Кінцівку вирвало на будівництві: луцькі хірурги пришили руку 37-річному волинянину
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/04-24/381375/438058702_911176874137710_4446934824170064725_n.jpg)
Хірурги медичного об'єднання Луцької міської територіальної громади пришили руку 37-річному пацієнтові.
Про це повідомили в медзакладі.
15 квітня чоловіка доправили до лікарні з відчленуванням променевого запʼясного суглоба. Рука ледь трималася на залишках шкіри. Його відразу взяли в операційну. Лікарям довелося складати і фіксувати кістки, під мікроскопом зшивати артерії, вени, нерви та сухожилки.
«Ми провели не просту операцію, а реплантацію кінцівки. Зараз проводимо відповідне медикаментозне лікування і гірудотерапію, тобто лікування пʼявками. Наразі рука жива, капілярний симптом активний, пацієнт ворушить пальцями. Сподіваємося, що нам вдалося врятувати чоловікові кінцівку», – повідомив завідувач опікового відділення, реконструктивно-відновної хірургії та хірургії китиці, лікар-комбустіолог вищої категорії Роман Трач.За словами пацієнта, на будівництві йому вирвало кінцівку. 37-річного мешканця Володимира швидко привезли у Луцьк та одразу ж забрали в операційну.
«Лікарі сказали, що ситуація складна – можлива ампутація, але вирішили рятувати руку. Прооперували, рука приживається, пальці ворушаться, кажуть, що є стабільність і сподіваюся, що все буде добре. Дякую їм!» – поділився пацієнт.Від моменту травми до того часу, коли чоловіка взяли в операційну, минуло півтори години. Це той час, який дозволяв хірургам боротися за порятунок руки.
Читати ще: У Львові хірурги витягнули уламок від снаряду з грудної клітини волинського військового
До складу операційної бригади увійшли хірурги Роман Трач, Олег Мазепа, Андрій Ковальчук, Тарас Гай і Дарина Шафатинська.За словами Романа Трача, не все залежить від медиків, а великою мірою – від самого пацієнта, який має чітко виконувати рекомендації лікарів. Коли повністю відновиться чутливість, йому потрібно буде пройти реабілітацію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в медзакладі.
15 квітня чоловіка доправили до лікарні з відчленуванням променевого запʼясного суглоба. Рука ледь трималася на залишках шкіри. Його відразу взяли в операційну. Лікарям довелося складати і фіксувати кістки, під мікроскопом зшивати артерії, вени, нерви та сухожилки.
«Ми провели не просту операцію, а реплантацію кінцівки. Зараз проводимо відповідне медикаментозне лікування і гірудотерапію, тобто лікування пʼявками. Наразі рука жива, капілярний симптом активний, пацієнт ворушить пальцями. Сподіваємося, що нам вдалося врятувати чоловікові кінцівку», – повідомив завідувач опікового відділення, реконструктивно-відновної хірургії та хірургії китиці, лікар-комбустіолог вищої категорії Роман Трач.За словами пацієнта, на будівництві йому вирвало кінцівку. 37-річного мешканця Володимира швидко привезли у Луцьк та одразу ж забрали в операційну.
«Лікарі сказали, що ситуація складна – можлива ампутація, але вирішили рятувати руку. Прооперували, рука приживається, пальці ворушаться, кажуть, що є стабільність і сподіваюся, що все буде добре. Дякую їм!» – поділився пацієнт.Від моменту травми до того часу, коли чоловіка взяли в операційну, минуло півтори години. Це той час, який дозволяв хірургам боротися за порятунок руки.
Читати ще: У Львові хірурги витягнули уламок від снаряду з грудної клітини волинського військового
До складу операційної бригади увійшли хірурги Роман Трач, Олег Мазепа, Андрій Ковальчук, Тарас Гай і Дарина Шафатинська.За словами Романа Трача, не все залежить від медиків, а великою мірою – від самого пацієнта, який має чітко виконувати рекомендації лікарів. Коли повністю відновиться чутливість, йому потрібно буде пройти реабілітацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Марʼяна Безугла вийшла з фракції «Слуга народу»
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Намагався схилити посадовців до співпраці з РФ: ексміністру внутрішніх справ Захарченку повідомили про підозру
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
Волинські аграрії уже намолотили 108 тисяч тонн зерна
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
У Луцькому районі мама та немовля захворіли на лістеріоз
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Німеччина виділяє €10 млн на відновлення «Охматдиту»
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.