Кілька будинків без води: в Луцьку між сусідніми ОСББ – конфлікт через доступ до підвалу
![](/resize/450x240/r/files/news/2024/07-23/386527/photo_2024-07-23 12.24.58.jpeg)
Кілька будинків на проспекті Молоді в Луцьку залишилися без холодної води. В підвалі прорвало трубу.
Тимчасово працівники водоканалу проблему усунули, наклавши на проблемне місце своєрідний джгут, ідеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«У підвалі – електрощитова, тому це несло загрозу життю людей. Наклали тимчасове обмеження. Голова ОСББ займався цим питанням. Сьогодні повинні були проводити ремонтні роботи з заміни аварійної труби, але оскільки в нас будинки з’єднані, а холодне водопостачання йде транзитом, потрібний був доступ до сусіднього будинку», – розповіла мешканка будинку на Молоді, 17 Тетяна.
Уже з самісінького ранку слюсарі прибули до підвалу на Молоді, 15, щоб усунути проблему остаточно. Проте потрапити туди не змогли ані вони, ані голова ОСББ із Молоді, 17. Каже, що колега з сусіднього ОСББ не відчинила підвал.
«Зварники були вже з пів на дев’яту, оглянули підвал. Прибігла Наталія Вікторівна Гладка, зачинила підвал і сказала, що нікого не допустить. Зварники запитали, що робити. Кажу: їдьте, купуйте матеріал, якось знайдемо спільну мову. Але з того часу спільної мови немає», – сказав голова ОСББ на Молоді, 17 Олександр Марчук.
Люди поскаржилися, що голова сусіднього ОСББ не йде їм назустріч, щоб допомогти у вирішенні питання з водою.
Читати ще: «Не смішіть людей і не позортеся!» Лучани хочуть зняти голову ОСББ через утеплення будинку
«Я особисто їй телефонувала. Вона сказала, що це наші проблеми, оскільки в нас окреме ОСББ і ми повинні самі цим займатися», – пригадала Тетяна.
«Я набрала води, а інші без води, чекають воду. Вони повинні дружно все вирішили. Зараз під час війни все буває. Потрібно допомагати одне одному, а вона ключа не може винести», – сказала мешканка будинку Надія.
«Наталія Гладка подзвонила по телефону. Було сказано: якщо хочете доступ до підвалу, поміняйте нам засувку і заплатіть на рахунок три тисячі гривень, бо ми нібито пошкодили засувку, хоч ми не могли її навіть теоретично пошкодити», – зазначили мешканці будинку на Молоді, 17.
Урешті на місце викликали муніципалів, дільничного інспектора і мешканців із 15-го будинку. Останні відчинили двері до підвалу.
«Запросили дільничного, жителів будинку, щоб вони були свідками, що ми не ламали замок, а що двері відкрили самі жителі. Треба почати працювати. Сім будинків без води залишилися. Наталія Вікторівна на це не звертає уваги», – наголосив голова ОСББ на Молоді, 17 Олександр Марчук.
Роботи із заміни труб хоч із запізненням, але все ж почалися.Читати ще: «Ви ж не контужений»: підрядник подав до суду на луцьке ОСББ через утеплення багатоповерхівки
Чому сталася така конфліктна ситуація з головою ОСББ на Молоді, 15? Її колега Олександр Марчук припустив: «Наталію Вікторівну попросили з того будинку місяць тому, з Молоді, 17. Жителі виявили недовіру, зняли її і запросили мене. Тому думаю, що це робиться навмисне».
Своєю чергою голова ОСББ на Молоді, 15 Наталія Гладка вважає, що новий голова відібрав у неї ОСББ. Каже, що підвал – це окрема приватна власність, тому там не місце стороннім: «Це приватна власність. Люди за власні кошти змінили всі вентилі, всю запірну арматуру. Це їхня власність. У мене дозволу відкривати підвал і пускати чужих людей не було. У суботу сталася аварія в 17-му будинку. Там новий голова, який відібрав у мене будинок. І замість того, щоб робити в підвалі комунікації, він пісочниці ставить, вікна вставляє. Господар спершу повинен зробити дах і підвал. Я ж не винна, що в нього запірна арматура не закривається. Чому ми, мешканці наступного будинку, повинні йому перекривати?»
Голова ОСББ з Молоді, 15 додала: якщо жильці уповноважать її на це, то навіть готова подавати до суду за незаконне, на її думку, проникнення до підвалу. Тим часом мешканці з сусідніх будинків сподіваються, що нарешті будуть із водою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Тимчасово працівники водоканалу проблему усунули, наклавши на проблемне місце своєрідний джгут, ідеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«У підвалі – електрощитова, тому це несло загрозу життю людей. Наклали тимчасове обмеження. Голова ОСББ займався цим питанням. Сьогодні повинні були проводити ремонтні роботи з заміни аварійної труби, але оскільки в нас будинки з’єднані, а холодне водопостачання йде транзитом, потрібний був доступ до сусіднього будинку», – розповіла мешканка будинку на Молоді, 17 Тетяна.
Уже з самісінького ранку слюсарі прибули до підвалу на Молоді, 15, щоб усунути проблему остаточно. Проте потрапити туди не змогли ані вони, ані голова ОСББ із Молоді, 17. Каже, що колега з сусіднього ОСББ не відчинила підвал.
«Зварники були вже з пів на дев’яту, оглянули підвал. Прибігла Наталія Вікторівна Гладка, зачинила підвал і сказала, що нікого не допустить. Зварники запитали, що робити. Кажу: їдьте, купуйте матеріал, якось знайдемо спільну мову. Але з того часу спільної мови немає», – сказав голова ОСББ на Молоді, 17 Олександр Марчук.
Люди поскаржилися, що голова сусіднього ОСББ не йде їм назустріч, щоб допомогти у вирішенні питання з водою.
Читати ще: «Не смішіть людей і не позортеся!» Лучани хочуть зняти голову ОСББ через утеплення будинку
«Я особисто їй телефонувала. Вона сказала, що це наші проблеми, оскільки в нас окреме ОСББ і ми повинні самі цим займатися», – пригадала Тетяна.
«Я набрала води, а інші без води, чекають воду. Вони повинні дружно все вирішили. Зараз під час війни все буває. Потрібно допомагати одне одному, а вона ключа не може винести», – сказала мешканка будинку Надія.
«Наталія Гладка подзвонила по телефону. Було сказано: якщо хочете доступ до підвалу, поміняйте нам засувку і заплатіть на рахунок три тисячі гривень, бо ми нібито пошкодили засувку, хоч ми не могли її навіть теоретично пошкодити», – зазначили мешканці будинку на Молоді, 17.
Урешті на місце викликали муніципалів, дільничного інспектора і мешканців із 15-го будинку. Останні відчинили двері до підвалу.
«Запросили дільничного, жителів будинку, щоб вони були свідками, що ми не ламали замок, а що двері відкрили самі жителі. Треба почати працювати. Сім будинків без води залишилися. Наталія Вікторівна на це не звертає уваги», – наголосив голова ОСББ на Молоді, 17 Олександр Марчук.
Роботи із заміни труб хоч із запізненням, але все ж почалися.Читати ще: «Ви ж не контужений»: підрядник подав до суду на луцьке ОСББ через утеплення багатоповерхівки
Чому сталася така конфліктна ситуація з головою ОСББ на Молоді, 15? Її колега Олександр Марчук припустив: «Наталію Вікторівну попросили з того будинку місяць тому, з Молоді, 17. Жителі виявили недовіру, зняли її і запросили мене. Тому думаю, що це робиться навмисне».
Своєю чергою голова ОСББ на Молоді, 15 Наталія Гладка вважає, що новий голова відібрав у неї ОСББ. Каже, що підвал – це окрема приватна власність, тому там не місце стороннім: «Це приватна власність. Люди за власні кошти змінили всі вентилі, всю запірну арматуру. Це їхня власність. У мене дозволу відкривати підвал і пускати чужих людей не було. У суботу сталася аварія в 17-му будинку. Там новий голова, який відібрав у мене будинок. І замість того, щоб робити в підвалі комунікації, він пісочниці ставить, вікна вставляє. Господар спершу повинен зробити дах і підвал. Я ж не винна, що в нього запірна арматура не закривається. Чому ми, мешканці наступного будинку, повинні йому перекривати?»
Голова ОСББ з Молоді, 15 додала: якщо жильці уповноважать її на це, то навіть готова подавати до суду за незаконне, на її думку, проникнення до підвалу. Тим часом мешканці з сусідніх будинків сподіваються, що нарешті будуть із водою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721747689)
Лучанин
Показати IP
Сьогодні 16:37
На молоді 11 Наталія Гладка теж вікна міняла перед підвалом і дахом. Що означає фраза "Забрав в мене будинок"? Вона була власницею? Люди захотіли, щоб їхнім будинком займалась інша людина, то й найняли нового працівника.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721747689)
Василь
Показати IP
Сьогодні 16:44
Проблема транзитних комунікацій.Особливо у завокзальному районі,на теплових мережах.Ремонтувати складно,труби навіть 150.Луцьктепло відносить їх до внутрішньобудинкових!!!Помилка в проектуванні сотових будинків.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721747689)
сусід
Показати IP
Сьогодні 17:35
Зі слів цієї пані виходить, що після того, як вона займалась будинком, в першу чергу треба робити підвал. А чим вона займалась останні 6 років?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721747689)
Марія
Показати IP
Сьогодні 17:58
Ця пані взяла під опіку декілька будинків,в кожному ОСББ і в кожному нараховується їй мінзарплата.Прибиральниці і двірників майже не видно,хіба що на дверях сліди від віника нашкрябані.Недивно,що змінили голову.Це тільки початок процесу.
Посеред ночі здавали рідкісну кров: луцькі патрульні допомогли медикам перинатального врятувати життя породіллі
Сьогодні 17:52
Сьогодні 17:52
У Луцьку посеред дороги перекинулася фура. Фото
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
Волинянина, який спалив сусідам Daewoo, взяли під варту
Сьогодні 17:00
Сьогодні 17:00
Волинські поліцейські виявили поляка, який жив в Україні без документів. Його передали Польщі
Сьогодні 16:26
Сьогодні 16:26
Кілька будинків без води: в Луцьку між сусідніми ОСББ – конфлікт через доступ до підвалу
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
На війні зупинилося серце волинянина Олега Мартинова
Сьогодні 15:36
Сьогодні 15:36
У ВР заблокували трибуну, вимагали заборонити УПЦ МП
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.