USD 41.20 41.39
  • USD 41.20 41.39
  • EUR 41.20 41.39
  • PLN 10.60 10.75

Кінець епохи бідності: заступник директора НАБУ отримав понад 1,2 млн грн зарплати

2 Лютого 2022 13:42
Заступник директора НАБУ Анатолій Новак отримав у січні 1 млн 227 тис. грн заробітної плати.

Про це свідчать повідомлення про суттєві зміни у його майновому стані, передає УНН із посиланням на реєстр декларацій НАЗК.

Зокрема 20 січня Новак отримав 204,8 тис. грн зарплати, а 24 січня – ще 1 млн 22 тис. грн.

Додамо, що у 2020 році Новак отримав понад 2 млн грн зарплати у НАБУ.

Тим часом виконувач обов’язків керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Максим Грищук купив 700 облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) на 708 тис. грн. Цінні папери він придбав у державному «Укрсиббанку».

У 2020 році Грищук отримав 1,7 млн грн. заробітної плати. Цього року, певно, матеріальне становище борця з корупцією дещо покращилося.

Нагадаємо, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) Сергій Квіт у січні 2022 року отримав заробітну плату в розмірі понад 14,7 млн грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
14 Показати IP 2 Лютого 2022 14:03
Соромно за державу. Коли вони вже наїдяться?. А частина пенсіонерів "виживає" менше 2000 гривень. Чи є правда в Україні!?
аа до 14 Показати IP 2 Лютого 2022 18:07
кто неработает тот ест мудрість
Ооо Показати IP 2 Лютого 2022 14:10
Это же демократия !!!
Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 14:12
І що далі,заберуть,посадять?Ні?То для чого писати,чи мені піти,написати заяву в поліцію,щоб розслідували?
анонім Показати IP 2 Лютого 2022 14:32
чого бідний-бо дурний.......
Лучанин Показати IP 2 Лютого 2022 14:41
За це люди гинули на Майдані? От вам і Революція Гідності***
Народна прокуратура до Лучанин Показати IP 2 Лютого 2022 16:19
А хіба ні? Це ж так очікувані українцями, розпіарені до небес, суперефективні антикорупційні органи. Весь народ бився в еротичному екстазі, коли їх створювали. Що знову цим українцям не так?
Олег Показати IP 2 Лютого 2022 15:16
Укрсиббанк не є державним!
Цікаво Показати IP 2 Лютого 2022 16:30
Цікаво, чи помчать ці нувориші воювати, якщо не дай Боже, це буде потрібно? Чи простого сільського дядька поженуть?
Олесь до Цікаво Показати IP 2 Лютого 2022 17:05
Це бидло тікатиме далі чим бачитиме . Народні обранці бляха муха . Нерозумію чому ми всі мовчимо і нічого неробимо ...тихо їдемо до Польщі на кусок хліба заробити а вони грабують .
Анонім до Цікаво Показати IP 2 Лютого 2022 17:13
думаю за їхні мільярдні зарплати вони мають на самому передку стояти вразі чого.а не простий хлопець з села
Піар Показати IP 2 Лютого 2022 16:46
За таку зарплату тепер може цієї ніщити наловити що по 11 тис получають, ментів та ін. держ. служащих і піаритись собі , он яка боротьба з корупцією. клоунада де борці які отримують від 70 тис - 1.3 млн. ловлять тих хто отримує до 20 тис. повинна закінчитись , може знайдеться хто вирівняє всю цю зарплату
Лучанка Т до Піар Показати IP 3 Лютого 2022 17:01
Боюсь, що ця вакханалія ніколи не закінчиться. За 30-ть років виросло півтора покоління духовно збіднених людей. Для яких гроші понад усе. Знаю таких безліч. Вони по трупах підуть. Ця моральна корозія накрила все суспільство! Тому, не вірю у майбутнє!