Кіберполіція розробила Telegram чат-бот для блокування сервісів дезінформації
![](/resize/450x253/r/files/news/2022/02-26/332684/94221a35-90ae-4b1d-a6d3-7d719636ba19.jpg)
За допомогою боту, який створила Кіберполіція, можна заблокувати Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які розповсюджують дезінформацію, а також інформацію щодо місць дислокацій ЗСУ.
Про це повідомляє МВС України у Telegram.
Читати ще: Окупанти ставлять мітки на залізниці та газопроводах, українців просять знищувати їх
Користувачам чат-боту будуть направлені детальні інструкції щодо блокування кожного із сервісів. Запрошуємо всіх активно брати участь у блокуванні диверсійних ресурсів.Посилання на чат-бот https://t.me/stopdrugsbot. Сюди громадяни направляють виявлені ресурси для їх перевірки та подальшого блокування.
Посилання на Telegram-канал https://t.me/stoprussiachannel. Сюди будуть надсилатися диверсійні ресурси для блокування та детальні інструкції як це зробити.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє МВС України у Telegram.
Читати ще: Окупанти ставлять мітки на залізниці та газопроводах, українців просять знищувати їх
Користувачам чат-боту будуть направлені детальні інструкції щодо блокування кожного із сервісів. Запрошуємо всіх активно брати участь у блокуванні диверсійних ресурсів.Посилання на чат-бот https://t.me/stopdrugsbot. Сюди громадяни направляють виявлені ресурси для їх перевірки та подальшого блокування.
Посилання на Telegram-канал https://t.me/stoprussiachannel. Сюди будуть надсилатися диверсійні ресурси для блокування та детальні інструкції як це зробити.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Застряють по 20 разів на день: мешканці мікрорайону Луцька скаржаться на роботу ліфтів
Сьогодні 21:22
Сьогодні 21:22
Лікування без страху: у Луцьку для дітей, хворих на туберкульоз, відкрили багатоцільову ресурсну кімнату
Сьогодні 21:02
Сьогодні 21:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 24 липня
Сьогодні 20:43
Сьогодні 20:43
ЗСУ пошкодили російський паром «Славянин» у порту «Кавказ»
Сьогодні 20:24
Сьогодні 20:24
Реконструкція напірного каналізаційного колектора: «Луцькводоканал» та ЮНІСЕФ посилюють співпрацю
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
На Дніпропетровщині помер Захисник з Волині Микола Федончук
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.