. Заплановано проводити 6-8 тренувань щомісяця й організовувати турніри 7-8 разів на рік. Супровід психологів та кваліфікованих тренерів. Дотримання заходів безпеки.
Автор – Олег Дучимінський.
Бюджет – 250 000 грн.
№23 «Таборування з впровадження української національної ідентичності»
Проєкт готує мешканців Луцької громади до національного спротиву, підвищуючи їхню обороноздатність. Навчання з військової підготовки та тактичної медицини допоможе підвищити готовність захищати Україну й виконувати конституційний обов'язок щодо її незалежності та територіальної цілісності.
Автор – Роман Мамосюк.
Бюджет – 250 000 грн.
№28 «Козацьке наметове таборування»
Козацьке наметове таборування – літній табір тривалістю 10 днів, який максимально наближений до умов природного середовища. Козацьке таборування – це національно-патріотичне виховання, основи самозахисту, спортивні тренування з національного виду спорту, дружні посиденьки, співи біля вогнища та популяризація національно-культурних традицій. Учасники отримують знання через лекції та настанови від експертів, лідерів думок, істориків та інших професіоналів. Програма передбачає відсутність гаджетів, активності, що сприяють командній взаємодії, а також навчання з надання першої домедичної допомоги.
Авторка – Катерина Ковальчук.
Бюджет – 250 000 грн.
№32 «Світло в укритті: укомплектування Луцького ліцею №21 сонячною електростанцією»
Заплановано укомплектування Луцького ліцею №21 гібридною сонячною електростанцією потужністю 5-6 кВт для живлення укриття під час планових та аварійних вимкнень електроенергії з метою комфортного та безпечного перебування школярів і педагогів в укритті та для загальної економії електроспоживання й енергоефективності закладу.
Авторка – Вікторія Гомонець.
Бюджет – 250 000 грн.
№33 «Енергетична безпека ліцею №27»
Забезпечення альтернативними джерелами енергопостачання для освітнього процесу, а також заходи зі скорочення споживання природних ресурсів, енергозбереження та підвищення енергоефективності в умовах війни набувають особливої важливості. Забезпечимо ліцей 19 портативними електростанціями та сонячними панелями, що дасть можливість навіть під час локдауну або вимкнення світла повноцінно проводити уроки офлайн.
Авторка – Наталія Гунько.
Бюджет – 246 981 грн.
№34 «Доукомплектація укриття в ліцеї №2 лавками»
Доукомплектація протирадіаційного укриття в приміщенні ліцею №2 лавками задля забезпечення розміщення людей в укритті.
Авторка – Олександра Козир.
Бюджет – 250 000 грн.
№35 «Лавки для укриття Луцького ліцею №10»
Для укриття ліцею необхідні лавки (як мінімум 200 одиниць), щоб забезпечити посадкові місця дітей. Зараз під час тривоги в укритті учні сідають на імпровізовані лави зі стільців та дошок, накритих покривалами.
Авторка – Раїса Терещук.
Бюджет – 250 000 грн.
Відзначимо, що всього переможцями стануть 14 проєктів. Їх реалізовуватимуть уже наступного року. Загальний обсяг фінансування на реалізацію всіх проєктів-переможців становить чотири мільйони гривень.
Нагадаємо, в попередньому конкурсі Бюджету участі 4.5.0 перемогли 16 проєктів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
КОБА
Показати IP
5 Листопада 2024 18:56
ВИПУСТІТЬ МЕНЕ ЗВІДСИ.ДУЖЕ ПРОШУ......
Андрій
Показати IP
5 Листопада 2024 19:48
це все прекрасно але хотілося б з віту за попередні "проекти"
3,2 мільйона гривень витратили на заміну вікон історичного корпусу ВНУ. Старі вікна,якщо їх трохи утеплити , ще б пару років прослужили. А тепер звичайнв математика - це вртість майже всіх проєктів, якщо бюджети скласти до купи. А тепер питання з зірочкою - що зараз важливіше - нові вікна в корпусі ВНУ чи громадські ініціативи, пов"язвні з дронами, укриттями та РЕБ-ами ?
23 січня: свята, події, факти. День вимірювання своєї ноги, людині вперше трансплантували серце шимпанзе
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США щури-наркомани знищили докази в поліції, де зберігається 180 000 кг марихуани
22 Січня 2025 23:38
22 Січня 2025 23:38
Міноборони допустило до використання у війську новий вітчизняний БПЛА-розвідник Poseidon
22 Січня 2025 23:18
22 Січня 2025 23:18
У Іраку можуть дозволити шлюб дівчатам з 9 років
22 Січня 2025 23:00
22 Січня 2025 23:00
У Німеччині чоловік напав із ножем на групу дитсадка: загинули дитина та чоловік
22 Січня 2025 22:40
22 Січня 2025 22:40
Луцький міський голова зустрівся з Радою молодих вчених ЛНТУ
22 Січня 2025 22:22
22 Січня 2025 22:22
Єменські хусити звільнили екіпаж корабля Galaxy Leader, серед членів команди – українці
22 Січня 2025 22:01
22 Січня 2025 22:01
Розвиток економіки, робочі місця та наповнення місцевих бюджетів: які перспективи створення індустріальних парків на Волині
22 Січня 2025 21:44
22 Січня 2025 21:44
Волинські патрульні допомогли вагітній дістатися пологового будинку
22 Січня 2025 21:31
22 Січня 2025 21:31
Отримав несумісні із життям травми: загинув військовий з Волині Сергій Вавринчук
22 Січня 2025 21:12
22 Січня 2025 21:12
Середня зарплата чиновників підскочила до 80 тисяч гривень. Де платять найбільше
22 Січня 2025 20:52
22 Січня 2025 20:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.